• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chemické čištění - stroje

Výsledky hledání pro

Chemické čištění - stroje - Dovoz vývoz

 1. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  The foundation stone for our medium-sized family company was laid down by our two founding company directors Manfred and Thomas Eckardt. In 2002, we celebrated our company's anniversary; 25 years of standing for reliability, good service, continuity and growth. In mid 2001, our Company Director Manfred Eckardt died. Shortly afterwards his son Thomas Eckardt unexpectedly also died, upon which our management changed in mid 2002. Mrs. Beate Eckardt was the new Managing Director of the company from then on (March 2002 until May 2005). Since 1st June 2005, Mr. Axel Eckardt has been the Managing Director of the company. Eckardt & Sohn GmbH and will continue to run the company as before. Eckardt & Sohn operates locally as well as globally. The broad range of our services and our many years of experience mean we can satisfy any customer's specific requests.

 2. SEDA

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SEDA, je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na moření, Úklid - služby, Stroje na moření, a Úklid - služby. Sídlí v Vers-En-Montagne, Francie.

 3. MICHELL INSTRUMENTS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MICHELL INSTRUMENTS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Friedrichsdorf, Německo.

 4. ULT AG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ULT AG, je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Löbau, Německo.

 5. VAPOR-STAR DAMPFSAUGER

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VAPOR-STAR DAMPFSAUGER, je Velkoprodejce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Wiesenfelden, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KTS KAEMPFEL TROCKNUNGS-SERVICE

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KTS KAEMPFEL TROCKNUNGS-SERVICE, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Wurmannsquick, Německo.

 2. OSMA TROCKNERSYSTEME GMBH

  Rakousko

  Společnost OSMA TROCKNERSYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Obervellach, Rakousko.

 3. DFD - DENSE FLUID DEGREASING

  Francie

  Společnost DFD - DENSE FLUID DEGREASING, je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Odmašťování ocele a kovů, Odmašťování ocele a kovů, medical equipment for sterilising and disinfecting, design of recycling machinery, a textile machinery dealers. Sídlí v Clermont-Ferrand, Francie.

 4. VAPUSTEAM UG

  Německo

  Společnost VAPUSTEAM UG, je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinfekce pro jiné než lékařské účely, steaming machines, a Dezinfekce pro jiné než lékařské účely. Sídlí v Emmendingen, Německo.

 5. OMNISEC S.N.C.

  Itálie

  Společnost OMNISEC S.N.C., je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, envelope stuffing machines, conveyor belts, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Cantù, Itálie.

 1. FLAMIGNI COINT S.L.

  Španělsko

  Společnost FLAMIGNI COINT S.L., je Distributor, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Pinto, Španělsko.

 2. VENETA 78 EOOD

  Bulharsko

  Společnost VENETA 78 EOOD, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Varna, Bulharsko.

 1. POLYGON AUSTRIA SERVICE GMBH

  Rakousko

  Společnost POLYGON AUSTRIA SERVICE GMBH, je Distributor, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Wiener Neudorf, Rakousko.

 2. CELSIUS CLEANING SRL

  Rumunsko

  Společnost CELSIUS CLEANING SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 3. QUALITY KWIK DRY CLEANERS LTD

  Spojené království

  Společnost QUALITY KWIK DRY CLEANERS LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Worthing, Spojené království.

 4. BLUE AIR SYSTEMS GMBH

  Rakousko

  Společnost BLUE AIR SYSTEMS GMBH, je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vysoušení - zařízení, a Vysoušení - zařízení. Sídlí v Kundl, Rakousko.

 5. INES II PPHU

  Polsko

  Společnost INES II PPHU, je Multi-Category, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial washing, car covers, flocculating, a printed materials. Sídlí v Bielsko-Biała, Polsko.

 6. FIBIRITALIA SRL

  Itálie

  Společnost FIBIRITALIA SRL, je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech dry cleaning, launderette, a steam boilers for laundries and dry-cleaners. Sídlí v Verona, Itálie.

 7. H+B BECKMANN AG

  Švýcarsko

  Společnost H+B BECKMANN AG, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Zámky, závory a klíče, Chemické čištění - stroje, Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Zámky, závory a klíče, a Chemické čištění - stroje. Sídlí v Berschis, Švýcarsko.

 8. RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Společnost RÖSLER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Kompresory sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování - obráběcí stroje, Chemické čištění - stroje, Vysoušení - zařízení, Ventilátory pro domácnost, Frézování - obráběcí stroje, Chemické čištění - stroje, Vysoušení - zařízení, a Ventilátory pro domácnost. Sídlí v Petersberg, Německo.

 1. CEA GROUP S.R.L.

  Itálie

  Společnost CEA GROUP S.R.L., je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemické čištění - stroje, Průmyslové myčky, launderette, Chemické čištění - stroje, Průmyslové myčky, a Industrial washer. Sídlí v Massa, Itálie.

 2. GRONINGER CLEANING SYSTEM

  Nizozemsko

  Společnost GRONINGER CLEANING SYSTEM, je Distributor, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Schiedam, Nizozemsko.

 3. HGI RETE TECNICI ITALIA

  Itálie

  Společnost HGI RETE TECNICI ITALIA, je Výrobce, která působí v Pračky a odstředivky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové myčky, Chemické čištění - stroje, washing-machines for communities, industrial washing machines, Průmyslové myčky, a Chemické čištění - stroje. Sídlí v Sala Bolognese, Itálie.

 4. ANKARA TEMIZLIK SIRKETLERI FIRMALARI

  Turecko

  Společnost ANKARA TEMIZLIK SIRKETLERI FIRMALARI, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 5. SALERNO CONTRACT SERVICES DI SALERNO SALVATORE

  Itálie

  Společnost SALERNO CONTRACT SERVICES DI SALERNO SALVATORE, je Maloprodejce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladírny, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Kuchyně - nábytek, Chladírny, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Kuchyně - nábytek, a Office and shop planning. Sídlí v Palagonia, Itálie.

 6. UNIWEX CHEMICZNE CZYSZCZENIE INSTALACJI

  Polsko

  Společnost UNIWEX CHEMICZNE CZYSZCZENIE INSTALACJI, je Subdodavatel, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Tarnów, Polsko.

 7. LA ROSA BLANCA

  Španělsko

  Společnost LA ROSA BLANCA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v San Juan De Alicante ( Alicante ), Španělsko.

 8. RÖSSLE AG

  Německo

  Společnost RÖSSLE AG, je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Bavaria, Německo.

 9. KREBS SWITZERLAND

  Švýcarsko

  Společnost KREBS SWITZERLAND, je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Sídlí v Sulgen, Švýcarsko.

 10. KANNEGIESSER ITALIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost KANNEGIESSER ITALIA S.R.L., je Distributor, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pračky a odstředivky, průmyslové, Chemické čištění - stroje, Pračky a odstředivky, průmyslové, a Chemické čištění - stroje. Sídlí v Opera, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Chemické čištění - stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

3 364 Podniky