• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • bezešvé trouby ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Bezešvé trouby ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litva

  Společnost BALTIC TUBE SERVICE, UAB, je Velkoprodejce, která působí v Pružné trouby z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky - neželezné kovy, Trouby a trubky z nerez ocele, Plechy a trubky, Bezešvé trouby ze železných kovů, Trouby a trubky - neželezné kovy, Trouby a trubky z nerez ocele, Plechy a trubky, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Vilnius, Litva.

 2. BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG

  Německo

  Společnost BUHLMANN ROHR-FITTINGS-STAHLHANDEL GMBH + CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stainless-steel pipe bends, stainless-steel pipes, Pipes made from stainless steel sheeting, a Stainless steel unions. Sídlí v Bremen, Německo.

 3. CYBERSTEEL

  Rusko

  Společnost CYBERSTEEL, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezešvé trouby ze železných kovů, Průmyslové potrubí, Potrubní tvarovky ze železných kovů, Bezešvé trouby ze železných kovů, Průmyslové potrubí, stainless steel, a Potrubní tvarovky ze železných kovů. Sídlí v Pervouralsk, Rusko.

 4. STEEL GATE

  Rumunsko

  Společnost STEEL GATE, je Distributor, která působí v Ocelové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hlavní potrubí ze železných kovů, Bezešvé trouby ze železných kovů, Import-export - ocele a kovy, Hlavní potrubí ze železných kovů, Bezešvé trouby ze železných kovů, a Import-export - ocele a kovy. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 5. DYLAN BELGIE

  Belgie

  Společnost DYLAN BELGIE, je Distributor, která působí v Potrubní tvarovky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové trouby a trubky, Trouby a trubky z nerez ocele, Bezešvé trouby ze železných kovů, Ocelové trouby a trubky, stainless steel valves, Trouby a trubky z nerez ocele, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Lint, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. NINGBO YINZHOU CHAOMEI MACHINERY PARTS CO.,LTD

  Čína

  Společnost NINGBO YINZHOU CHAOMEI MACHINERY PARTS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Sídlí v Yinzhou, Ningbo, Čína.

 2. OOO KRANMETIZ

  Ukrajina

  Společnost OOO KRANMETIZ, je Výrobce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech manufacture of made-to-measure steel pipes, rainwater downpipes, cold-drawn steel pipes, a precision steel pipes. Sídlí v Nikopol, Ukrajina.

 3. OTRISH GMBH

  Rakousko

  Společnost OTRISH GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Sídlí v Linz, Rakousko.

 4. TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU

  Španělsko

  Společnost TRANSMESA - TRANSFORMACIONES METALÚRGICAS SAU, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezešvé trouby ze železných kovů, steel pipes without welds, precision steel pipes, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Arenys De Mar, Barcelona, Španělsko.

 5. VAN LEEUWEN GMBH

  Německo

  Společnost VAN LEEUWEN GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Sídlí v Moers, Německo.

 1. ENGIC (PTE.) LTD.

  Singapur

  Společnost ENGIC (PTE.) LTD., je Multi-Category, která působí v Inženýring - dodavatelé - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezešvé trouby ze železných kovů, Pipeline construction and installation, industrial valves, manufacturing of flanges, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Singapore, Singapur.

 2. UGTRANSSTROYKOMPLEKT

  Ukrajina

  Společnost UGTRANSSTROYKOMPLEKT, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezešvé trouby ze železných kovů, steel pipes without welds, Bezešvé trouby ze železných kovů, steel tubes, a tubes without metal welding. Sídlí v Dnipropetrovsk, Ukrajina.

 1. DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES

  Německo

  Společnost DEXTRA GMBH TUBE AND PIPES, je Velkoprodejce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové trouby a trubky, Trouby a trubky z nerez ocele, Plechy a trubky, Bezešvé trouby ze železných kovů, Ocelové trouby a trubky, Trouby a trubky z nerez ocele, Plechy a trubky, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Grevenbroich, Německo.

 2. ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH

  Rakousko

  Společnost ABEXA BUILDING PRODUCTS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech wood cut, Metallurgy, iron and steel - import-export, a import-export assistance. Sídlí v St. Georgen Im Attergau, Rakousko.

 3. SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SWS EDELSTAHL GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Trouby a trubky z nerez ocele sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezešvé trouby ze železných kovů, Stainless steel wires, precision steel pipes, steel tubes, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Emmingen-Liptingen, Německo.

 4. ODO BELAUTOZAPCHAST

  Bělorusko

  Společnost ODO BELAUTOZAPCHAST, je Výrobce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech seamless pipes, a cold-drawn steel pipes. Sídlí v Zhodino, Bělorusko.

 5. ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH

  Německo

  Společnost ARUP ALU-ROHR UND PROFIL GMBH, je Výrobce, která působí v Hliníkové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezešvé trouby ze železných kovů, Aluminium tubes, welded, brass pipes, Bezešvé trouby ze železných kovů, a working of brass pipes. Sídlí v Dortmund, Německo.

 6. ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD.

  Čína

  Společnost ZHEJIANG DINGXIN STEEL TUBE MANUFACTURING CO., LTD., je Výrobce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Sídlí v Jiaxing, Čína.

 7. BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH

  Německo

  Společnost BSH PRÄZISIONS-STAHLROHR-HANDEL GMBH, je Výrobce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech bushings, stainless-steel pipes, precision steel pipes, a Pipe processing. Sídlí v Solingen, Německo.

 8. EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY

  Egypt

  Společnost EL SALAM FOR TRADING & SUPPLY, je Distributor, která působí v Potrubní tvarovky z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezešvé trouby ze železných kovů, metal pipe fittings, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Cairo, Egypt.

 1. HONE ALL PRECISION LTD.

  Spojené království

  Společnost HONE ALL PRECISION LTD., je Poskytovatel služeb, která působí v Vystružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtné práce, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Bezešvé trouby ze železných kovů, Vrtné práce, machining jobs to drawing, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Leighton Buzzard, Spojené království.

 2. MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED

  Indie

  Společnost MAHARASHTRA SEAMLESS LIMITED, je Výrobce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Sídlí v Gurgaon, Indie.

 3. XINGHUA SUYUAN JINGWEI PIPE CO,.LTD

  Čína

  Společnost XINGHUA SUYUAN JINGWEI PIPE CO,.LTD, je Výrobce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Sídlí v Dainan, Čína.

 4. OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE

  Čína

  Společnost OTRISH GMBH - SHANGHAI REPRESENTATIVE OFFICE, je Velkoprodejce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové trouby a trubky, Bezešvé trouby ze železných kovů, steel pipes, Ocelové trouby a trubky, a Bezešvé trouby ze železných kovů. Sídlí v Shanghai, Čína.

 5. RBR INTERNATIONAL

  Itálie

  Společnost RBR INTERNATIONAL, je Velkoprodejce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Petrochemie - stroje a zařízení, flanges, Petrochemie - stroje a zařízení, a valves. Sídlí v Arese, Itálie.

 6. STEEL GATE

  Rumunsko

  Společnost STEEL GATE, je Velkoprodejce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 7. ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY

  Spojené státy americké

  Společnost ST.LOUIS PIPE AND SUPPLY, je Distributor, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech gas pipes, a forged fittings. Sídlí v Chesterfield, Spojené státy americké.

 8. PETRO-INDUSTRIE SARL

  Alžírsko

  Společnost PETRO-INDUSTRIE SARL, je Distributor, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Těsnění, check valve, butterfly valves, a Těsnění. Sídlí v Oran, Alžírsko.

 9. SUNFLEX METAL INDUSTRIES

  Indie

  Společnost SUNFLEX METAL INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel pipe collars, a carbon steel flanges - tuv tectubi. Sídlí v Mumbai, Indie.

 10. CRON METALS

  Ukrajina

  Společnost CRON METALS, je Distributor, která působí v Tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezešvé trouby ze železných kovů, Bezešvé trouby ze železných kovů, a Forged steel bars. Sídlí v Dnipropetrovsk, Ukrajina.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Bezešvé trouby ze železných kovů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 159 Podniky