• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. EBNER GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  We are an independent medium-sized company operating in the field of plant construction and equipment manufacturing with our pioneering in-house expertise and our company philosophy: Complete solutions tailored to the requirements of each case from a single source. We plan, manufacture and market our products all over the world. Our market is environmental and refining technology, in particular the processing and evaporation of industrial waste-water and process media, and the manufacture of crystalline products. To benefit our customers and to protect the environment, we offer economical procedures, systems and devices. Our strength lies in quickly solving customer-specific problems. We achieve customer satisfaction thanks to our high quality at competitive prices and, in doing so, we are flexible and reliable. We offer: Devices, standard systems, modular systems, individual solutions, engineering services, service solutions.

 2. PATENT KFT.

  Maďarsko

  Verified by europages badge

  Společnost PATENT KFT., je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlárenské výrobky nerez, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Zásobovací plavidla, Zásobníky a skříňky pro skladování, custom-made tanks, Kotlárenské výrobky nerez, stainless steel cisterns, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, a equipment for the pharmaceutical industry. Sídlí v Cegled, Maďarsko.

 3. L.B. BOHLE MASCHINEN UND VERFAHREN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost L.B. BOHLE MASCHINEN UND VERFAHREN GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Laboratory mixers, Film coating systems, Lifting column, IBC steel containers, Fluidised bed granulators, Handling systems, High-shear granulator, Single-pot granulator, a Roller press. Sídlí v Ennigerloh, Německo.

 4. HO-MA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HO-MA GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Systems for pharmaceuticals, medicine and cosmetics, Transport systems, Transport and feeding systems, Feeder trolleys, Sorting and feeding systems, Feeding devices, Slide feeder, Machinery and system manufacturing, a Automation. Sídlí v Ilshofen, Německo.

 5. RUSSELL FINEX LTD

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Společnost RUSSELL FINEX LTD, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Prosévací zařízení, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, industrial filters, self-cleaning filters, Prosévací zařízení, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Fine mesh separation technology, vibratory sieves, a ultrasonic mesh deblinding systems. Sídlí v Feltham, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TURBO MISCH- UND VERFAHRENSTECHNIK INDUSTRIERÜHRWERKE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TURBO MISCH- UND VERFAHRENSTECHNIK INDUSTRIERÜHRWERKE GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Nienhagen, Německo.

 2. WATERS SAS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost WATERS SAS, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Laboratoře - přístroje a nástroje, a Laboratoře - přístroje a nástroje. Sídlí v Saint-Quentin-En-Yvelines Cedex, Francie.

 3. VOLLRATH GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VOLLRATH GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Hürth, Německo.

 4. GEPPERT RÜHRTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GEPPERT RÜHRTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech container agitators, agitators, explosion-proof, Agitators and mixers, Compressed air agitators, Stand-mounted agitators, machines and equipment for the pharmaceutical industry, agitators for wastewater treatment, stainless steel stirrers, a rubber mixers. Sídlí v Erzhausen, Německo.

 5. VISCO JET® RÜHRSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VISCO JET® RÜHRSYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Waldshut-Tiengen, Německo.

 1. DOSER-COMPTER.COM

  Francie

  Společnost DOSER-COMPTER.COM, je Distributor, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sáčkování - stroje a zařízení, fillers, food additives, Sáčkování - stroje a zařízení, a baggers vacuum packers. Sídlí v Amiens, Francie.

 2. BRABENDER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BRABENDER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Laboratoře - přístroje a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Mlynářství - stroje a zařízení, Plasty - průmyslové stroje, food product quality control, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, a Mlynářství - stroje a zařízení. Sídlí v Duisburg, Německo.

 1. PLANT PARTNER

  Nizozemsko

  Společnost PLANT PARTNER, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech non-return valves. Sídlí v Vlaardingen, Nizozemsko.

 2. GRISO TEC GMBH

  Švýcarsko

  Společnost GRISO TEC GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech fillers, electronic capping machines, tube closing machines, a tube filling machines for packaging. Sídlí v Cham, Švýcarsko.

 3. IDEA CONCEPTION

  Francie

  Společnost IDEA CONCEPTION, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Aveize, Francie.

 4. ATILIM MAKINA

  Turecko

  Společnost ATILIM MAKINA, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech blender, a chemical plant building. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 5. BUDDEBERG GMBH

  Německo

  Společnost BUDDEBERG GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Laboratoře - přístroje a nástroje, Vědecký výzkum - ústavy a laboratoře, Chemie - laboratorní výrobky, Nábytek pro laboratoře, Laboratoře - přístroje a nástroje, Vědecký výzkum - ústavy a laboratoře, Chemie - laboratorní výrobky, a Nábytek pro laboratoře. Sídlí v Mannheim, Německo.

 6. MG2 S.R.L.

  Itálie

  Společnost MG2 S.R.L., je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Balení a adjustace - stroje a zařízení. Sídlí v Pianoro, Itálie.

 7. PHENOMENEX LTD.

  Německo

  Společnost PHENOMENEX LTD., je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chromatography, amino-acids, sampling, a laboratory preparations. Sídlí v Aschaffenburg, Německo.

 8. BRUNO WOLHFARTH

  Itálie

  Společnost BRUNO WOLHFARTH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, electropumps, systems and equipment for the food and canning industry, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, a systems and equipment for producing preserves, marmalades and candied fruit. Sídlí v Sordio, Itálie.

 1. FIVES PROSIM - PROCESS SIMULATION

  Francie

  Společnost FIVES PROSIM - PROCESS SIMULATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Labege, Francie.

 2. ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH

  Německo

  Společnost ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for the oil, coal and natural gas industries, analysis of oil products, Analytical and research equipment, a Analytical chemistry. Sídlí v Waldbüttelbrunn, Německo.

 3. RUSSELL FINEX SWEDEN

  Švédsko

  Společnost RUSSELL FINEX SWEDEN, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial filters, Screening machines, screening plants and screening equipment, a vibro-tumblers. Sídlí v Vårgårda, Švédsko.

 4. C-TEC CLEANROOM-TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Společnost C-TEC CLEANROOM-TECHNOLOGY GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Rottenburg, Německo.

 5. AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT

  Německo

  Společnost AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek pro zubní ordinace, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Nábytek pro zubní ordinace, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, a Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení. Sídlí v Puchheim, Německo.

 6. CONCE GMBH

  Německo

  Společnost CONCE GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Clausthal-Zellerfeld, Německo.

 7. POLYESTER 93

  Francie

  Společnost POLYESTER 93, je Distributor, která působí v Polyester sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - chemický a farmaceutický průmysl, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Hydrocarbons and halogenated derivatives - organic chemistry, Import-export - chemický a farmaceutický průmysl, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, a plastic and polyesters. Sídlí v Bobigny, Francie.

 8. PPS A/S

  Dánsko

  Společnost PPS A/S, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech digital printers, office automation, packaging, a packing and packaging labelling and marking machinery. Sídlí v Birkerød, Dánsko.

 9. CRIOCLIMA SRL

  Itálie

  Společnost CRIOCLIMA SRL, je Distributor, která působí v Stroje a zařízení pro farmaceutický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, hospital and medical laboratory equipment and supplies, air-conditioned chambers, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, a saline mist chambers. Sídlí v Muggio', Itálie.

 10. ITAE PSICOLOGÍA

  Španělsko

  Společnost ITAE PSICOLOGÍA, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 343 Podniky