• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chov - import-export

Výsledky hledání pro

Chov - import-export - Dovoz vývoz

 1. NOOR IMPORTS APS

  Dánsko

  Verified by europages badge

  NOOR IMPORT APS exports to an average of 80 countries, spreading to all continents. We started this work around 20 to 25 years ago, since then we Complying with global food requirements and standards, in addition to being reference of quality food. As a result, consolidates as an internationally respected and recognised brand. We stands apart by the phenomenal quality norm of its items, this quality, that start in the open country, is given through cutting edge specialized help to the rustic makers, direction about arranging, association and development, other than the projects that look for creature taking care of, sustenance and hereditary qualities improvement. In the enterprises, there is a severe quality control in all cycle, notwithstanding a constant improvement in the creation lines, expecting to go to the most thorough global guidelines. Grab Your Chance to Connect with the Best Online Frozen Pork Store Today, contact us !

 2. KURT NISGAARD

  Dánsko

  Verified by europages badge

  Společnost KURT NISGAARD, je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, Skot, Prasata (druh), Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Dojnice, a minks. Sídlí v Skjern, Dánsko.

 3. AMIPLAY SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost AMIPLAY SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Savety reflective collars for dogs. Sídlí v Częstochowa, Polsko.

 4. FERME SNAILSECO

  Bělorusko

  Společnost FERME SNAILSECO, je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Région De Brest, Bělorusko.

 5. MOULES DE BOUCHOT DE LA CÔTE D'OPALE

  Francie

  Společnost MOULES DE BOUCHOT DE LA CÔTE D'OPALE, je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech mussels, shellfish, a clams. Sídlí v Boulogne Sur Mer, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SNAIL IVOIRE

  Pobřeží slonoviny

  Společnost SNAIL IVOIRE, je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech snail breeding, a edible snail breeding. Sídlí v Gagnoa, Pobřeží slonoviny.

 2. WEITRANS HOLDING B.V.

  Nizozemsko

  Společnost WEITRANS HOLDING B.V., je Distributor, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen pork, frozen butcher meat products, frozen beef, a Fresh and frozen chicken. Sídlí v Oudendijk, Nizozemsko.

 3. DAMIZLIK ITHALAT

  Turecko

  Společnost DAMIZLIK ITHALAT, je Distributor, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. GANADOS RUIGAN S.L

  Španělsko

  Společnost GANADOS RUIGAN S.L, je Distributor, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Cattle import export. Sídlí v Toledo, Španělsko.

 5. ENKA TARIM

  Maroko

  Společnost ENKA TARIM, je Distributor, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Marrakech, Maroko.

 1. CARACOLETA DE BORBA - FELIPE FERNANDES & FILIPA FERNANDES LDA.

  Portugalsko

  Společnost CARACOLETA DE BORBA - FELIPE FERNANDES & FILIPA FERNANDES LDA., je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech edible snail breeding, a snail breeding. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 2. XCELL BREEDING & LIVESTOCK SERVICES PVT LTD

  Indie

  Společnost XCELL BREEDING & LIVESTOCK SERVICES PVT LTD, je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Meerut, Indie.

 1. GENETICA ESPAÑOLA S.L

  Španělsko

  Společnost GENETICA ESPAÑOLA S.L, je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Los Palacios y Vfca, Španělsko.

 2. DANISH LIVESTOCK EXPORT A/S

  Dánsko

  Společnost DANISH LIVESTOCK EXPORT A/S, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Nørager, Dánsko.

 3. SUER GLOBAL IMPORT EXPORT

  Turecko

  Společnost SUER GLOBAL IMPORT EXPORT, je Multi-Category, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Chov - import-export, Dovoz a vývoz energií a surovin, Železářství a hutnictví - import-export, foodstuffs - import/export, Chov - import-export, a Dovoz a vývoz energií a surovin. Sídlí v Van, Turecko.

 4. AGROVITA

  Ukrajina

  Společnost AGROVITA, je Velkoprodejce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - import-export, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, millet, chick-peas, Zemědělství - import-export, a Import-export - zemědělskopotravinářský komplex. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 5. PLATINUM COMERCIAL PECUARIA INTERNACIONAL, S. L.

  Španělsko

  Společnost PLATINUM COMERCIAL PECUARIA INTERNACIONAL, S. L., je Velkoprodejce, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Guitiriz, Španělsko.

 6. LUCASK9

  Polsko

  Společnost LUCASK9, je Distributor, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Łask, Polsko.

 7. PAJARERÍA SAMU

  Španělsko

  Společnost PAJARERÍA SAMU, je Velkoprodejce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ptáci domácí, pet bird food, a Ptáci domácí. Sídlí v Estepa, Španělsko.

 8. GREEN SHELL PC

  Řecko

  Společnost GREEN SHELL PC, je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Edible snails. Sídlí v Nafplio, Řecko.

 1. EPOL

  Estonsko

  Společnost EPOL, je Velkoprodejce, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Luige, Estonsko.

 2. KOSOGLOU S.A.

  Řecko

  Společnost KOSOGLOU S.A., je Velkoprodejce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech mixed road-ship transport, a tourist services. Sídlí v Iraklion Crete, Řecko.

 3. KALKAN GENETIK HAYVANCILIK VE TARIM ÜRÜN EXPORT IMPORT .LTD

  Turecko

  Společnost KALKAN GENETIK HAYVANCILIK VE TARIM ÜRÜN EXPORT IMPORT .LTD, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. NEMEGHEER

  Belgie

  Společnost NEMEGHEER, je Velkoprodejce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, a Dojnice. Sídlí v Tielt, Belgie.

 5. AMTRAW GRZEGORZ MALCZYK

  Polsko

  Společnost AMTRAW GRZEGORZ MALCZYK, je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Live snails. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 6. KOSSEN LIVESTOCK GMBH

  Německo

  Společnost KOSSEN LIVESTOCK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Chov - import-export sektoru. Sídlí v Haren, Německo.

 7. ACO FUNKI

  Francie

  Společnost ACO FUNKI, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - import-export, livestock buildings, a Chov - import-export. Sídlí v Landerneau, Francie.

 8. LYSOFORM VETFARM GMBH

  Německo

  Společnost LYSOFORM VETFARM GMBH, je Výrobce, která působí v Obilí pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - import-export, Chov - import-export, pharmaceutical products for veterinary use, a disinfectants for animals. Sídlí v Berlin, Německo.

 9. ROTECNA, S.A.

  Španělsko

  Společnost ROTECNA, S.A., je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for pig farming. Sídlí v Agramunt, Španělsko.

 10. EURASIA LTD

  Lotyšsko

  Společnost EURASIA LTD, je Velkoprodejce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech cattle, Heifers, lamb and mutton, a bulls. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Chov - import-export - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 261 Podniky