• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chlazené vitríny a výkladní skříně

Výsledky hledání pro

Chlazené vitríny a výkladní skříně - Dovoz vývoz

 1. RIGHTWAY ASIA

  Čína

  Verified by europages badge

  Společnost RIGHTWAY ASIA, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chlazené vitríny a výkladní skříně, a Chlazené vitríny a výkladní skříně. Sídlí v Qingdao, Čína.

 2. FASTCONCEPTS.FR

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost FASTCONCEPTS.FR, je Výrobce, která působí v Hotely a restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečicí trouby, průmyslové, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Pečicí trouby, průmyslové, a Chlazené vitríny a výkladní skříně. Sídlí v Paris, Francie.

 3. K. MAYER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost K. MAYER GMBH, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Burladingen, Německo.

 4. W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost W. MEIER GMBH GROSSKÜCHENTECHNIK, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Karlsfeld, Německo.

 5. RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RUDOLF LANGE GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Nürnberg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H.

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost CARSAN KÄLTETECHNIK GES.M.B.H., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Graz, Rakousko.

 2. OBCHODNÍ VYBAVENÍ S.R.O.

  Česká republika

  Společnost Obchodní vybavení s.r.o. se věnuje kompletní nabídce vybavení malých obchodů, prodejen i velkých supermarketů. Firma nabízí zařízení kvalitní značky Magma, které je vhodné do prodejen potravin, hraček, do skladů, trafik, železářství, čerpacích stanic a dalších prodejních a skladovacích prostor. V sortimentu značky Magma najdete například přístěnné regály, obslužné nebo skladové regály, pokladní boxy, pokladní pulty nebo také chladicí vitríny na potraviny a nápoje. Značka MAGMA nabízí také mrazící vany. Společnost Obchodní vybavení zabezpečuje u výrobků Magma profesionální servis po celé České republice. Své výrobky dodává do celého světa od Německa, přes Maďarsko, až po Saúdskou Arábii. Sídlo firmy Obchodní vybavení s.r.o. se nachází na Borku nedaleko Českých Budějovic. Sklad firmy najdete v areálu firmy MANE budova "J" na Okružní ulici v Českých Budějovicích.

 3. VITRINAS GÓMEZ

  Španělsko

  Společnost VITRINAS GÓMEZ, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech Showcase Cooler, machines for the hotel trade, a hot food display cases. Sídlí v Albacete, Španělsko.

 4. KARSEL SOGUTMA

  Turecko

  Společnost KARSEL SOGUTMA, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech commercial refrigeration systems and equipment, cold stores for shops, bars, restaurants, refrigeration equipment and systems for goods storage, a industrial refrigeration plant and equipment. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA

  Portugalsko

  Společnost MAFIROL - INDÚSTRIA DE REFRIGERAÇÃO, SA, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech Pokladny kontrolní, Equipment and fixtures for supermarkets, shop shelving, a Pokladny kontrolní. Sídlí v Águeda, Portugalsko.

 1. FREEZEPOINT LTD

  Polsko

  Společnost FREEZEPOINT LTD, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chlazené vitríny a výkladní skříně, Chlazené vitríny a výkladní skříně, commercial refrigeration systems and equipment, commercial refrigerators, a Display freezers. Sídlí v Warsaw, Polsko.

 2. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Chladírny sektoru. Působí rovněž v sektorech Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Chladicí agregáty, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Suché chladiče vzduchu, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Chladicí agregáty, Chlazené vitríny a výkladní skříně, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Sivas, Turecko.

 1. D.I. TRIUMPH

  Řecko

  Společnost D.I. TRIUMPH, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech commercial refrigerators, commercial refrigerator cabinets, Refrigerated cabinet for pastry shops and cafes, a refrigerated counters for shops, bars, restaurants. Sídlí v Thessaloniki, Řecko.

 2. SALVO IC VE DIS TIC & KLIMATALIA

  Turecko

  Společnost SALVO IC VE DIS TIC & KLIMATALIA, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chlazené vitríny a výkladní skříně, automatic ice-cream machines, Chlazené vitríny a výkladní skříně, refrigerated display cabinet for ice-creams, a food industry refrigerators. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost SCHMOLKE GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH GROSSKÜCHENSYSTEME GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Krefeld, Německo.

 4. TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT

  Řecko

  Společnost TROCHIDIS COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, refrigerated display cabinets for restaurants, refrigerated display cabinets for bars, refrigerated pastry counter, a Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení. Sídlí v Langada, Řecko.

 5. GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN )

  Německo

  Společnost GASTRONOMIE-DESIGN ( INHABER: JÜRGEN DANNEMANN ), je Poskytovatel služeb, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Dötlingen, Německo.

 6. HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH

  Německo

  Společnost HAKA-METALLWARENFABRIK HANS KAPPES GMBH, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Weinbach, Německo.

 7. HOTEL-WERK

  Německo

  Společnost HOTEL-WERK, je Velkoprodejce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v St. Georgen, Německo.

 8. GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH

  Německo

  Společnost GASTROTECHNIK RAINER BRAND GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Erfurt, Německo.

 1. CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE

  Německo

  Společnost CEYLAN GMBH DÖNERSCHNEIDEGERÄTE, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Essen, Německo.

 2. HYDRACOOLING

  Portugalsko

  Společnost HYDRACOOLING, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech Equipment and fixtures for supermarkets, refrigerated apparatus design, refrigeration system, a commercial refrigeration systems and equipment. Sídlí v Guimarães, Portugalsko.

 3. BANHOLZER AG

  Švýcarsko

  Společnost BANHOLZER AG, je Distributor, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Deitingen, Švýcarsko.

 4. WECO MIETSERVICE

  Německo

  Společnost WECO MIETSERVICE, je Velkoprodejce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Wörth, Německo.

 5. TASTVIN

  Francie

  Společnost TASTVIN, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech wine case, wine cellars for ageing, modular wine racks, a air-conditioned cabinets for wine. Sídlí v La Ciotat, Francie.

 6. RA-VIT ZAGREB

  Chorvatsko

  Společnost RA-VIT ZAGREB, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech heated displays for croissants, a display cases for stores. Sídlí v Lucko-Zagreb, Chorvatsko.

 7. FRIGOTEKNIKA GROUP

  Severní Makedonie

  Společnost FRIGOTEKNIKA GROUP, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chlazené vitríny a výkladní skříně, Obchody - uspořádání, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Obchody - uspořádání, a Refrigerated freezer cabinets. Sídlí v Zherovjane, Severní Makedonie.

 8. STURM - KOMPLETTLÖSUNGEN FÜR DEN HANDEL

  Německo

  Společnost STURM - KOMPLETTLÖSUNGEN FÜR DEN HANDEL, je Poskytovatel služeb, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Sídlí v Essen, Německo.

 9. CLIMAVER

  Řecko

  Společnost CLIMAVER, je Distributor, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech refrigerator gas, commercial refrigerators, gas and liquid coolants for refrigerated equipment and systems, a air conditioning systems. Sídlí v Veria, Řecko.

 10. NOVUM (OVERSEAS) LTD

  Irsko

  Společnost NOVUM (OVERSEAS) LTD, je Výrobce, která působí v Chlazené vitríny a výkladní skříně sektoru. Působí rovněž v sektorech refrigerated cabinet, freezers with lids, chest freezers, a ice-cream freezers. Sídlí v Dublin, Irsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma