• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chov drůbeže - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Chov drůbeže - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. AYTAV POULTRY EQUIPMENT

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost AYTAV POULTRY EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech chicken cages, Poultry Equipment, Poultry Drinker Feeder, Chicken Transport Coops, Layer Farm System, Broiler Equipment, Poultry Incubators, Chicken Nesting, a Plastic Egg Boxes. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. CODAF SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CODAF SRL, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech animal feed equipment, poultry equipment, hopper feedboxes, feeders for chickens, animal feed trollies, feeders for ducks, tubes for feeding lines, feeders for turkeys, a machines for poultry farming. Sídlí v Isorella, Itálie.

 3. EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L.

  Španělsko

  Společnost EGUSKI SOLUCIONES INTEGRADAS S.L., je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech plant and equipment for the egg industry, air ventilation systems for industrial use, a avicultural industry. Sídlí v Guipuzcoa, Španělsko.

 4. INGENIERÍA AVÍCOLA

  Španělsko

  Společnost INGENIERÍA AVÍCOLA, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech metal structures, a aviculture. Sídlí v Boecillo, Španělsko.

 5. SISTEM KUMES EKIPMANLARI

  Turecko

  Společnost SISTEM KUMES EKIPMANLARI, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech breeding poultry, finished poultry products, a plants and equipment for slaughtering poultry and birds. Sídlí v Gebze, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Turecko

  Společnost MITA FOREIGN TRADE COMPANY, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže - stroje a zařízení, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, stainless steel silos, Chov drůbeže - stroje a zařízení, a Poultry incubators and brooders. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED

  Turecko

  Společnost MAYTAV POULTRY EQUIPMENTS LIMITED, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech equipment, poultry, farms, a chicks. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. AVIMAC

  Španělsko

  Společnost AVIMAC, je Velkoprodejce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Álava, Španělsko.

 4. CUSTOMATE SOLUTIONS LTD

  Spojené království

  Společnost CUSTOMATE SOLUTIONS LTD, je Velkoprodejce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Lancaster, Spojené království.

 5. BELKI

  Belgie

  Společnost BELKI, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže - stroje a zařízení, chicken fillets, butchery, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, a Chov drůbeže - stroje a zařízení. Sídlí v Aalst, Belgie.

 1. THE CHICKEN HOUSE COMPANY

  Spojené království

  Společnost THE CHICKEN HOUSE COMPANY, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Newbury, Spojené království.

 2. NIZHYNSILMASH, PRJSC

  Ukrajina

  Společnost NIZHYNSILMASH, PRJSC, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech egg-laying hen battery cages. Sídlí v Nizhyn, Ukrajina.

 1. YEMTAR FEED MILL MACHINERY

  Turecko

  Společnost YEMTAR FEED MILL MACHINERY, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 2. GÜRES TECHNOLOGY

  Turecko

  Společnost GÜRES TECHNOLOGY, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech chick rearing battery cages, bearing cages, egg-laying hen battery cages, a poultry. Sídlí v Manisa / Saruhanli, Turecko.

 3. WYNNES OF DINMORE

  Spojené království

  Společnost WYNNES OF DINMORE, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dobytek a drůbež - krmiva, a Dobytek a drůbež - krmiva. Sídlí v Herefordshire, Spojené království.

 4. BRINSEA PRODUCTS LTD

  Spojené království

  Společnost BRINSEA PRODUCTS LTD, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Umělé líhně, a Umělé líhně. Sídlí v Weston Super Mare, Spojené království.

 5. SURBITON POULTRY

  Spojené království

  Společnost SURBITON POULTRY, je Multi-Category, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech boxes for pigeons, chickens and egg-laying hens. Sídlí v Surbiton, Spojené království.

 6. SOLWAY FEEDERS LTD

  Spojené království

  Společnost SOLWAY FEEDERS LTD, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Kirkcudbright, Spojené království.

 7. COCK & PULLET

  Spojené království

  Společnost COCK & PULLET, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bedfordshire, Spojené království.

 8. THESEO DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost THESEO DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Wietmarschen, Německo.

 1. DALTON ENGINEERING LTD

  Spojené království

  Společnost DALTON ENGINEERING LTD, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ripon, Spojené království.

 2. CIEMMECALABRIA SRL

  Itálie

  Společnost CIEMMECALABRIA SRL, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Cazzago San Martino, Itálie.

 3. ADVANCED POULTRY SERVICES

  Spojené království

  Společnost ADVANCED POULTRY SERVICES, je Velkoprodejce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Emulgace a spojování surovin - stroje pro potravinářský průmysl, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, poultry, Emulgace a spojování surovin - stroje pro potravinářský průmysl, a frozen poultry. Sídlí v Hereford, Spojené království.

 4. GÜRES TECHNOLOGY

  Turecko

  Společnost GÜRES TECHNOLOGY, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Manisa, Turecko.

 5. PRINZEN UK LTD

  Spojené království

  Společnost PRINZEN UK LTD, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Thirsk, Spojené království.

 6. EURO BIRD B.V.

  Nizozemsko

  Společnost EURO BIRD B.V., je Velkoprodejce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech chicken cages, eggs, a poultry. Sídlí v Amsterdam, Nizozemsko.

 7. BIYOFARM GIDA TARIM HAYVANCILIK SAN. TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost BIYOFARM GIDA TARIM HAYVANCILIK SAN. TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 8. COUNTRY FAYRE (UK) LTD

  Spojené království

  Společnost COUNTRY FAYRE (UK) LTD, je Velkoprodejce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Salisbury, Spojené království.

 9. AZIM-TAV MAKINE HAYVANCILIK INS. SAN. TIC. LTD. STI

  Turecko

  Společnost AZIM-TAV MAKINE HAYVANCILIK INS. SAN. TIC. LTD. STI, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech broilers, a eggs. Sídlí v Manisa, Turecko.

 10. MASALLES

  Španělsko

  Společnost MASALLES, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech incubators. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Chov drůbeže - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

3 136 Podniky