• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • cisternové přívěsy

Výsledky hledání pro

Cisternové přívěsy - Dovoz vývoz

 1. LONGO EUROSERVICE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost LONGO EUROSERVICE, je Výrobce, která působí v Průmyslová vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisternové přívěsy, truck with trailer, special excavators, trailers for industrial and commercial vehicles, Cisternové přívěsy, vacuum truck, industrial dust aspirators, vehicles for chemical baths, a self-discharging vacuum trucks. Sídlí v Conversano, Itálie.

 2. M.A.C. S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost M.A.C. S.R.L., je Výrobce, která působí v Ocelové konstrukce sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisterny kovové, Cisternové přívěsy, tank trailers, lifting jacks, cargo trailers, Cisterny kovové, laser cutting, tanks for liquid petroleum products, a Cisternové přívěsy. Sídlí v Jesi, Itálie.

 3. COMPOZZI

  Ukrajina

  Společnost COMPOZZI, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastic cisterns and tanks, Tanks made of composite material, a composite piping. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 4. LENKOMTECH

  Rusko

  Společnost LENKOMTECH, je Výrobce, která působí v Zemědělské stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisternové přívěsy, Zemědělské stroje a příslušenství, Příprava půdy - stroje a zařízení, Zemědělství - zařízení a vybavení, Cisternové přívěsy, Zemědělské stroje a příslušenství, Příprava půdy - stroje a zařízení, a Zemědělství - zařízení a vybavení. Sídlí v Penza, Rusko.

 5. MAS TRAILER TANKER

  Turecko

  Společnost MAS TRAILER TANKER, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech trailers, a fuel tanks. Sídlí v Konya, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CANGÜLLER TREYLER

  Turecko

  Společnost CANGÜLLER TREYLER, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Sklápěcí korby, Sklápěcí korby, a trailers. Sídlí v Karabük, Turecko.

 2. VERTRA TRAILER

  Turecko

  Společnost VERTRA TRAILER, je Výrobce, která působí v Tahače návěsů a návěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisternové přívěsy, Přívěsy a korby pro průmyslová vozidla, semi-trailers, Cisternové přívěsy, Přívěsy a korby pro průmyslová vozidla, a farm trailers. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. MEZGIT PTO HIDROLIK POMPA VE YEDEK PARCA SAN TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost MEZGIT PTO HIDROLIK POMPA VE YEDEK PARCA SAN TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Čerpadla, hydraulická sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisternové přívěsy, a Cisternové přívěsy. Sídlí v Kemalpaşa, Turecko.

 4. TECIMER LTD

  Turecko

  Společnost TECIMER LTD, je Multi-Category, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech drinking water tanks, a water purifying plants. Sídlí v Ankara, Turecko.

 5. VUR-MAK VURUSKAN MAK SAN TIC A.S.

  Turecko

  Společnost VUR-MAK VURUSKAN MAK SAN TIC A.S., je Výrobce, která působí v Beton - stroje a zařízení pro přípravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisternové přívěsy, concrete-mixing units, Cisternové přívěsy, mobile concrete plants, a Scraping paddles for concrete mixers. Sídlí v Mersin, Turecko.

 1. NPF MIDAS LTD.

  Ukrajina

  Společnost NPF MIDAS LTD., je Výrobce, která působí v Návěsy pro průmyslová vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisternové přívěsy, Cisternové přívěsy, roadgoing tractor, Construction of cisterns, a tanker trucks. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 2. O.ME.P.S. SILOTRAILERS

  Itálie

  Společnost O.ME.P.S. SILOTRAILERS, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech tippers. Sídlí v Battipaglia, Itálie.

 1. SF YILDIZ

  Turecko

  Společnost SF YILDIZ, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 2. ALTINORDU PAZARLAMA ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

  Turecko

  Společnost ALTINORDU PAZARLAMA ITHALAT IHRACAT LTD. STI., je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech transport of dangerous goods, a chassis for semitrailers. Sídlí v Kazan/ Ankara, Turecko.

 3. GEBROEDERS CLAEYS EN ZONEN

  Belgie

  Společnost GEBROEDERS CLAEYS EN ZONEN, je Distributor, která působí v Zemědělství - zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisternové přívěsy, earthmoving machinery, animal haulage trailers, Cisternové přívěsy, a silo trailers. Sídlí v Maldegem, Belgie.

 4. LA TUNISIENNE INDUSTRIELLE ET COMMERCIALE

  Tunisko

  Společnost LA TUNISIENNE INDUSTRIELLE ET COMMERCIALE, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Korby pro průmyslová vozidla, Cisternové přívěsy, Přepravníky, Návěsy pro průmyslová vozidla, Korby pro průmyslová vozidla, Cisternové přívěsy, Přepravníky, a Návěsy pro průmyslová vozidla. Sídlí v BEN AROUS, Tunisko.

 5. RELAX TECHNO FAB

  Indie

  Společnost RELAX TECHNO FAB, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Petroleum Tanks. Sídlí v Vadodara / Gujarat, Indie.

 6. RIANDROS TRANS LTD

  Řecko

  Společnost RIANDROS TRANS LTD, je Distributor, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Sídlí v Eleysina, Řecko.

 7. GILIGROUP

  Španělsko

  Společnost GILIGROUP, je Výrobce, která působí v Zemědělské stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisternové přívěsy, Zemědělství - stroje a zařízení, Cisternové přívěsy, farming industrial machinery, Zemědělství - stroje a zařízení, a Breeding farms. Sídlí v Montgai, Španělsko.

 8. SOYDEMIR POLYESTER OTM. MAK. SAN. TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost SOYDEMIR POLYESTER OTM. MAK. SAN. TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Polyester sektoru. Působí rovněž v sektorech Servis a odtahy kamionů, Cisternové přívěsy, Servis a odtahy kamionů, Four-wheel drive cars, a Cisternové přívěsy. Sídlí v Konya, Turecko.

 1. BESA ENDUSTRI OTOMOTIV

  Turecko

  Společnost BESA ENDUSTRI OTOMOTIV, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech carriage springs. Sídlí v Karatay, Turecko.

 2. KNYNS

  Turecko

  Společnost KNYNS, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech fuel tanks, used trailer, trucks with tipping body for waste transportation, a trailers for container transport. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. LAMBRECHT NV

  Belgie

  Společnost LAMBRECHT NV, je Výrobce, která působí v Karoserie kamionů a nákladních vozidel - konstrukce sektoru. Působí rovněž v sektorech Přívěsy a korby pro průmyslová vozidla, Přívěsy pro průmyslová vozidla, Cisternové přívěsy, Návěsy pro průmyslová vozidla, Přívěsy a korby pro průmyslová vozidla, Přívěsy pro průmyslová vozidla, Cisternové přívěsy, a Návěsy pro průmyslová vozidla. Sídlí v Kortemark, Belgie.

 4. EXPOTRAILERS

  Turecko

  Společnost EXPOTRAILERS, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 5. SECSANTREYLER

  Turecko

  Společnost SECSANTREYLER, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Sídlí v Mersin, Turecko.

 6. OYMAK MAKINA KIMYA ENDÜSTRI

  Turecko

  Společnost OYMAK MAKINA KIMYA ENDÜSTRI, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech trailers. Sídlí v Hatay, Turecko.

 7. TÖKE TRAILER

  Turecko

  Společnost TÖKE TRAILER, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Působí rovněž v sektorech Cisternová vozidla, metal tankers, Tankers, a Cisternová vozidla. Sídlí v Konya, Turecko.

 8. TDRMOTO

  Čína

  Společnost TDRMOTO, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Sídlí v Jinhua, Čína.

 9. ŞAHIN TANKER VE NAKLIYAT SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Turecko

  Společnost ŞAHIN TANKER VE NAKLIYAT SAN. TIC. LTD. ŞTI, je Výrobce, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 10. TUERK GROUP

  Turecko

  Společnost TUERK GROUP, je Distributor, která působí v Cisternové přívěsy sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma