• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. EBNER GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  We are an independent medium-sized company operating in the field of plant construction and equipment manufacturing with our pioneering in-house expertise and our company philosophy: Complete solutions tailored to the requirements of each case from a single source. We plan, manufacture and market our products all over the world. Our market is environmental and refining technology, in particular the processing and evaporation of industrial waste-water and process media, and the manufacture of crystalline products. To benefit our customers and to protect the environment, we offer economical procedures, systems and devices. Our strength lies in quickly solving customer-specific problems. We achieve customer satisfaction thanks to our high quality at competitive prices and, in doing so, we are flexible and reliable. We offer: Devices, standard systems, modular systems, individual solutions, engineering services, service solutions.

 2. BRUNO WOLHFARTH

  Itálie

  Verified by europages badge

  The company was founded in the 1960s by Bruno Wolhfarth, its ingenious and persevering founder, who created the all-stainless steel round seal-free plate filter and had it patented. This invention was followed by stainless steel electric pumps with flexible elastomer wheels and patents for electrically-driven sanitary pumps and titanium electric pumps for acids.

 3. PATENT KFT.

  Maďarsko

  Verified by europages badge

  Společnost PATENT KFT., je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlárenské výrobky nerez, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Zásobovací plavidla, Zásobníky a skříňky pro skladování, custom-made tanks, Kotlárenské výrobky nerez, stainless steel cisterns, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, a equipment for the pharmaceutical industry. Sídlí v Cegled, Maďarsko.

 4. L.B. BOHLE MASCHINEN UND VERFAHREN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost L.B. BOHLE MASCHINEN UND VERFAHREN GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Laboratory mixers, Film coating systems, Lifting column, IBC steel containers, Fluidised bed granulators, Handling systems, High-shear granulator, Single-pot granulator, a Roller press. Sídlí v Ennigerloh, Německo.

 5. DOSER-COMPTER.COM

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DOSER-COMPTER.COM, je Distributor, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sáčkování - stroje a zařízení, Etiketovací stroje, Farmaceutické výrobky, Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje, Sáčkování - stroje a zařízení, Etiketovací stroje, Farmaceutické výrobky, a Chemický a farmaceutický průmysl - adjustační stroje. Sídlí v Amiens, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HO-MA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HO-MA GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Systems for pharmaceuticals, medicine and cosmetics, Transport systems, Transport and feeding systems, Feeder trolleys, Sorting and feeding systems, Feeding devices, Slide feeder, Machinery and system manufacturing, a Automation. Sídlí v Ilshofen, Německo.

 2. RUSSELL FINEX LTD

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Společnost RUSSELL FINEX LTD, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Prosévací zařízení, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, industrial filters, self-cleaning filters, Prosévací zařízení, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Fine mesh separation technology, vibratory sieves, a ultrasonic mesh deblinding systems. Sídlí v Feltham, Spojené království.

 3. WATERS SAS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost WATERS SAS, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Laboratoře - přístroje a nástroje, a Laboratoře - přístroje a nástroje. Sídlí v Saint-Quentin-En-Yvelines Cedex, Francie.

 4. TURBO MISCH- UND VERFAHRENSTECHNIK INDUSTRIERÜHRWERKE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TURBO MISCH- UND VERFAHRENSTECHNIK INDUSTRIERÜHRWERKE GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Nienhagen, Německo.

 5. VOLLRATH GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VOLLRATH GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Hürth, Německo.

 1. ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Systems for thermal process engineering, Distillation systems, Distillation systems made of borosilicate glass, distillation units, Thin-film evaporation plants, Extrusion systems, Short-path evaporator systems, Solvent distillation equipment, a Solvent recycling. Sídlí v Waldbüttelbrunn, Německo.

 2. VISCO JET® RÜHRSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VISCO JET® RÜHRSYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Waldshut-Tiengen, Německo.

 1. BRABENDER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BRABENDER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Laboratoře - přístroje a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Mlynářství - stroje a zařízení, Plasty - průmyslové stroje, food product quality control, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, a Mlynářství - stroje a zařízení. Sídlí v Duisburg, Německo.

 2. PLANT PARTNER

  Nizozemsko

  Společnost PLANT PARTNER, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech non-return valves. Sídlí v Vlaardingen, Nizozemsko.

 3. GRISO TEC GMBH

  Švýcarsko

  Společnost GRISO TEC GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech fillers, electronic capping machines, tube closing machines, a tube filling machines for packaging. Sídlí v Cham, Švýcarsko.

 4. IDEA CONCEPTION

  Francie

  Společnost IDEA CONCEPTION, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Aveize, Francie.

 5. BUDDEBERG GMBH

  Německo

  Společnost BUDDEBERG GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Laboratoře - přístroje a nástroje, Vědecký výzkum - ústavy a laboratoře, Chemie - laboratorní výrobky, Nábytek pro laboratoře, Laboratoře - přístroje a nástroje, Vědecký výzkum - ústavy a laboratoře, Chemie - laboratorní výrobky, a Nábytek pro laboratoře. Sídlí v Mannheim, Německo.

 6. ATILIM MAKINA

  Turecko

  Společnost ATILIM MAKINA, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech blender, a chemical plant building. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 7. MG2 S.R.L.

  Itálie

  Společnost MG2 S.R.L., je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Balení a adjustace - stroje a zařízení. Sídlí v Pianoro, Itálie.

 8. PHENOMENEX LTD.

  Německo

  Společnost PHENOMENEX LTD., je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chromatography, amino-acids, sampling, a laboratory preparations. Sídlí v Aschaffenburg, Německo.

 1. SICHUAN RONGHONG TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO,MLTD

  Čína

  Společnost SICHUAN RONGHONG TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO,MLTD, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Mianzhu, Čína.

 2. PROSIM - PROCESS SIMULATION

  Francie

  Společnost PROSIM - PROCESS SIMULATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Labege, Francie.

 3. RUSSELL FINEX SWEDEN

  Švédsko

  Společnost RUSSELL FINEX SWEDEN, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial filters, Screening machines, screening plants and screening equipment, a vibro-tumblers. Sídlí v Vårgårda, Švédsko.

 4. AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT

  Německo

  Společnost AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek pro zubní ordinace, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Nábytek pro zubní ordinace, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, a Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení. Sídlí v Puchheim, Německo.

 5. C-TEC CLEANROOM-TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Společnost C-TEC CLEANROOM-TECHNOLOGY GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Rottenburg, Německo.

 6. INTERFROID MÉDICAL

  Francie

  Společnost INTERFROID MÉDICAL, je Distributor, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech cabinets for pharmacies, a cabinets for hospitals. Sídlí v Arnage, Francie.

 7. LABORATOIRES ESCULAPE

  Francie

  Společnost LABORATOIRES ESCULAPE, je Výrobce, která působí v Farmaceutické výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, first aid articles, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, a first aid kits. Sídlí v Argenteuil Cedex, Francie.

 8. CONCE GMBH

  Německo

  Společnost CONCE GMBH, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Clausthal-Zellerfeld, Německo.

 9. ZSCHIMMER & SCHWARZ MOHSDORF GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost ZSCHIMMER & SCHWARZ MOHSDORF GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Chemické odstraňovače nátěrů a abraziva, a Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny. Sídlí v Burgstädt, Německo.

 10. CHIM 2000

  Francie

  Společnost CHIM 2000, je Výrobce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Údržba bazénů - výrobky, Stroje a zařízení pro chemický průmysl, Packaging of chemical products, industrial chemical products, a Údržba bazénů - výrobky. Sídlí v Saint Lys, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 406 Podniky