• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • balení do kartonů - stroje

Výsledky hledání pro

Balení do kartonů - stroje - Dovoz vývoz

 1. KEYMAC PACKAGING SYSTEMS LTD

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Keymac Packaging Systems was founded in 2005. For 16 years Keymac has earned its reputation as a manufacturer of packaging machinery. The continuous development of our range enables us to provide our customers with packaging machines together with design and installation services. Our range includes the following machines: Machines for packing fresh products in PLASTIC-FREE packaging. Erectors: Packaging machines for forming cartons from flat blanks by the use of a locking tab mechanism (gluing optional). Speed up to 60 cycles per minute per forming head. Closer: Packing machine for the automatic closing of filled cartons. Three flaps or single flap style. Speed up to 200 cartons per minute. Cartoners. Semi-Automatic and Automatic Horizontal Cartoners: Rate up to 120 cartons per minute. Sleevers (for ready meals, pots or fresh products): Machines for inserting a tray or a pot into a pre-glued sleeve. Available in different versions at speeds up to 80 trays / pots per minute. Product handling: Infeed systems, conveyors and rotary tables. We are at your disposal to study all your packaging projects.

 2. WHITE STEEL GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  We are a leading manufacturer of machines and production lines. WE THEREFORE CREATE SOLUTIONS FOR ALL YOUR PRODUCTION LINES. In addition, White Steel GmbH is one of the largest technology suppliers for the pharmaceutical, chemical and food production industry as well as for a large number of other sectors. White Steel GmbH boasts an extensive range of services. Benefit from our vast experience in the development of customised production processes. We operate globally from our sites in Turkey and Germany. Our machines manufacture important products which can be used directly by end users in the local region. (Food, medical products, etc.) Our large projects take into account using and strengthening regional infrastructure. In this way, we support the surrounding area when awarding contracts and at the same time contribute to protecting the environment and sustainability by minimising transport, for example.

 3. PENTA SERVIS

  Česká republika

  Společnost PENTA-servis spol. s r.o. byla založena v listopadu roku 1992. Základ firmy tvoří pracovníci s čtyřicetiletou praxí v oboru páskovací a obalové techniky. Firma se rychle rozvíjela a získávala nové obchodní partnery a nyní je jedním z nejvýznamnější prodejců balicí techniky v České republice, můžeme pochlubit také titulem největšího distributora vázacích pásků v České republice. Spolupracujeme se společností Granitol, která je největším výrobcem PP vázacích pásku v ČR a významným prodejcem balicích fólií. Dalším významných společníkem je firma Technology, s níž jsme v úzkém obchodním kontaktu. Jsme předními prodejci strojů značek Messersi, Comarme, Band-All, SMB a Transpak.Přijedeme za vámi kamkoli v České republiceNaší prioritou je spokojenost zákazníka, proto obchodní zástupc

 4. TEDMAK DANISMANLIK VE MAKINE SAN. TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost TEDMAK DANISMANLIK VE MAKINE SAN. TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Paletizace - stroje, Balení do kartonů - stroje, taping machines for boxes, automatic wrapping machine, Paletizace - stroje, a Balení do kartonů - stroje. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. VERPAMA AG

  Švýcarsko

  Společnost VERPAMA AG, je Výrobce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Box forming machines, cardboard and pasteboard working, Cardboard box and packaging, a Cardboard products - manufacturing machinery. Sídlí v Freienbach, Švýcarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BASIS, LLC

  Ukrajina

  Společnost BASIS, LLC, je Výrobce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářství - průmyslové adjustační stroje, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Visable supports the Ukrainian companies, cartoners for packing, cartoners, Potravinářství - průmyslové adjustační stroje, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Visable supports the Ukrainian companies. Sídlí v Kyiv Region, Brovary City, Ukrajina.

 2. 3S PACTEC GMBH

  Německo

  Společnost 3S PACTEC GMBH, je Výrobce, která působí v Kartony pro obalový průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, Balení do kartonů - stroje, Global packaging solutions, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Balení do kartonů - stroje. Sídlí v Dietmannsried, Německo.

 3. TRANS-PAK AG FACHGROSSHANDEL FÜR VERPACKUNGSMITTEL

  Německo

  Společnost TRANS-PAK AG FACHGROSSHANDEL FÜR VERPACKUNGSMITTEL, je Velkoprodejce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech packaging filling materials, Copolymer, Packaging machine, a adhesive tapes. Sídlí v Solms, Německo.

 4. ITAL PAL S.R.L.

  Itálie

  Společnost ITAL PAL S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, depalletizers, a moulding machines for packing. Sídlí v Alessandria, Itálie.

 5. BAMATEC GMBH SÖMMERDA

  Německo

  Společnost BAMATEC GMBH SÖMMERDA, je Multi-Category, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vyztužení - stroje, Vyztužení - stroje, stamping machine, a straps. Sídlí v Sömmerda, Německo.

 1. ROBOT MULTIPROJECT SRL

  Itálie

  Společnost ROBOT MULTIPROJECT SRL, je Výrobce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Sídlí v Besnate, Itálie.

 2. BOXON GMBH

  Německo

  Společnost BOXON GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kartony pro obalový průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Balení do kartonů - stroje, a packing and packaging labelling and marking machinery. Sídlí v Willich, Německo.

 1. AVERCON

  Belgie

  Společnost AVERCON, je Výrobce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Sídlí v Eeklo, Belgie.

 2. TECMA PACK

  Francie

  Společnost TECMA PACK, je Výrobce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Kartony a kartonáž - stroje na zpracování, Balení a adjustace - stroje a zařízení, case erector, a case erector manufacturer. Sídlí v Coulommiers, Francie.

 3. TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Německo

  Společnost TRAMANN & MEINEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Tisk a sazba - stroje a zařízení, Značení a etiketování - stroje, Reprodukční technika - stroje a zařízení, Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení, Tisk a sazba - stroje a zařízení, Značení a etiketování - stroje, Reprodukční technika - stroje a zařízení, a Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení. Sídlí v Wiesmoor, Německo.

 4. BOBST MEX SA

  Švýcarsko

  Společnost BOBST MEX SA, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, a Balení do kartonů - stroje. Sídlí v Lausanne, Švýcarsko.

 5. BAC À BEC CARTON

  Španělsko

  Společnost BAC À BEC CARTON, je Výrobce, která působí v Zásobníky a skříňky pro skladování sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Papírové krabice, Skladová logistika, Balení do kartonů - stroje, Papírové krabice, a Skladová logistika. Sídlí v Castellvell del Camp, Španělsko.

 6. BOIX EUROPE BV

  Německo

  Společnost BOIX EUROPE BV, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, Balení do kartonů - stroje, Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Balení do kartonů - stroje, Papír a karton - průmyslové stroje a zařízení, a Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu. Sídlí v Waging Am See, Německo.

 7. JIU FENG CARTONS & MACHINERY CO,LTD

  Čína

  Společnost JIU FENG CARTONS & MACHINERY CO,LTD, je Výrobce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Sídlí v Guangdong, Čína.

 8. SOCO SYSTEM A/S

  Dánsko

  Společnost SOCO SYSTEM A/S, je Velkoprodejce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Zatavování obalů - stroje, Vnitřní a vnější obaly - stroje, Zatavování obalů - stroje, a Vnitřní a vnější obaly - stroje. Sídlí v Taastrup, Dánsko.

 1. ZAMBELLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost ZAMBELLI S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Balení do kartonů - stroje, a Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje. Sídlí v San Pietro In Casale, Itálie.

 2. G TECNICA S.R.L.

  Itálie

  Společnost G TECNICA S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Balení do kartonů - stroje, a Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje. Sídlí v Arcore, Itálie.

 3. IST.BOX

  Turecko

  Společnost IST.BOX, je Výrobce, která působí v Balení do kartonů - stroje sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. M.C. AUTOMATIONS S.R.L.

  Itálie

  Společnost M.C. AUTOMATIONS S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Balení do kartonů - stroje, a Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje. Sídlí v Casalecchio Di Reno, Itálie.

 5. TECHNIPES S.R.L.

  Itálie

  Společnost TECHNIPES S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Balení do kartonů - stroje, a Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje. Sídlí v Santarcangelo Di Romagna, Itálie.

 6. SIGITASPAK S.R.L.

  Itálie

  Společnost SIGITASPAK S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Balení do kartonů - stroje, a Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje. Sídlí v Schio, Itálie.

 7. VAI S.R.L.

  Itálie

  Společnost VAI S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Balení do kartonů - stroje, a Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje. Sídlí v Castelfranco Veneto, Itálie.

 8. G.N.A.

  Itálie

  Společnost G.N.A., která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Balení do kartonů - stroje, a Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje. Sídlí v Ozzano Dell'emilia, Itálie.

 9. ROMACO S.R.L.

  Itálie

  Společnost ROMACO S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Balení do kartonů - stroje, a Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje. Sídlí v Pianoro, Itálie.

 10. TEAMAC S.R.L.

  Itálie

  Společnost TEAMAC S.R.L., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení do kartonů - stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Balení do kartonů - stroje, a Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje. Sídlí v Budrio, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Balení do kartonů - stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 010 Podniky