• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • brusné kotouče

Výsledky hledání pro

Brusné kotouče - Dovoz vývoz

 1. WILOFA DIAMANT WILLI LOHMANN GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  WILOFA DIAMANT Willi Lohmann GmbH & Co. KG has been your partner for sapphire and diamond coatings for over 50 years. Our diverse range of products includes the following areas: Special coatings/diamond coatings for industrial applications (e.g. in mechanical engineering, manicures and pedicures, ceramics and glass processing, plastics processing, medical technology, the jewellery industry and the printing industry). We offer solutions for a wide range of challenges in the areas of gripping, holding, grinding, setting, removing material, rounding off bristles, pipe clamping, etc. We produce diamond-coated dental instruments (FG diamond instruments, HP laboratory instruments, diamond discs, etc.) and sapphire nail files. Our sapphire nail files are made of spring steel and coated with sapphires of different grain sizes.

 2. HEINRICH KREEB GMBH & CO.KG

  Německo

  Verified by europages badge

  You know exactly what you want from your product: Functionality, design and overall quality must meet your demands. We know exactly what we need to fulfil your requirements. Thanks to over 75 years of varied experience, our expertise in surface machining is well-founded, comprehensive – and with the different specialisms likely unique. Our customers can always and absolutely rely on our developers using the technology and materials that offer the perfect solution for the specific task. We manufacture a wide range of tools, which enable a great variety of surface machining options. Whether you require deburring, cleaning, grinding, matting, pre-polishing or mirror finishing, whether for products with unusual dimensions or complex shapes – our tools create the required surface quality, finish and appearance.

 3. ABRAWHEEL S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Abrawheel S.r.l. is a leading company producing abrasive discs, abrasive paste and metal cleaning equipment. Thanks to years of experience in this sector we can assure that our customers are supplied with the best products on the market both in Italy and abroad. We strive to a give custom solutions to each and every customer. Rely on us for high quality products and efficient service that meet all your company's requirements.

 4. FRIEDRICH AUGUST PICARD GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FRIEDRICH AUGUST PICARD GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Působí rovněž v sektorech Deburring tools, Deburring discs, Deburring abrasive discs, Deburring grinding rollers, Deburring abrasive segments, Contact discs, contact pulleys, Expander rollers, a Expander discs. Sídlí v Hückeswagen, Německo.

 5. KOLTEC TECHNOLOGIEN GMBH

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost KOLTEC TECHNOLOGIEN GMBH, je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Sídlí v Schattdorf, Švýcarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ABRASIVOS ABRASTAR S.L.

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost ABRASIVOS ABRASTAR S.L., je Výrobce, která působí v Výrobky na drhnutí sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, abrasives, abrasive wheels, polishing, abrasive sponges, Brusné kotouče, PLUGS, polishing paste, a micro abrasives. Sídlí v Lucena (córdoba), Španělsko.

 2. HUBER GMBH & CO. KG ZUBEHÖR FÜR FUNKENEROSION

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HUBER GMBH & CO. KG ZUBEHÖR FÜR FUNKENEROSION, je Distributor, která působí v Brusné kotouče sektoru. Působí rovněž v sektorech Accessories for EDM, EDM accessories, EDM wire, EDM filter, Spare and wear parts for EDM machines, brass instruments, Tungsten copper, Start hole EDMs, a Start hole drilling equipment, spark erosive. Sídlí v Fürth, Německo.

 3. ADI S.R.L

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ADI S.R.L, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, Brusné kotouče, abrasives for marble, abrasives, INTERNATIONAL CHIPS, abrasives for metal, Brusné kotouče, Sander e Freecut pins, a abrasives for granite. Sídlí v Domodossola, Itálie.

 4. RS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost RS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Sídlí v Wiener Neudorf, Rakousko.

 5. FAMPI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost FAMPI, je Distributor, která působí v Brusné kotouče sektoru. Sídlí v Sesto San Giovanni, Itálie.

 1. WABRA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WABRA GMBH, je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Působí rovněž v sektorech Grinding wheel mounts, Assemblies, Module assembly, Precision-turned parts, Precision measurement technology, Assemblies for mechanical engineering, Assemblies, machined, metrology, a Precision milled parts. Sídlí v Tübingen-Hirschau, Německo.

 2. WMC SINTERSTAR AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost WMC SINTERSTAR AG, je Velkoprodejce, která působí v Diamantové nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, tools in hard metal, Carbide milling cutters, Hard metal cutting tools, Carbide forming dies, Carbide plates, Carbide rods, Carbide machining, a Carbide special tools. Sídlí v Lotzwil, Švýcarsko.

 1. VKR-ABRASIVE S.R.O.

  Česká republika

  Jsme firma zabývající se především technickým poradenstvím a distribucí brusných materiálu. Zastupujeme renomované světové výrobcem s ohledem na vysokou kvalitu a bezpečnost výrobku  při používáni v průmyslu. Především zastupujeme značky: LUKAS-ERZETT, SIA, Eisenblatter, DeerFos, 3M, Lessmann, G-Wendt, HERMES, V nářadí firmy: FEIN, FLEX, Eisenblatter dále nabízíme řezné oleje a chemii firmy Jokisch, ESAB, KOWAX, Optrel, Lorch, Lincoln, Binzel, SIKA Hlavním cílem naší firmy jsou co nejrychlejší a nejefektivnější dodávky našim zákazníkům a z toho důvodu se snažíme mít neustále veškeré nabízené brusné produkty skladem v Brně, Blansku a ve Skalné.

 2. JOEST ABRASIVES GMBH

  Německo

  Společnost JOEST ABRASIVES GMBH, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, abraders for abrasion testers, abrasive papers, a Brusné kotouče. Sídlí v Wald-Michelbach, Německo.

 3. JIA COUNTY YIHONG ABRASIVES CO., LTD

  Čína

  Společnost JIA COUNTY YIHONG ABRASIVES CO., LTD, je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Sídlí v Jia County, Čína.

 4. CIBO

  Belgie

  Společnost CIBO, je Výrobce, která působí v Brusky motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusky na dřevo, Brusné kotouče, Obráběcí stroje pro řezání, Leštění - obráběcí stroje, Brusky na dřevo, Brusné kotouče, Obráběcí stroje pro řezání, a Leštění - obráběcí stroje. Sídlí v Tildonk, Belgie.

 5. SMIRDEX S.A. COATED ABRASIVES INDUSTRY

  Řecko

  Společnost SMIRDEX S.A. COATED ABRASIVES INDUSTRY, je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Sídlí v Xanthi, Řecko.

 6. LEVORATO ITALIA SRL

  Itálie

  Společnost LEVORATO ITALIA SRL, je Výrobce, která působí v Brusné pásy sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, abrasives for wood, adhesive flap, a Brusné kotouče. Sídlí v Cadoneghe, Itálie.

 7. EURO-FLEX ABRASIVI

  Itálie

  Společnost EURO-FLEX ABRASIVI, je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Působí rovněž v sektorech flexible abrasives, a rigid and flexible abrasives. Sídlí v Luzzara, Itálie.

 8. SURFACE GROUP LTD. STI.

  Turecko

  Společnost SURFACE GROUP LTD. STI., je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Působí rovněž v sektorech metal deburring, milling, a satin finishing. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. RIKAMA MARIO RIEGER

  Německo

  Společnost RIKAMA MARIO RIEGER, je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Působí rovněž v sektorech Nože talířové, Nože talířové, circular saw blade, grinding wheel, a work gloves. Sídlí v Bad Neuenahr-Ahrweiler, Německo.

 2. NOLTING GMBH

  Německo

  Společnost NOLTING GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Sídlí v Lage, Německo.

 3. UKRABRAZIV LLC.

  Ukrajina

  Společnost UKRABRAZIV LLC., je Velkoprodejce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Sídlí v Kharkiv, Ukrajina.

 4. FLEXING LTD

  Srbsko

  Společnost FLEXING LTD, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné materiály mechanické, Brusné kotouče, Obrušování ocele a kovů, Brusné materiály mechanické, Brusné kotouče, Obrušování ocele a kovů, a grinding wheel. Sídlí v Ada, Srbsko.

 5. RIEGER GMBH

  Německo

  Společnost RIEGER GMBH, je Distributor, která působí v Brusné kotouče sektoru. Sídlí v Dornstetten, Německo.

 6. DIPROTEX

  Francie

  Společnost DIPROTEX, je Výrobce, která působí v Diamanty průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, Diamond powder, Diamond working - machinery and equipment, diamond-tipped grinding wheels, a Brusné kotouče. Sídlí v Saint Egreve, Francie.

 7. NP DIAMANT

  Itálie

  Společnost NP DIAMANT, je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, Diamantové nástroje, Mramor a přírodní kámen, Supplies for marble quarries, Diamantové nástroje, a cnc tools. Sídlí v Seravezza, Itálie.

 8. AR - FLEX SRL

  Itálie

  Společnost AR - FLEX SRL, je Distributor, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, abrasives for metal, sheet and roll abrasives, Brusné kotouče, a adhesives for wood. Sídlí v Bologna, Itálie.

 9. KLINGSPOR SCHLEIFSYSTEME GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KLINGSPOR SCHLEIFSYSTEME GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Působí rovněž v sektorech cutting blades, drilling bits, diamond tools, a adhesive flap. Sídlí v Haiger, Německo.

 10. BOVONE DIAMOND TOOLS S.R.L.

  Itálie

  Společnost BOVONE DIAMOND TOOLS S.R.L., je Výrobce, která působí v Brusné kotouče sektoru. Sídlí v Ovada, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma