• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • cukrářské výrobky- průmyslové

Výsledky hledání pro

Cukrářské výrobky- průmyslové - Dovoz vývoz

 1. SEPA SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SEPA SRL, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb a cukrářské výrobky, a Chléb a cukrářské výrobky. Sídlí v Pieve Porto Morone, Itálie.

 2. KYIVKYI BKK

  Ukrajina

  Společnost KYIVKYI BKK, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo a cukrárenské výrobky, a Pečivo a cukrárenské výrobky. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 3. AMERICAN DESSERTS

  Francie

  Společnost AMERICAN DESSERTS, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Chléb a cukrářské výrobky, Cukrářské výrobky, průmyslové, Chléb a cukrářské výrobky, Cukrářské výrobky, průmyslové, fruit tartlets, a prepared dessert mixtures for institutions. Sídlí v Villers Cotterets, Francie.

 4. PATISSERIE FABIÉ

  Francie

  Společnost PATISSERIE FABIÉ, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Sídlí v Saint Julien Aux Bois, Francie.

 5. FORCHY PATISSIER SA

  Francie

  Společnost FORCHY PATISSIER SA, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, Cukrovinky čokoládové, Cukrářské výrobky, průmyslové, Cukrovinky čokoládové, sweet cakes and pastries, a fruit pastries. Sídlí v Yvetot, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CD S.A.

  Polsko

  Společnost CD S.A., je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech filling, a cream for the chocolate industry. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 2. DELY GAUFRES SRL

  Belgie

  Společnost DELY GAUFRES SRL, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech wafers. Sídlí v Estaimpuis, Belgie.

 3. ITH

  Tunisko

  Společnost ITH, je Distributor, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Sídlí v Sahloul Sousse, Tunisko.

 4. HACI KASIM OGULLARI

  Turecko

  Společnost HACI KASIM OGULLARI, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Španělsko

  Společnost COMIDA MUNDIAL FOOD, je Distributor, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazené pizzy, a Hluboce zmrazené pizzy. Sídlí v Sevilla, Španělsko.

 1. BAISERS SUCRES

  Francie

  Společnost BAISERS SUCRES, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech food product quality control, a frozen fresh cakes & pastries. Sídlí v Bagnolet, Francie.

 2. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  Španělsko

  Společnost PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Cukrářské výrobky, twice-baked, puff pastry, Pečivo sladké, a Cukrářské výrobky. Sídlí v Santibáñez De La Peña-Palencia, Španělsko.

 1. DIMOBA

  Španělsko

  Společnost DIMOBA, je Distributor, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Cukrářské výrobky, průmyslové, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v Almería, Španělsko.

 2. DULYMAZ S.L.L

  Španělsko

  Společnost DULYMAZ S.L.L, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Touron nougat, martorana fruit, easter cakes, a environmentally-friendly products. Sídlí v Malagón, Španělsko.

 3. BRIOCHES FONTENEAU

  Francie

  Společnost BRIOCHES FONTENEAU, je Výrobce, která působí v Pekárny průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, a Cukrářské výrobky, průmyslové. Sídlí v Boufféré, Francie.

 4. F.B.F. SPA

  Itálie

  Společnost F.B.F. SPA, je Výrobce, která působí v Supermarkety a hypermarkety sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, brioches, Cukrářské výrobky, průmyslové, a private label brioches. Sídlí v Romanengo, Itálie.

 5. REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L.

  Španělsko

  Společnost REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L., je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Sídlí v Collado Villalba, Španělsko.

 6. EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI

  Itálie

  Společnost EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, sicilian cassata, doved-shaped easter cakes, Cukrářské výrobky, průmyslové, a sicilian cannoli. Sídlí v Raffadali, Itálie.

 7. BAILLON & CIE

  Francie

  Společnost BAILLON & CIE, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech cakes. Sídlí v Brioux sur Boutonne, Francie.

 8. DITTO FOOD IND CO

  Írán

  Společnost DITTO FOOD IND CO, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Sídlí v Oshnavieh, Írán.

 1. 2F FAST&FRESH

  Turecko

  Společnost 2F FAST&FRESH, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech chocolate cakes. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belgie

  Společnost BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny průmyslové, Chléb a cukrářské výrobky, Pečivo sladké, Chléb, Pekárny průmyslové, Chléb a cukrářské výrobky, Pečivo sladké, a Chléb. Sídlí v Nijlen, Belgie.

 3. DIAMANT-93 LTD.

  Bulharsko

  Společnost DIAMANT-93 LTD., je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušenky, Sušenky a trvanlivé pečivo, Sušenky, confectionery, a Sušenky a trvanlivé pečivo. Sídlí v Radievo, Dimitrovgrad Municipality, Bulharsko.

 4. AFERIN GIDA SAN. VE DIS TICARET LIMITED STI.

  Turecko

  Společnost AFERIN GIDA SAN. VE DIS TICARET LIMITED STI., je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Sídlí v Yenidogan/sancaktepe Istanbul, Turecko.

 5. BERIPAN S.L.

  Španělsko

  Společnost BERIPAN S.L., je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech pastries, a home-made confectionery. Sídlí v Tafalla, Španělsko.

 6. GOFRESMANNEKENPIS

  Španělsko

  Společnost GOFRESMANNEKENPIS, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech wafers. Sídlí v La Nucia, Španělsko.

 7. AMC SYSTEM TECHNOLOGY SUZHOU CO., LTD

  Spojené státy americké

  Společnost AMC SYSTEM TECHNOLOGY SUZHOU CO., LTD, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech freezing tunnels. Sídlí v Suzhou, Spojené státy americké.

 8. FLOREPI SNC

  Francie

  Společnost FLOREPI SNC, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Cukrářské výrobky, průmyslové, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, frozen desserts, a Cukrářské výrobky, průmyslové. Sídlí v Guignicourt, Francie.

 9. PASTELERÍA GIMAR

  Španělsko

  Společnost PASTELERÍA GIMAR, která působí v Cukrářské výrobky, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pečivo sladké, Pečivo sladké, food industry, cake, a frollino. Sídlí v Molina De Segura - Murcia, Španělsko.

 10. WRIGHTS PIES

  Spojené království

  Společnost WRIGHTS PIES, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, a Cukrářské výrobky, průmyslové. Sídlí v Crewe, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Cukrářské výrobky- průmyslové - Dovoz vývoz

Počet výsledků

18 919 Podniky