• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • barvy ze syntetických pryskyřic

Výsledky hledání pro

Barvy ze syntetických pryskyřic - Dovoz vývoz

 1. KYRO PINTURAS

  Španělsko

  Společnost KYRO PINTURAS, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy ze syntetických pryskyřic, paint factory, polyurethane painting, Barvy ze syntetických pryskyřic, a waterproofing treatment. Sídlí v La Roda-Albacete, Španělsko.

 2. HÖPNER LACKE GMBH

  Německo

  Společnost HÖPNER LACKE GMBH, je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Působí rovněž v sektorech roof covering, a nitrocellulose lacquers in solvent. Sídlí v Niesky, Německo.

 3. CONCENTROL

  Španělsko

  Společnost CONCENTROL, je Výrobce, která působí v Chemie - základní a odvozené výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy ze syntetických pryskyřic, Průmyslové barevné přísady, industrial lubricants, Barvy ze syntetických pryskyřic, Průmyslové barevné přísady, a Hot-melt coating. Sídlí v Riudellots De La Selva, Španělsko.

 4. HELLER KIMYA LTD

  Turecko

  Společnost HELLER KIMYA LTD, je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. REMMERS (U K) LTD

  Spojené království

  Společnost REMMERS (U K) LTD, je Velkoprodejce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy ze syntetických pryskyřic, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Barvy ze syntetických pryskyřic, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, a waterproofing. Sídlí v Burgess Hill, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VMD ITALIA SRL

  Itálie

  Společnost VMD ITALIA SRL, je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Působí rovněž v sektorech aerosol, a automotive technologies. Sídlí v Ripalta Cremasca, Itálie.

 2. PEINTURES SOB

  Francie

  Společnost PEINTURES SOB, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy ze syntetických pryskyřic, Barvy ze syntetických pryskyřic, corrosion-proof paint, industrial painting, a painting of buildings. Sídlí v Biars Sur Cère, Francie.

 3. SICOMIN

  Francie

  Společnost SICOMIN, je Výrobce, která působí v Epoxid sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryskyřice, Pryskyřice syntetické, Barvy ze syntetických pryskyřic, chemicals for the plastics industry, Pryskyřice, Pryskyřice syntetické, a Barvy ze syntetických pryskyřic. Sídlí v Chateauneuf Les Martigues, Francie.

 4. FARBEN LÖWE UG

  Německo

  Společnost FARBEN LÖWE UG, je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Sídlí v Ahrensburg, Německo.

 5. FELOR SA

  Francie

  Společnost FELOR SA, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Antikorozní chemické přípravky, Barvy ze syntetických pryskyřic, Antikorozní chemické přípravky, a Barvy ze syntetických pryskyřic. Sídlí v Vern-Sur-Seiche, Francie.

 1. NORIX LACKFABRIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost NORIX LACKFABRIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy olejové, Barvy ze syntetických pryskyřic, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Syrové dřevo, Barvy olejové, Barvy ze syntetických pryskyřic, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, a Syrové dřevo. Sídlí v Scheeßel, Německo.

 2. R.SOL

  Francie

  Společnost R.SOL, je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Působí rovněž v sektorech epoxy resins. Sídlí v Frepillon, Francie.

 1. BLAGUSZ DROGERIE + FARBEN E. U.

  Rakousko

  Společnost BLAGUSZ DROGERIE + FARBEN E. U., je Distributor, která působí v Nepotravinářské pigmenty a barviva sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, Barvy a laky, Barvy ze syntetických pryskyřic, Inkousty, tiskové barvy, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, Barvy a laky, Barvy ze syntetických pryskyřic, a Inkousty, tiskové barvy. Sídlí v Oberpullendorf, Rakousko.

 2. LLC COLOR S.I.M.

  Ukrajina

  Společnost LLC COLOR S.I.M., je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Působí rovněž v sektorech road safety markings, resins, a aerosols. Sídlí v Klevan, Ukrajina.

 3. SILVAL-COLOR GMBH

  Rakousko

  Společnost SILVAL-COLOR GMBH, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy ze syntetických pryskyřic, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Syrové dřevo, Řezivo a zpracované dříví, Barvy ze syntetických pryskyřic, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Syrové dřevo, a Řezivo a zpracované dříví. Sídlí v Untersiebenbrunn, Rakousko.

 4. RP INDUSTRIES

  Belgie

  Společnost RP INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Působí rovněž v sektorech Staveniště - vybavení, Plasty - podlahové krytiny, Staveniště - vybavení, Plasty - podlahové krytiny, industrial resin coatings, a Sealed floor coating. Sídlí v Wommelgem, Belgie.

 5. GENESIS XCLUSV GROUP PC

  Řecko

  Společnost GENESIS XCLUSV GROUP PC, je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Působí rovněž v sektorech football fields with artificial turf, industrial glues, a supplies for street and highway paving. Sídlí v Dionisos, Řecko.

 6. INVER POLSKA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost INVER POLSKA SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy ze syntetických pryskyřic, a Barvy ze syntetických pryskyřic. Sídlí v Debica, Polsko.

 7. LEITERMANN GMBH & CO FACHMARKT KG

  Německo

  Společnost LEITERMANN GMBH & CO FACHMARKT KG, je Velkoprodejce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy ze syntetických pryskyřic, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Syrové dřevo, Řezivo a zpracované dříví, Barvy ze syntetických pryskyřic, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Syrové dřevo, a Řezivo a zpracované dříví. Sídlí v Chemnitz, Německo.

 8. DECORATIVE FLOORS

  Belgie

  Společnost DECORATIVE FLOORS, je Poskytovatel služeb, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Sídlí v Binche, Belgie.

 1. PAMUKKALE BOYA LTD

  Turecko

  Společnost PAMUKKALE BOYA LTD, je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Sídlí v Denizli, Turecko.

 2. ACTISPRAY

  Francie

  Společnost ACTISPRAY, je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Sídlí v ECQUEVILLY, Francie.

 3. TEKNOCOAT BOYA KIMYA SAN. VE TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost TEKNOCOAT BOYA KIMYA SAN. VE TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 4. LECHLER COATINGS GMBH

  Německo

  Společnost LECHLER COATINGS GMBH, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy ze syntetických pryskyřic, Barvy emulzní nátěrové, Tapety, Barvy ze syntetických pryskyřic, Barvy emulzní nátěrové, a Tapety. Sídlí v Kassel, Německo.

 5. VEROMETAL GMBH

  Německo

  Společnost VEROMETAL GMBH, je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Sídlí v Uebach Palenberg, Německo.

 6. CHRIST PERSONALMANAGEMENT GMBH

  Rakousko

  Společnost CHRIST PERSONALMANAGEMENT GMBH, je Výrobce, která působí v Emaily, smalty a glazury sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy a laky, Vysoušedla pro barvy a laky, Barvy ze syntetických pryskyřic, Barvy a laky, Vysoušedla pro barvy a laky, a Barvy ze syntetických pryskyřic. Sídlí v Asten, Rakousko.

 7. INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS QUIMICAS EUROCOLOR SA, je Výrobce, která působí v Barvy emulzní nátěrové sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy olejové, Barvy ze syntetických pryskyřic, Barvy a laky, Barvy olejové, Barvy ze syntetických pryskyřic, a Barvy a laky. Sídlí v Arrigorriaga, Španělsko.

 8. SEPRA BOYA LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost SEPRA BOYA LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Působí rovněž v sektorech painting, a epoxy painting. Sídlí v Bursa, Turecko.

 9. RESI-CONN

  Belgie

  Společnost RESI-CONN, je Poskytovatel služeb, která působí v Barvy ze syntetických pryskyřic sektoru. Sídlí v Mechelen, Belgie.

 10. VERNIS CLAESSENS S.A.

  Švýcarsko

  Společnost VERNIS CLAESSENS S.A., je Výrobce, která působí v Barvy olejové sektoru. Působí rovněž v sektorech Barvy ze syntetických pryskyřic, Barvy emulzní nátěrové, Barvy a laky, Barvy ze syntetických pryskyřic, Barvy emulzní nátěrové, a Barvy a laky. Sídlí v Renens, Švýcarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma