• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chemické odstraňovače nátěrů a abraziva

Výsledky hledání pro

Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva - Dovoz vývoz

 1. FRIDOLIN MÜLLER

  Německo

  Verified by europages badge

  Production of deburring brushes, cylindrical brushes, tube brushes, technical brushes, wire brushes, nylon brushes, twisted brushes, brushes for washing systems, truck wash brushes, car wash brushes. The Fridolin Müller company was founded in 1952 under the name of Tierhaarverwertung Fridolin Müller. It worked with cattle hair, some of which came from German cattle. Most of it, however, was imported from America. These hairs were processed in four working operations to create the so-called "bakers' bundles". The working operations included: Loosening the hairs using a so-called "hair-wolf", heckling them (which means combing them into one direction), "pulling" the hairs to different lengths and then binding the different lengths to make "bakers' bundles". Those bundles were then delivered to the paint brush factories. Machines were used for some of the individual working operations. From about 1969, brushes for carwashes were also produced. 1972 was the beginning of the production of technical brushes. In that year, a company that mainly made powdering systems for confectioneries was taken over. Occasionally, that company also produced technical brushes. Over the years, powdering systems were marketed less, and they focused more and more on the production and marketing of technical brushes as well as car wash brushes and rollers for cleaning machines. The range includes a wide choice of cylindrical brushes.

 2. BB RESINS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost BB RESINS, je Výrobce, která působí v Chemie - základní a odvozené výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemická abraziva, Chemická filtrace, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, chemical preservatives for the food industry, industrial chemicals trade, chemical product, Chemická abraziva, Glues and adhesives, a industrial chemical products. Sídlí v Mortara, Itálie.

 3. TYROLIT - SCHLEIFMITTELWERKE SWAROVSKI K.G.

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost TYROLIT - SCHLEIFMITTELWERKE SWAROVSKI K.G., je Velkoprodejce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Dressing tools, Drill bits, CBN grinding wheels, Diamond drill bits, Diamond cutting discs, Diamond tools, Serrated washers, Joint cutters, a Precision tools. Sídlí v Schwaz, Rakousko.

 4. HYGIÈNE ET NATURE

  Francie

  Společnost HYGIÈNE ET NATURE, je Výrobce, která působí v Dezinfekce pro jiné než lékařské účely sektoru. Působí rovněž v sektorech Prostředky na mytí oken a skel, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Prostředky na mytí oken a skel, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, a detergents. Sídlí v Longvic, Francie.

 5. MICROMETAL GMBH

  Německo

  Společnost MICROMETAL GMBH, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Machining of metals, razor blades, scalpels, a load grippers. Sídlí v Müllheim, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TECPRO S.L.

  Španělsko

  Společnost TECPRO S.L., je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech self-polishing waxes, floor polishing, a crystallizers. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 2. SCHWARZHAUPT GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SCHWARZHAUPT GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Sídlí v Lüdenscheid, Německo.

 3. BÄRHAUSEN GMBH U. CO. KG

  Německo

  Společnost BÄRHAUSEN GMBH U. CO. KG, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Sídlí v Lauterbach, Německo.

 4. FLEXING LTD

  Srbsko

  Společnost FLEXING LTD, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné materiály mechanické, Brusné kotouče, Obrušování ocele a kovů, Brusné materiály mechanické, Brusné kotouče, Obrušování ocele a kovů, a grinding wheel. Sídlí v Ada, Srbsko.

 5. AM CHEMIE GMBH / PLS-GRUPPE

  Německo

  Společnost AM CHEMIE GMBH / PLS-GRUPPE, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech inorganic acids, Surface coating - steels and metals, industrial chemical products, a chemical degreasers. Sídlí v Altenberg, Německo.

 1. INDUSTRIAL BOLBAITE FABRICA DE ARTICULOS PARA EL PULIDO SOCIEDAD LIMITADA.

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAL BOLBAITE FABRICA DE ARTICULOS PARA EL PULIDO SOCIEDAD LIMITADA., je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech cutting disks, sanding machines, a systems and machinery for lapping metals. Sídlí v Bolbaite, Španělsko.

 2. ECODENIMSTONE EDS

  Turecko

  Společnost ECODENIMSTONE EDS, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech sizing fabrics and textile products, chemicals for the textile industry, raw materials for the textile industry, a pumice stone. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. CLEAN COMPANY OOD

  Bulharsko

  Společnost CLEAN COMPANY OOD, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 2. 1A-ABRASIVES GMBH

  Německo

  Společnost 1A-ABRASIVES GMBH, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Sídlí v Eltmann, Německo.

 3. EMPAS

  Polsko

  Společnost EMPAS, je Multi-Category, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech chemical degreasers, metal phosphatisation, a Pickling - machinery. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 4. DEUTSCHE DERUSTIT GMBH

  Německo

  Společnost DEUTSCHE DERUSTIT GMBH, je Multi-Category, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and machinery for pickling metals, stainless steel electropolishing, surface treatment of metals, a industrial washing. Sídlí v Dietzenbach, Německo.

 5. GEB SAS

  Francie

  Společnost GEB SAS, je Výrobce, která působí v Těsnění sektoru. Působí rovněž v sektorech Nátěry - tmely a těsnicí materiály, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, PVC Glue, Nátěry - tmely a těsnicí materiály, a Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva. Sídlí v Roissy Cdg Cedex, Francie.

 6. EMS-CHEMIE (DEUTSCHLAND) GMBH

  Německo

  Společnost EMS-CHEMIE (DEUTSCHLAND) GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslová maziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přípravky, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Granuláty pro plasty, Polymery, Úprava vody - přípravky, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Granuláty pro plasty, a Polymery. Sídlí v Groß-Umstadt, Německo.

 7. DOMO ENGINEERING PLASTICS GMBH

  Německo

  Společnost DOMO ENGINEERING PLASTICS GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslová maziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přípravky, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Polymery, Úprava vody - přípravky, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Polymery, a Chemical products. Sídlí v Premnitz, Německo.

 8. ZSCHIMMER & SCHWARZ MOHSDORF GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost ZSCHIMMER & SCHWARZ MOHSDORF GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, a Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny. Sídlí v Burgstädt, Německo.

 1. VSM IMPAVIDE

  Francie

  Společnost VSM IMPAVIDE, je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemická abraziva, Chemická abraziva, abrasives, paint strippers, a pickling agents for stainless steel. Sídlí v Tremblay-En-France, Francie.

 2. SOCOMORE

  Francie

  Společnost SOCOMORE, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Antikorozní chemické přípravky, industrial chemical products, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, a Antikorozní chemické přípravky. Sídlí v Vannes, Francie.

 3. MOLYDAL - SOLUTIONS DE LUBRIFICATION

  Francie

  Společnost MOLYDAL - SOLUTIONS DE LUBRIFICATION, je Výrobce, která působí v Průmyslová maziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, a Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva. Sídlí v Saint Maximin Cedex, Francie.

 4. JSR MICRO

  Belgie

  Společnost JSR MICRO, je Velkoprodejce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přípravky, Průmyslová maziva, Úprava vody - přípravky, Průmyslová maziva, raw chemicals, a electronics. Sídlí v Heverlee, Belgie.

 5. INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost INDASA - INDUSTRIA DE ABRASIVOS, S.A., je Výrobce, která působí v Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva sektoru. Působí rovněž v sektorech Brusné materiály mechanické, Brusné materiály mechanické, abrasives, tools, a sanders. Sídlí v Aveiro, Portugalsko.

 6. NOUVELLES TECHNIQUES CHIMIQUES DE LA MAINTENANCE

  Belgie

  Společnost NOUVELLES TECHNIQUES CHIMIQUES DE LA MAINTENANCE, je Poskytovatel služeb, která působí v Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, dielectric fluids, wholesale industrial detergents, a decalcifiers. Sídlí v Theux, Belgie.

 7. DIAMANTBOHR- & SÄGETECHNIK HARALD ROPPEL E.K.

  Německo

  Společnost DIAMANTBOHR- & SÄGETECHNIK HARALD ROPPEL E.K., je Velkoprodejce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Hrubé stavby, Dokončovací práce, Veřejné stavby - dodavatelé, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Hrubé stavby, Dokončovací práce, a Veřejné stavby - dodavatelé. Sídlí v Gettorf, Německo.

 8. VERONIKA TINKL

  Rakousko

  Společnost VERONIKA TINKL, je Distributor, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Přípravky na čištění a údržbu domácností, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Školky pěstitelské a lesní, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Přípravky na čištění a údržbu domácností, a Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva. Sídlí v Wien, Rakousko.

 9. MAYER DIAMANT-BOHR SÄGETECHNIK

  Německo

  Společnost MAYER DIAMANT-BOHR SÄGETECHNIK, je Poskytovatel služeb, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Diamantové nástroje, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Diamantové nástroje, a Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva. Sídlí v Lauffen, Německo.

 10. EPIFORM E.K.

  Německo

  Společnost EPIFORM E.K., je Výrobce, která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryskyřice, Průmyslová maziva, Úprava vody - přípravky, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Pryskyřice, Průmyslová maziva, Úprava vody - přípravky, a Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva. Sídlí v Radebeul, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 238 Podniky