• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • brambory

Výsledky hledání pro

Brambory - Dovoz vývoz

 1. MAZETTO COMPANY

  Brazílie

  Verified by europages badge

  Greetings! We are the MAZETTO COMPANY; a fast-growing import and export company focused on exporting Brazilian agricultural products. We work to transform foreign trade, make negotiations around the world, and solve the bureaucracy of buying and selling in foreign trade, bringing the best products and conditions to you. In a globalized world, our mission is to provide competence, transparency, and loyalty. Therefore, we are always providing extreme quality products and excellent international relations. Locations: MAZETTO COMPANY has its offices strategically located in São Paulo and Lisbon. Products: We work mainly with importing and exporting Brazilian coffee, carrots, tomatoes, potatoes, corn, soy, Brazilian beef, and chicken. Visit our website and contact our team!

 2. DINASTY HARPEN

  Francie

  Verified by europages badge

  "Our mission: to supply the world's freshest best quality vegetables at keen prices”. Since 2022, DINASTY HARPEN has been the potato and onion specialist exporter. We are available all year round to supply suitable, excellent quality products. Everyone in our company understands our mission. So, we work extremely hard to make the difference. Our young, dynamic team members will guide you to take the best decisions. The firm exports and distributes a variety of products wholesale, primarily, vegetables such as potatoes and onions. We are a sound, well-built and integrated team, whose aim is to ensure the export of potatoes and onions to West Africa. The company has a duty to supply quality products through a professional service to offer a secure environment for our customers' investments to gain their trust. Feel free to contact us for more information!

 3. BRUWIER POTATOES

  Belgie

  Verified by europages badge

  Exporter of washed and unwashed, packed and industrial-grade potatoes - very wide range of yellow & red potato varieties, onions & carrots. Bruwier Potatoes n.v. enjoys its unique reputation in the potato world. Its name stands for quality, confidence and smooth partnership. These qualities are decisive in a market whose products are so sensitive and whose prices are so volatile.

 4. NEDATO

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Společnost NEDATO, je Výrobce, která působí v Brambory sektoru. Sídlí v Oud-Beijerland, Nizozemsko.

 5. GB EXPORT INTERNATIONAL BV

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost GB EXPORT INTERNATIONAL BV, je Velkoprodejce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Česneky, Zemědělství - import-export, Léčivé rostliny a byliny, medical herbs, Česneky, Zemědělství - import-export, Léčivé rostliny a byliny, coffee beans, a cinnamon. Sídlí v Nazareth, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CHIPS LA 76

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CHIPS LA 76, je Výrobce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinové speciality, a Potravinové speciality. Sídlí v Allouville-Bellefosse, Francie.

 2. VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD

  Bulharsko

  Verified by europages badge

  Společnost VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD, je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce a zelenina - import-export, Nápoje - import-export, Nádobí a výrobky k jednorázovému použití, karton, Hygiena a kosmetika - výrobky, Džusy ovocné, Brambory, Kakao a čokoláda, Cukrovinky nečokoládové, a Ovoce sušené. Sídlí v Burgas, Bulharsko.

 3. CHOUCROUTERIE RIEFFEL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CHOUCROUTERIE RIEFFEL, je Velkoprodejce, která působí v Brambory sektoru. Sídlí v Krautergersheim, Francie.

 4. PATATAS RUBÉN

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost PATATAS RUBÉN, je Distributor, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech new potatoes, seed potatoes, potato wholesaler, Distribution of potatoes, exporter of potatoes, seed potatoes, a potatoes intended for consumption. Sídlí v O Corgo-Lugo, Španělsko.

 5. MAXIFRITES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost MAXIFRITES, je Distributor, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Brambory, Brambory, Chipped potatoes, potato crisps, deep-frozen french fries, Chilled, frozen and deep-frozen chips, Pre-cooked chilled chips, Frozen and precooked chips, a Deep-frozen and pre-cooked potato specialities. Sídlí v Paris, Francie.

 1. PB2C

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost PB2C, je Poskytovatel služeb, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, tomatoes, saffron, onions, figs, dates, indian figs, a apples. Sídlí v Bouglon, Francie.

 2. SCHNEIDERS GEMÜSELAND LANDESPRODUKTENHANDELS GESMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost SCHNEIDERS GEMÜSELAND LANDESPRODUKTENHANDELS GESMBH, je Výrobce, která působí v Zelenina, čerstvá sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Brambory, organic vegetables, onion bulbs, celery, Carrots, Frozen vegetables, Frozen carrots, a Frozen potatoes. Sídlí v Groß-Enzersdorf, Rakousko.

 1. SOBACI

  Pobřeží slonoviny

  Verified by europages badge

  Společnost SOBACI, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Brambory, Obilniny a obilí, Brambory, a Obilniny a obilí. Sídlí v Abidjan, Pobřeží slonoviny.

 2. ZELENINA KUPAŘOVICE - MALOOBJEMOVÝ PRODEJ ZELENINY

  Česká republika

  Zabýváme se maloobjemovým pěstováním a prodejem zeleniny v Kupařovicích na jižní Moravě. Ve vlastní prodejně nabízíme čerstvě sklizenou zeleninu, v sezoně až 35 druhů.

 3. NATURGLOBE SRL

  Itálie

  Společnost NATURGLOBE SRL, je Velkoprodejce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce a zelenina - import-export, Ovoce a zelenina - import-export, new potatoes, potato exports, a Exports of packed potatoes. Sídlí v Verona, Itálie.

 4. BAYARD DISTRIBUTION

  Francie

  Společnost BAYARD DISTRIBUTION, je Velkoprodejce, která působí v Brambory sektoru. Sídlí v Laucourt, Francie.

 5. MINOAS IMPORT-EXPORT

  Řecko

  Společnost MINOAS IMPORT-EXPORT, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, čerstvá sektoru. Působí rovněž v sektorech Brambory, Brambory, fruit and vegetable wholesaler, a Fruit and vegetable exports. Sídlí v Herakleion, Řecko.

 6. CLAREBOUT POTATOES

  Belgie

  Společnost CLAREBOUT POTATOES, je Velkoprodejce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Brambory - vločky a výrobky z brambor, Brambory - vločky a výrobky z brambor, cooked potatoes, Chipped potatoes, a potato flakes. Sídlí v Nieuwkerke, Belgie.

 7. ALMACÉN DE PATATAS ARREBA

  Španělsko

  Společnost ALMACÉN DE PATATAS ARREBA, je Výrobce, která působí v Brambory sektoru. Sídlí v Burgos, Španělsko.

 8. IBÉRICA DE PATATAS NATURALES

  Španělsko

  Společnost IBÉRICA DE PATATAS NATURALES, je Výrobce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Česneky, onions, new potatoes, Česneky, a Potato supplier. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 1. AARDAPPELS ONLINE

  Nizozemsko

  Společnost AARDAPPELS ONLINE, je Distributor, která působí v Brambory sektoru. Sídlí v Maasdam, Nizozemsko.

 2. VERHAGEN HOLLAND

  Nizozemsko

  Společnost VERHAGEN HOLLAND, je Multi-Category, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Brambory - vločky a výrobky z brambor, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, import/export, production and sale of fruit and vegetables, bunions, Brambory - vločky a výrobky z brambor, a Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci. Sídlí v Dinteloord, Nizozemsko.

 3. BEL-FRITS

  Belgie

  Společnost BEL-FRITS, je Velkoprodejce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Chipped potatoes. Sídlí v Chapelle-À-Oie, Belgie.

 4. FIWAP

  Belgie

  Společnost FIWAP, je Poskytovatel služeb, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Sdružení a organizace, drawplate, Sdružení a organizace, a farms. Sídlí v Gembloux, Belgie.

 5. BENU DEVELOPMENT GMBH

  Německo

  Společnost BENU DEVELOPMENT GMBH, je Distributor, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Brambory, Brambory, a organic herbal teas. Sídlí v Eschborn, Německo.

 6. DELHUERTO SELECCIÓN SL

  Španělsko

  Společnost DELHUERTO SELECCIÓN SL, je Výrobce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Fresh fruits and vegetables. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 7. TALACHIN AGRO-INDUSTRIAL CO.

  Írán

  Společnost TALACHIN AGRO-INDUSTRIAL CO., je Výrobce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Chipped potatoes. Sídlí v Tehran, Írán.

 8. PATATAS GÓMEZ, SL

  Španělsko

  Společnost PATATAS GÓMEZ, SL, je Velkoprodejce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech distribution and wholesale trade associations, a Potato supplier. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 9. COMPTOIR AGRICOLE DE PICARDIE

  Francie

  Společnost COMPTOIR AGRICOLE DE PICARDIE, je Velkoprodejce, která působí v Brambory sektoru. Sídlí v Rosieres En Santerre, Francie.

 10. AARDAPPELCENTRALE

  Belgie

  Společnost AARDAPPELCENTRALE, je Velkoprodejce, která působí v Brambory sektoru. Působí rovněž v sektorech Brambory - vločky a výrobky z brambor, Brambory - vločky a výrobky z brambor, a Chipped potatoes. Sídlí v Ekeren, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Brambory - Dovoz vývoz

Počet výsledků

311 Podniky