• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • bourání masa

Výsledky hledání pro

Bourání masa - Dovoz vývoz

 1. HOREMEAT

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost HOREMEAT, je Velkoprodejce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Bourání masa, Telecí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Maso a drůbež čerstvé, Bourání masa, Telecí maso, čerstvé, a Vepřové maso, čerstvé. Sídlí v Mouscron, Belgie.

 2. OPTIMEAT LTD.

  Rumunsko

  Společnost OPTIMEAT LTD., je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, Bourání masa, fat, Vepřové maso, čerstvé, Bourání masa, a carcasses. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 3. SARL MARASSÉ

  Francie

  Společnost SARL MARASSÉ, je Poskytovatel služeb, která působí v Bourání masa sektoru. Sídlí v Layrac, Francie.

 4. GOOD MEAT

  Belgie

  Společnost GOOD MEAT, je Výrobce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Hovězí maso, čerstvé, Bourání masa, Hovězí maso, čerstvé, a Bourání masa. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 5. WILDHANDEL VERMEERSCH

  Belgie

  Společnost WILDHANDEL VERMEERSCH, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, Bourání masa, Uzeniny a solená masa, Bourání masa, ready-to-cook game, a dressed game products. Sídlí v Torhout, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB

  Belgie

  Společnost P&M EIFELER FLEISCHVERTRIEB, je Velkoprodejce, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech beef, pork, a deli meats. Sídlí v Sankt Vith, Belgie.

 2. QUALITY MEAT RENMANS

  Belgie

  Společnost QUALITY MEAT RENMANS, je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Hovězí maso, čerstvé, Bourání masa, butcher's shop, fresh butchered products, Hovězí maso, čerstvé, a Bourání masa. Sídlí v Saint-Symphorien, Belgie.

 3. INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL

  Španělsko

  Společnost INICIATIVAS COMERCIALES DADYMA SL, je Výrobce, která působí v Bourání masa sektoru. Sídlí v Ribarroja Del Turia, Španělsko.

 4. FRESH CONCEPT

  Belgie

  Společnost FRESH CONCEPT, je Distributor, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, Food packaging, Packaging for meat, a Maso a uzeniny. Sídlí v Marcinelle, Belgie.

 5. CONTINENTAL DESOSS

  Francie

  Společnost CONTINENTAL DESOSS, je Subdodavatel, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech abattoirs, Chicken slaughtering, pork abattoirs, a fresh meat export. Sídlí v Bourg En Bresse, Francie.

 1. HOEGGER ALPINA FRANCE

  Francie

  Společnost HOEGGER ALPINA FRANCE, je Distributor, která působí v Bourání masa sektoru. Sídlí v Sainte-Marie-Aux-Mines, Francie.

 2. MEAT ASSISTANCE

  Belgie

  Společnost MEAT ASSISTANCE, je Velkoprodejce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladírenské sklady, Jatka - stroje a zařízení, Bourání masa, industrial hygiene, Chladírenské sklady, Jatka - stroje a zařízení, a Bourání masa. Sídlí v Sautin, Belgie.

 1. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Lucembursko

  Společnost ABATTOIR ETTELBRUCK, je Multi-Category, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Řeznictví - stroje a zařízení, Restaurace - stroje a zařízení, abattoirs, Butchers - meat, Řeznictví - stroje a zařízení, a Restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Ettelbruck, Lucembursko.

 2. BOUSQUET VIANDE

  Francie

  Společnost BOUSQUET VIANDE, je Velkoprodejce, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, Uzeniny a solená masa, Skopové maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Uzeniny a solená masa, beef, a Skopové maso, čerstvé. Sídlí v Luc La Primaube, Francie.

 3. AGNEAUX MACQUET

  Francie

  Společnost AGNEAUX MACQUET, je Výrobce, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech lambs. Sídlí v Fruges, Francie.

 4. WORLD-TRADE

  Belgie

  Společnost WORLD-TRADE, je Velkoprodejce, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Sale of livestock, meats, a beef. Sídlí v Fleurus, Belgie.

 5. CONDROZ GIBIER

  Belgie

  Společnost CONDROZ GIBIER, je Velkoprodejce, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, wild game, game, a Maso a drůbež čerstvé. Sídlí v Ciney, Belgie.

 6. DISPOSABLENET

  Nizozemsko

  Společnost DISPOSABLENET, je Velkoprodejce, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Rukavice, Lékařské vybavení a zařízení, wholesale meats, dentist, Rukavice, a Lékařské vybavení a zařízení. Sídlí v Krimpen A/d Ijssel, Nizozemsko.

 7. LIMOPLAST

  Bosna-Hercegovina

  Společnost LIMOPLAST, je Výrobce, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech metal, a cutting. Sídlí v Gradacac, Bosna-Hercegovina.

 8. A. LONHIENNE

  Belgie

  Společnost A. LONHIENNE, je Poskytovatel služeb, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Bourání masa, abattoirs, Lamb, a Bourání masa. Sídlí v Liège, Belgie.

 1. SANDRA SP.ZO.O

  Polsko

  Společnost SANDRA SP.ZO.O, je Výrobce, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Živočišná výroba, chicken, poultry for slaughter, poultry, a Živočišná výroba. Sídlí v Lędziny, Polsko.

 2. BEAUVAL

  Belgie

  Společnost BEAUVAL, je Výrobce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Bourání masa, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Bourání masa, Lamb, fresh butchered products, a Mlýnky na maso pro hromadné stravování. Sídlí v Lessines, Belgie.

 3. L-B-VIANDES

  Francie

  Společnost L-B-VIANDES, je Velkoprodejce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Bourání masa, Vepřové maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Lamb, a Bourání masa. Sídlí v Ploeren, Francie.

 4. FOOD 2000 S. L.

  Španělsko

  Společnost FOOD 2000 S. L., je Výrobce, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech pork, a kebabs. Sídlí v Peñacastillo-Cantabria, Španělsko.

 5. BOUSQUET A. SARL

  Francie

  Společnost BOUSQUET A. SARL, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Bourání masa, Bourání masa, wholesale meats, a machines for cutting and slicing meats. Sídlí v Luc La Primaube, Francie.

 6. GROUPE BIGARD SA

  Francie

  Společnost GROUPE BIGARD SA, je Poskytovatel služeb, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Bourání masa, Hovězí maso, čerstvé, Vepřové maso, čerstvé, Bourání masa, Hovězí maso, čerstvé, fresh sheep meat, a Vepřové maso, čerstvé. Sídlí v Quimperle, Francie.

 7. HACILAR FLEISCHGROSSHANDELS GMBH

  Německo

  Společnost HACILAR FLEISCHGROSSHANDELS GMBH, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Butchers - meat. Sídlí v Berlin, Německo.

 8. FRILEA

  Španělsko

  Společnost FRILEA, je Výrobce, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale meats. Sídlí v Lugo, Španělsko.

 9. MAFRIGES SA

  Španělsko

  Společnost MAFRIGES SA, je Výrobce, která působí v Jatka sektoru. Působí rovněž v sektorech Bourání masa, pork, a Bourání masa. Sídlí v St. Vicenc de Torello, Barcelona, Španělsko.

 10. SUR CANAL SL

  Španělsko

  Společnost SUR CANAL SL, je Distributor, která působí v Bourání masa sektoru. Působí rovněž v sektorech veal, a fresh pork. Sídlí v El Viso Del Alcor, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma