• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • bobuloviny

Výsledky hledání pro

Bobuloviny - Dovoz vývoz

 1. HUBCYCLE

  Francie

  Verified by europages badge

  Hubcycle is a startup that has developed a plant-based upcycling structure that recycles waste (fruit peelings and linseed meal, for example) that it then offers for reuse by other industries. Its aim is to create a genuinely sustainable global network, with by-products from one source meeting demand from another source for plant-based ingredients that are clean and sustainable. Hubcycle brings together industries that use different parts of the same plant, recovering food and plant waste that then become innovative raw materials in food and personal hygiene products. Feel free to contact us for further details!

 2. PANFRUIT

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost PANFRUIT, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Ovoce lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, Biologická - strava, Polévky, Houby, Ovoce a zelenina - import-export, Bobuloviny, a Frozen berries. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 3. ECO BERRY FARM

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost ECO BERRY FARM, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce lyofilizované, Ovoce, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zemědělství - import-export, black berries, Frozen berries, packaged berries, strawberries, a packaged strawberries. Sídlí v Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukrajina.

 4. ALTE FOODS

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost ALTE FOODS, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, raspberries, Blueberries, Ukraine, Frozen berries, frozen fruit, Bilberry anthocyanidin, a organic fruit. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 5. GEORG BAIER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GEORG BAIER GMBH, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Frozen food, Berry fruits, fresh, Dried mushrooms, Gourmet food, Prepared dishes and gourmet foods, Gastronomy - specialities, Mushroom, Shiitake mushrooms, a Organic mushrooms. Sídlí v Pressath, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HARENA ÉPICES

  Francie

  Společnost HARENA ÉPICES, je Distributor, která působí v Koření sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Výtažky z koření a koření, vanilla, pepper, Bobuloviny, a Výtažky z koření a koření. Sídlí v Brunoy, Francie.

 2. HASAN ONGUN

  Turecko

  Společnost HASAN ONGUN, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech dried fruit, a dried vegetables. Sídlí v Ayaş / Ankara, Turecko.

 3. YAGODY KARELII

  Rusko

  Společnost YAGODY KARELII, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Džusy ovocné, Dietní a biologická strava, Med, Potraviny - import-export, Džusy ovocné, Dietní a biologická strava, a Med. Sídlí v Kostomuksha, Rusko.

 4. LLC BERRY TRADE

  Ukrajina

  Společnost LLC BERRY TRADE, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech raspberries, strawberries, a Frozen fruits. Sídlí v Losiatyn Village, Ternopil Region, Ukrajina.

 5. MIDOVIC FRUITS D.O.O

  Srbsko

  Společnost MIDOVIC FRUITS D.O.O, je Distributor, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech freeze-dried food products. Sídlí v Uzice, Srbsko.

 1. SAB TRANSPORTE GMBH

  Švýcarsko

  Společnost SAB TRANSPORTE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Džusy ovocné, concentrated fruit juices, Ovoce, Džusy ovocné, a marmalades. Sídlí v Neuenhof, Švýcarsko.

 2. O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA

  Portugalsko

  Společnost O´BAGA - AGRICULTURA BIOLÓGICA, je Výrobce, která působí v BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, berries, Bobuloviny, a fruit importers. Sídlí v Viseu, Portugalsko.

 1. SORESA - PORTUGAL

  Portugalsko

  Společnost SORESA - PORTUGAL, je Výrobce, která působí v Zemědělská výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Kaštany a kaštany jedlé, Bobuloviny, olive oil, almonds, Kaštany a kaštany jedlé, a Bobuloviny. Sídlí v Valpaços, Portugalsko.

 2. VOLS BLUEBERRIES

  Rumunsko

  Společnost VOLS BLUEBERRIES, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - import-export, a Zemědělství - import-export. Sídlí v Baia Mare, Rumunsko.

 3. PGG - PERSPECTIVAS GLOBAIS DE GESTÃO, LDA

  Portugalsko

  Společnost PGG - PERSPECTIVAS GLOBAIS DE GESTÃO, LDA, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Sídlí v Aveiro, Portugalsko.

 4. SADI DONBASSA, LTD

  Ukrajina

  Společnost SADI DONBASSA, LTD, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech apples, apples import export, apple trading, a cherries. Sídlí v Poltavka Village, Donetsk Region, Ukrajina.

 5. DEMETRA ORCHARD

  Ukrajina

  Společnost DEMETRA ORCHARD, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, apple trading, Ovoce, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, a apples import export. Sídlí v Bar, Ukrajina.

 6. BIOBERÇO - SOCIEDADE AGRÍCOLA, LDA.

  Portugalsko

  Společnost BIOBERÇO - SOCIEDADE AGRÍCOLA, LDA., je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Berries. Sídlí v São Clemente De Sande-Guimarães, Portugalsko.

 7. BIONERICA LLC

  Ukrajina

  Společnost BIONERICA LLC, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Bobuloviny, Mushrooms and berries, Frozen berries, a boletus mushrooms. Sídlí v Vyzhnytsia, Ukrajina.

 8. BACCHE DI GOJI CIBOCRUDO

  Itálie

  Společnost BACCHE DI GOJI CIBOCRUDO, je Distributor, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech turmeric. Sídlí v Ciciliano, Itálie.

 1. SLM BERRY

  Ukrajina

  Společnost SLM BERRY, je Výrobce, která působí v Houby sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Bobuloviny, Fruit purée, Frozen berries, a black berries. Sídlí v Lviv, Ukrajina.

 2. FRESHFACTOR LDA.

  Portugalsko

  Společnost FRESHFACTOR LDA., která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Berries. Sídlí v Quarteira, Portugalsko.

 3. VANRIK

  Gruzie

  Společnost VANRIK, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Sídlí v Batumi, Gruzie.

 4. BERRITUM SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost BERRITUM SP. Z O.O., je Velkoprodejce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech raspberries, Cranberries, black berries, a berries. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 5. ORGANIC ESCARGO

  Ukrajina

  Společnost ORGANIC ESCARGO, je Výrobce, která působí v Zemědělská výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Live snails, snails, Edible snails, a Bobuloviny. Sídlí v Torchyn, Ukrajina.

 6. USPA GLOBAL (STARFRESH GLOBAL B.V.)

  Nizozemsko

  Společnost USPA GLOBAL (STARFRESH GLOBAL B.V.), je Velkoprodejce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech raspberries, berries, cherries, a strawberries. Sídlí v Amsterdam, Nizozemsko.

 7. FRUITLIFE

  Ukrajina

  Společnost FRUITLIFE, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce a zelenina - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Ovoce, Bobuloviny, Ovoce, apples, a water-melon. Sídlí v Dnepr, Ukrajina.

 8. FRUKTONA

  Ukrajina

  Společnost FRUKTONA, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Bobuloviny, mushrooms, a walnuts. Sídlí v Vinnitsa, Ukrajina.

 9. LLC FAMILY FRUITS

  Ukrajina

  Společnost LLC FAMILY FRUITS, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce a zelenina - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Matice, Bobuloviny, Matice, Frozen berries, a Mushrooms and berries. Sídlí v Korolevo, Ukrajina.

 10. ÜÇSEM TARIM ÜRÜNLERI

  Turecko

  Společnost ÜÇSEM TARIM ÜRÜNLERI, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Sídlí v Karaman, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma