• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • brusné materiály mechanické

Výsledky hledání pro

Brusné materiály mechanické - Dovoz vývoz

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Německo

  Verified by europages badge

  Production of deburring brushes, cylindrical brushes, tube brushes, technical brushes, wire brushes, nylon brushes, twisted brushes, brushes for washing systems, truck wash brushes, car wash brushes. The Fridolin Müller company was founded in 1952 under the name of Tierhaarverwertung Fridolin Müller. It worked with cattle hair, some of which came from German cattle. Most of it, however, was imported from America. These hairs were processed in four working operations to create the so-called "bakers' bundles". The working operations included: Loosening the hairs using a so-called "hair-wolf", heckling them (which means combing them into one direction), "pulling" the hairs to different lengths and then binding the different lengths to make "bakers' bundles". Those bundles were then delivered to the paint brush factories. Machines were used for some of the individual working operations. From about 1969, brushes for carwashes were also produced. 1972 was the beginning of the production of technical brushes. In that year, a company that mainly made powdering systems for confectioneries was taken over. Occasionally, that company also produced technical brushes. Over the years, powdering systems were marketed less, and they focused more and more on the production and marketing of technical brushes as well as car wash brushes and rollers for cleaning machines. The range includes a wide choice of cylindrical brushes.

 2. FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FALKENRICH GMBH - FALCONBRITE ABRASIVES, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Sídlí v Iserlohn, Německo.

 3. ROBERT BERGER SÖHNE E.K.

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ROBERT BERGER SÖHNE E.K., je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Abraziva přírodní, Diamantové nástroje, Abraziva přírodní, Drilling wheels, Concrete millers, Shaft gear wheels, DEMANT, Drilling rollers, a Drilling equipment. Sídlí v Solingen, Německo.

 4. ADI S.R.L

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ADI S.R.L, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, Brusné kotouče, abrasives for marble, abrasives, INTERNATIONAL CHIPS, abrasives for metal, Brusné kotouče, Sander e Freecut pins, a abrasives for granite. Sídlí v Domodossola, Itálie.

 5. VKR-ABRASIVE S.R.O.

  Česká republika

  Jsme firma zabývající se především technickým poradenstvím a distribucí brusných materiálu. Zastupujeme renomované světové výrobcem s ohledem na vysokou kvalitu a bezpečnost výrobku  při používáni v průmyslu. Především zastupujeme značky: LUKAS-ERZETT, SIA, Eisenblatter, DeerFos, 3M, Lessmann, G-Wendt, HERMES, V nářadí firmy: FEIN, FLEX, Eisenblatter dále nabízíme řezné oleje a chemii firmy Jokisch, ESAB, KOWAX, Optrel, Lorch, Lincoln, Binzel, SIKA Hlavním cílem naší firmy jsou co nejrychlejší a nejefektivnější dodávky našim zákazníkům a z toho důvodu se snažíme mít neustále veškeré nabízené brusné produkty skladem v Brně, Blansku a ve Skalné.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. OPTIMA PRECISE

  Česká republika

  Společnost OPTIMA PRECISE, je Multi-Category, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Čepele, listy a nože průmyslové, Řemeslná výroba, Železářské zboží průmyslové, Nářadí motorové přenosné, Čepele, listy a nože průmyslové, Řemeslná výroba, Železářské zboží průmyslové, a Nářadí motorové přenosné. Sídlí v Pardubice, Česká republika.

 2. KRÜCKEMEYER GMBH

  Německo

  Společnost KRÜCKEMEYER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale, abrasives, adhesive tapes, a Adhesives. Sídlí v Wilnsdorf, Německo.

 3. JOEST ABRASIVES GMBH

  Německo

  Společnost JOEST ABRASIVES GMBH, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, abraders for abrasion testers, abrasive papers, a Brusné kotouče. Sídlí v Wald-Michelbach, Německo.

 4. EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL

  Německo

  Společnost EGON EISELE GMBH SCHLEIFMITTEL, je Velkoprodejce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech abrasives, abrasive tapes, Applied abrasives, a Abrasive belts for belt grinders. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 5. HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL)

  Německo

  Společnost HERZALLEE GMBH (HANDEL ALS FASTPLUS SCHLEIFMITTEL), je Maloprodejce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech abrasive papers, abraders for abrasion testers, abrasives for deburring, a abrasives for bodywork. Sídlí v Augsburg, Německo.

 1. FLEXING LTD

  Srbsko

  Společnost FLEXING LTD, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné materiály mechanické, Brusné kotouče, Obrušování ocele a kovů, Brusné materiály mechanické, Brusné kotouče, Obrušování ocele a kovů, a grinding wheel. Sídlí v Ada, Srbsko.

 2. AR - FLEX SRL

  Itálie

  Společnost AR - FLEX SRL, je Distributor, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné kotouče, abrasives for metal, sheet and roll abrasives, Brusné kotouče, a adhesives for wood. Sídlí v Bologna, Itálie.

 1. URALGRIT

  Rusko

  Společnost URALGRIT, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - stavba, Křemík a křemičitý písek, Abraziva přírodní, Pískovací zařízení, Lodě námořní - stavba, Křemík a křemičitý písek, Abraziva přírodní, a Pískovací zařízení. Sídlí v Yekaterinburg, Rusko.

 2. KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost KUHLMEYER-MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Sídlí v Bad Oeynhausen, Německo.

 3. PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE

  Německo

  Společnost PROCOF GMBH SCHLEIF- UND POLIERWERKZEUGE, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Diamantové nástroje, grinding wheels, cutters, a Diamantové nástroje. Sídlí v Leverkusen, Německo.

 4. PENTAR

  Polsko

  Společnost PENTAR, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech circular blades, abrasive papers, abrasive wheels, a Abrasive discs for long-neck polishers. Sídlí v Mszana Dolna, Polsko.

 5. RECCA

  Francie

  Společnost RECCA, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu, Brusné materiály mechanické, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu, Brusné materiály mechanické, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, a Surface coating - steels and metals. Sídlí v La Courneuve, Francie.

 6. OMNI SABLAGE

  Francie

  Společnost OMNI SABLAGE, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech metal shot blasting, a gravelling. Sídlí v Saint-Etienne, Francie.

 7. REINERT

  Lucembursko

  Společnost REINERT, je Výrobce, která působí v Vozidla - příslušenství a doplňky sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné materiály mechanické, Bezpečnost práce - vybavení a zařízení, Brusné materiály mechanické, Bezpečnost práce - vybavení a zařízení, Industrial cleaning products, a vacuum cleaner for industrial use. Sídlí v Leudelange, Lucembursko.

 8. INDASA FRANCE

  Francie

  Společnost INDASA FRANCE, je Velkoprodejce, která působí v Chemická abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné materiály mechanické, Obrušování - obráběcí stroje, Brusné materiály mechanické, Obrušování - obráběcí stroje, a abrasive tapes. Sídlí v Rillieux-La-Pape, Francie.

 1. KARBOSAN FRANCE

  Francie

  Společnost KARBOSAN FRANCE, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Sídlí v Chatillon, Francie.

 2. DIAMETAL FRANCE

  Francie

  Společnost DIAMETAL FRANCE, je Velkoprodejce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Sídlí v Oltingue, Francie.

 3. COMET ABRASIFS RONTGEN FRANCE

  Francie

  Společnost COMET ABRASIFS RONTGEN FRANCE, je Výrobce, která působí v Smirkové plátno sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Brusné materiály mechanické, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Brusné materiály mechanické, sectioning, a Obráběcí stroje pro řezání. Sídlí v Eschau, Francie.

 4. SUD-OUEST MACHINES PRECISION

  Francie

  Společnost SUD-OUEST MACHINES PRECISION, je Distributor, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství, Brusné materiály mechanické, Obráběcí stroje pro řezání, machine tools for metal forming, Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství, a Brusné materiály mechanické. Sídlí v Serres Castet, Francie.

 5. AGP ABRASIFS GRAINS ET POUDRES

  Francie

  Společnost AGP ABRASIFS GRAINS ET POUDRES, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech abrasive and polishing products. Sídlí v PARIS, Francie.

 6. LAM PLAN

  Francie

  Společnost LAM PLAN, je Multi-Category, která působí v Brusné kotouče sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné materiály mechanické, Instradace, odesílání hromadných zásilek, Brusné materiály mechanické, a Instradace, odesílání hromadných zásilek. Sídlí v Gaillard, Francie.

 7. KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH

  Německo

  Společnost KAINDL SCHLEIFTECHNIK REILING GMBH, je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech abrasive wheels. Sídlí v Königsbach-Stein, Německo.

 8. INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A., je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné materiály mechanické, Brusné materiály mechanické, abrasives, tools, a sanders. Sídlí v Aveiro, Portugalsko.

 9. POLIBRAS S.A.

  Portugalsko

  Společnost POLIBRAS S.A., je Výrobce, která působí v Brusné materiály mechanické sektoru. Působí rovněž v sektorech Leštění - materiál, a Leštění - materiál. Sídlí v Guimarães, Portugalsko.

 10. DRAGAO ABRASIVOS, LDA.

  Portugalsko

  Společnost DRAGAO ABRASIVOS, LDA., je Výrobce, která působí v Diamantové nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné materiály mechanické, Diamanty broušené, Brusné materiály mechanické, Diamanty broušené, a stone fabrication diamond tools. Sídlí v Paços De Brandao, Portugalsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Brusné materiály mechanické - Dovoz vývoz

Počet výsledků

847 Podniky