• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. SACAR FORNI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Sacar Forni srl is a company that can claim years of experience in manufacturing and trading equipment for bakeries, pastry laboratories and pizzerias. It produces ovens, equipment and furniture for shops, supplies for hotels, bars, restaurants and communities, shop and supermarket furniture, industrial and commercial refrigerators. You can order electric ovens, gas ovens, oil ovens, tunnel ovens, conveyor ovens, ovens with mobile frames, as well as refrigerated cupboards and chillers.

 2. EBBO FOOD CONSULTANT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost EBBO FOOD CONSULTANT, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení, a Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení. Sídlí v Montauroux, Francie.

 3. NEUBING S.R.O.

  Česká republika

  Gastropomucky.cz Vám nabízí široké spektrum profesionálních pomůcek pro cukráře a pekaře. V našem sortimentu naleznete pomůcky pro zdobení, pečení, různé druhy forem, zdobítek, karet, špachtlí, vlažovek, stěrek, lopatek, odměrek, rukavic nebo rádýlek. Profesionální nože pro řezníky a kuchaře. Dávkovače do kuchyní nebo rychlých občerstvení. Kuchyňské spotřebiče - mixéry, kuchyňské roboty, šlehače, hnětače, kráječe, či ostřiče nožů. Zmrzlinový program, mezi nějž patří kleště na zmrzlinu různých velikostí, špachtle, lžíce, mycí vaničky, stojánky na zmrzlinu a další. U nás si vyberete i kávovary pro gastronomický provoz i domácnost.

 4. TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES

  Turecko

  Společnost TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, bakery products, Pece pekárenské, a bakery supplies. Sídlí v Konya, Turecko.

 5. VALENT BAKERY EQUIPMENTS

  Turecko

  Společnost VALENT BAKERY EQUIPMENTS, je Výrobce, která působí v Pece pekárenské sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, equipment for bakeries, machines for bakeries, bakery, a Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Konya, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ANYANG GOLDEN MACHINERY CO. LTD

  Čína

  Společnost ANYANG GOLDEN MACHINERY CO. LTD, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Anyang, Čína.

 2. MEMAK BAKERY MACHINES

  Turecko

  Společnost MEMAK BAKERY MACHINES, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech feeds for rabbits. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. ALFA BREAD

  Turecko

  Společnost ALFA BREAD, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech pita bread. Sídlí v Kilis, Turecko.

 4. MAKINSA BAKERY MACHINERY MFG & ENGINEERING

  Turecko

  Společnost MAKINSA BAKERY MACHINERY MFG & ENGINEERING, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech food mixers for institutions', dough fermentation cabinets and chambers for bakeries, biscuit factories and patisseries, a food mixers. Sídlí v Konya, Turecko.

 5. SAMI KAMMAZ OVENS

  Turecko

  Společnost SAMI KAMMAZ OVENS, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Pece pekárenské, a bread. Sídlí v Kilis, Turecko.

 1. LP CONSULTING

  Itálie

  Společnost LP CONSULTING, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pece pekárenské, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Těstoviny - stroje a zařízení, Pece pekárenské, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, a Těstoviny - stroje a zařízení. Sídlí v Verona, Itálie.

 2. VIKING IP, SIA

  Lotyšsko

  Společnost VIKING IP, SIA, je Velkoprodejce, která působí v Restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Řeznictví - stroje a zařízení, Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, installation of professional kitchens, Řeznictví - stroje a zařízení, a Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

 1. KUDRET MAKINE

  Turecko

  Společnost KUDRET MAKINE, je Výrobce, která působí v Výroba cukrovinek - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, tunnel ovens, plants and equipment for the production of comfits, Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, a Potravinářský průmysl - stroje a zařízení. Sídlí v Antalya, Turecko.

 2. CHEF-ESSENTIALS LTD

  Hongkong

  Společnost CHEF-ESSENTIALS LTD, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech bar equipment, a manufacture of espresso coffee machines. Sídlí v Hong Kong, Hongkong.

 3. HUBERT CLOIX

  Francie

  Společnost HUBERT CLOIX, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v St Maur Des Fosses, Francie.

 4. ALBA & TEKNOSERVICE SRL

  Itálie

  Společnost ALBA & TEKNOSERVICE SRL, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Těstoviny - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a Těstoviny - stroje a zařízení. Sídlí v Villafranca Padovana, Itálie.

 5. KARDESAN BAKERY AND PASTRY EQUIPMENTS

  Turecko

  Společnost KARDESAN BAKERY AND PASTRY EQUIPMENTS, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. DADEX D.O.O.

  Srbsko

  Společnost DADEX D.O.O., je Výrobce, která působí v Pece pekárenské sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, Elektrické trouby, bakery ovens, customized manufacture of electric ovens, Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, a Elektrické trouby. Sídlí v Salas Nocajski, Srbsko.

 7. GOURMETBACK

  Ukrajina

  Společnost GOURMETBACK, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech ovens for patisseries, dosage systems and systems, a shaping machines for the food industry. Sídlí v Bucha, Ukrajina.

 8. EKMAK BAKERY MACHINES CO

  Turecko

  Společnost EKMAK BAKERY MACHINES CO, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Umraniye Istanbul, Turecko.

 1. TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT

  Francie

  Společnost TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT, je Poskytovatel služeb, která působí v Pece pekárenské sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, pastry-making machinery, a french baking machinery. Sídlí v Sennecey-Lès-Dijon, Francie.

 2. OMAB DI RUDARI SRL

  Itálie

  Společnost OMAB DI RUDARI SRL, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Lugagnano Verona, Itálie.

 3. RADEMAKER

  Nizozemsko

  Společnost RADEMAKER, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pec na pizzu, Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, baking systems and equipment, food industry refrigerators, Pec na pizzu, a Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Culemborg, Nizozemsko.

 4. KEIBLINGER GMBH

  Rakousko

  Společnost KEIBLINGER GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Sitzenberg-Reidling, Rakousko.

 5. ARHAS FOOD MACHINES COMPANY

  Turecko

  Společnost ARHAS FOOD MACHINES COMPANY, je Výrobce, která působí v Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, Sušenky, Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, Rotary ovens, Food machine, a Sušenky. Sídlí v Konya, Turecko.

 6. BAKERY SOLUTIONS LTD

  Spojené království

  Společnost BAKERY SOLUTIONS LTD, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Huddersfield, Spojené království.

 7. KAVEH OVEN INDUSTRY CO

  Írán

  Společnost KAVEH OVEN INDUSTRY CO, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Isfahan, Írán.

 8. MINOSI SRL

  Itálie

  Společnost MINOSI SRL, je Velkoprodejce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech bar furniture. Sídlí v Melpignano, Itálie.

 9. DEDY GMBH

  Německo

  Společnost DEDY GMBH, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Kakao a čokoláda - stroje a zařízení, Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Kakao a čokoláda - stroje a zařízení, a Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Essen, Německo.

 10. SAMI KAMMAZ

  Turecko

  Společnost SAMI KAMMAZ, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech arab oatmeal bread. Sídlí v Kilis, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Cukrářské výrobky - průmyslové stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

833 Podniky