• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chléb

Výsledky hledání pro

Chléb - Dovoz vývoz

 1. SCHAAF TECHNOLOGIE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Schaaf is committed to working with all aspects of food extrusion. Our company has two core competencies. Firstly, we develop innovative applications for food extrusion technology and follow up with complete product development. Secondly, we design and produce food extruders and all related machinery required for the production of extruded snacks, breakfast cereals, co-extruded products, flatbread, instant flours, etc. We provide complete turnkey solutions for extruded food products using the direct expansion process. The latest patented TURBO extrusion technology has been developed by Schaaf. Traditionally specialising in the field of food extrusion, renowned worldwide for identifying customer requirements, innovative, personal investment in customers, employees and family, flexible and still uncomplicated and transparent.

 2. CULTURE MIEL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CULTURE MIEL, je Distributor, která působí v Med sektoru. Působí rovněž v sektorech Nugát, Chléb, Výroba cukrovinek, Sušenky, Nugát, Chléb, Výroba cukrovinek, a Sušenky. Sídlí v Villemandeur, Francie.

 3. EDELWEISS GROUPE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost EDELWEISS GROUPE, je Velkoprodejce, která působí v Semena slunečnicová sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny a nápoje - suroviny, Vodka, Nápoje - import-export, Víno, Chléb, Konzervovaná zelenina, Nápoje, Alkohol a lihoviny, a Káva a čaj. Sídlí v Geispolsheim, Francie.

 4. ZENKAR GIDA

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost ZENKAR GIDA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb, healthy bread, Chléb, Hooved bread, Lavash For Rolls, Lavash For Tantuni, Lavash, Tombik Pita, a Tortillas bread. Sídlí v Osmangazi / Bursa, Turecko.

 5. FRIESSINGER MÜHLE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FRIESSINGER MÜHLE GMBH, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Působí rovněž v sektorech Baking mixes, bread baking mixes, buckwheat, Buckwheat hulls, Ciabatta, Spelt rolls, spelt wheat bread, Oat bran products, a durum wheat semolina. Sídlí v Bad Wimpfen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. WOLF BUTTERBACK KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WOLF BUTTERBACK KG, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Těstoviny, Chléb, croissants, bakery products, Pečivo sladké, wholesale bakery products, Těstoviny, a frozen bakery products. Sídlí v Fürth, Německo.

 2. FIRSTFOODS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost FIRSTFOODS, je Distributor, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Nákupní centrály, Nápoje, Chléb, Nápoje nealkoholické sycené, agri-food, Nákupní centrály, online sale of food products, food distributor, a food distribution. Sídlí v Reims, Francie.

 3. CARLA EPICES ET PRODUITS ALIMENTAIRES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CARLA EPICES ET PRODUITS ALIMENTAIRES, je Výrobce, která působí v Výtažky z koření a koření sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje, Mléčné dezerty, Polévky, Chléb, Nápoje, Mléčné dezerty, Polévky, a Chléb. Sídlí v La Claquette, Francie.

 4. ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH

  Německo

  Společnost ARCTIS FROZEN BAKERY GOODS GMBH, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb, Chléb, a croissants. Sídlí v Ehningen, Německo.

 5. ACHAIKI PITA

  Řecko

  Společnost ACHAIKI PITA, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Působí rovněž v sektorech pita bread. Sídlí v Patra, Řecko.

 1. SAPOR DI FAST FOOD GOURMET MR. PILO

  Itálie

  Společnost SAPOR DI FAST FOOD GOURMET MR. PILO, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Působí rovněž v sektorech tortillas, pizza bases, focaccia, a panino bars. Sídlí v Cagli, Itálie.

 2. PANIFICIO LE BONTA' TRECCHINESI SRL

  Itálie

  Společnost PANIFICIO LE BONTA' TRECCHINESI SRL, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Působí rovněž v sektorech wood oven, freselli crackers, focaccia, a doved-shaped easter cakes. Sídlí v Trecchina, Itálie.

 1. DIE MARKENMACHER

  Rakousko

  Společnost DIE MARKENMACHER, je Distributor, která působí v Chléb sektoru. Sídlí v Perg, Rakousko.

 2. 3 Y INTERNATIONAL SARL

  Francie

  Společnost 3 Y INTERNATIONAL SARL, je Distributor, která působí v Chléb sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Pece pekárenské, a rolling machines for bakeries, biscuit factories and confectionery. Sídlí v Rouen, Francie.

 3. SERVEI DOLÇ

  Španělsko

  Společnost SERVEI DOLÇ, je Distributor, která působí v Chléb sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléčné výrobky, a Mléčné výrobky. Sídlí v Les Cabanyes, Španělsko.

 4. GRUPO DA CUNHA

  Španělsko

  Společnost GRUPO DA CUNHA, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Sídlí v A Coruña, Španělsko.

 5. OKIN FRANCE

  Francie

  Společnost OKIN FRANCE, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Působí rovněž v sektorech deep-frozen bread, french loaves, wholemeal bread, a organic bread. Sídlí v Bayonne, Francie.

 6. IL MICHELANGELO DELLA PIZZA

  Itálie

  Společnost IL MICHELANGELO DELLA PIZZA, je Výrobce, která působí v Pečivo a cukrárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb a cukrářské výrobky, Chléb, dry pastries, Chléb a cukrářské výrobky, a Chléb. Sídlí v Albano Laziale, Itálie.

 7. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Belgie

  Společnost GUENTHER BAKERIES BELGIUM, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb, Pekárny průmyslové, Chléb, hamburger, Pekárny průmyslové, a bakery. Sídlí v Olen, Belgie.

 8. TOUFLET BOULANGER

  Francie

  Společnost TOUFLET BOULANGER, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Sídlí v Saint-Denis, Francie.

 1. LEBEMA GMBH

  Německo

  Společnost LEBEMA GMBH, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Působí rovněž v sektorech blades for bread slicing machines. Sídlí v Wolgast, Německo.

 2. PUR PAIN

  Belgie

  Společnost PUR PAIN, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb, homemade bread, Chléb, ordinary bread, a soft bread. Sídlí v Ieper, Belgie.

 3. PATISSERIE DUMONT

  Belgie

  Společnost PATISSERIE DUMONT, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Koláče a dorty - suroviny, Chléb, fruit tarts, Koláče a dorty - suroviny, Chléb, a freshly-made pastries. Sídlí v Namur, Belgie.

 4. JOSEPH BRENNANS BAKERIES

  Irsko

  Společnost JOSEPH BRENNANS BAKERIES, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen bread, a gluten-free bread. Sídlí v Dublin, Irsko.

 5. OFFICEMENÜ FRESH FOOD AND DELIVERY GMBH

  Rakousko

  Společnost OFFICEMENÜ FRESH FOOD AND DELIVERY GMBH, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Sídlí v Wiener Neudorf, Rakousko.

 6. GOURMETBACK GMBH

  Německo

  Společnost GOURMETBACK GMBH, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Působí rovněž v sektorech Těstoviny, a Těstoviny. Sídlí v Regensburg, Německo.

 7. BAKKERIJ RUBBENS

  Belgie

  Společnost BAKKERIJ RUBBENS, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb, pastries, bakery products, regional products, a Chléb. Sídlí v Tielt-Winge, Belgie.

 8. QUITANDA REAL - PÃO DE QUEIJO

  Portugalsko

  Společnost QUITANDA REAL - PÃO DE QUEIJO, je Výrobce, která působí v Chléb sektoru. Sídlí v Braga, Portugalsko.

 9. PAN DE GOURMET 2006 SL

  Španělsko

  Společnost PAN DE GOURMET 2006 SL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chléb sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 10. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belgie

  Společnost BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny průmyslové, Chléb a cukrářské výrobky, Pečivo sladké, Chléb, Pekárny průmyslové, Chléb a cukrářské výrobky, Pečivo sladké, a Chléb. Sídlí v Nijlen, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Chléb - Dovoz vývoz

Počet výsledků

9 578 Podniky