• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • cukrovinky čokoládové

Výsledky hledání pro

Cukrovinky čokoládové - Dovoz vývoz

 1. NOUGAT DIANE DE POYTIERS

  Francie

  Verified by europages badge

  At the heart of French craftsmanship, Montélimar-based nougat maker NOUGAT DIANE DE POYTIERS specialises in creating the finest nougat, honouring the history and traditional expertise of the undisputed capital of this sweet speciality. Our products: We offer a range of nougats, from the classic Montélimar Nougat, rich in almonds and honey, to our organic Nougat, designed for those who prefer organic produce. Our Chocolate Nougat and Nougat Bites strike the perfect balance between tradition and innovation, while the texture of our Soft Nougat is truly melt-in-the-mouth. Lovers of authentic products will be delighted by our hand-finished nougat and artisanal Calissons which represent the heart and soul of our confectionery business. Our commitment to handmaking our products means we pay meticulous attention to every detail, from selecting the finest ingredients – such as Montélimar chocolate-coated almonds – to delicately preparing each piece of confectionery. We're expanding our range to include chocolate and non-chocolate Confectionery and Sweets along with a unique spread that will transform your breakfasts into moments of pure indulgence. Join us for this culinary experience and let yourself be transported by the richness of artisanal French confectionery.

 2. TRENDY FOODS

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost TRENDY FOODS, je Velkoprodejce, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazená hotová jídla, Koření, Mouky a krupice, Nápoje - import-export, Pečivo sladké, Konzervovaná zelenina, Cukrovinky čokoládové, Hluboce zmrazená hotová jídla, a Koření. Sídlí v Vottem (z.i. De Milmort), Belgie.

 3. CHOCOLATS JANIN

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CHOCOLATS JANIN, je Výrobce, která působí v Fondánové polevy a čistá čokoláda sektoru. Působí rovněž v sektorech Kakao a čokoláda, Cukrovinky čokoládové, Cukrovinky nečokoládové, Podnikové dárky, Kakao a čokoláda, Cukrovinky čokoládové, Cukrovinky nečokoládové, a Podnikové dárky. Sídlí v Boissy Saint Leger, Francie.

 4. LES OOOKIES PAR MAX&ZABOU DELICES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LES OOOKIES PAR MAX&ZABOU DELICES, je Výrobce, která působí v Cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušenky a trvanlivé pečivo, Cukrovinky čokoládové, Sušenky a trvanlivé pečivo, a Cukrovinky čokoládové. Sídlí v Saint-Germain-En-Laye, Francie.

 5. SCHOKOMELL GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost SCHOKOMELL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BELLO & ANGELI

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost BELLO & ANGELI, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kakao a čokoláda, Sušenky, Cukrářské výrobky, Kakao a čokoláda, Sušenky, a Cukrářské výrobky. Sídlí v Saint Orens De Gameville, Francie.

 2. LES DOUCEURS DE LOUIS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LES DOUCEURS DE LOUIS, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kakao a čokoláda, a Kakao a čokoláda. Sídlí v Etaples, Francie.

 3. MASONI PIETRO SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MASONI PIETRO SRL, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech chocolate easter eggs, GINGERBREAD, cantuccini biscuits, ricciarellis (calisson biscuits), almond cantuccini biscuits, cavalluccis (biscuits with spices and almonds), typical tuscan sweets, pan de' santi, a COPATE. Sídlí v Colle Di Val D'elsa, Itálie.

 4. SERENITY LE CANDY BAR

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SERENITY LE CANDY BAR, je Velkoprodejce, která působí v Výroba cukrovinek sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovinky nečokoládové, Cukrovinky čokoládové, Svíčky, Cukrovinky nečokoládové, Cukrovinky čokoládové, a Svíčky. Sídlí v Airon-Saint-Vaast, Francie.

 5. LA FABBRICA DEL PANFORTE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost LA FABBRICA DEL PANFORTE, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovinky nečokoládové, cantuccini biscuits, GINGERBREAD, almond cantuccini biscuits, Cukrovinky nečokoládové, almond biscotti, chocolate panforte, a PANFORTE. Sídlí v Sovicille, Itálie.

 1. ALINE CHOCOLATIERE

  Francie

  Společnost ALINE CHOCOLATIERE, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Delicatessen products, Hand crafted chocolate, a sugar free chocolate. Sídlí v Furiani, Francie.

 2. TM GURMAN FAMILY

  Ukrajina

  Společnost TM GURMAN FAMILY, je Výrobce, která působí v Výroba cukrovinek sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovinky čokoládové, Cukrářské výrobky, Cukrovinky čokoládové, Cukrářské výrobky, croissants, a vitamin-packed jelly. Sídlí v Kremenchug, Ukrajina.

 1. RITONKA GMBH

  Rakousko

  Společnost RITONKA GMBH, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech company gift, chocolate, Organic chocolate, a dark chocolate. Sídlí v Gerasdorf, Rakousko.

 2. FORCHY PATISSIER SA

  Francie

  Společnost FORCHY PATISSIER SA, je Výrobce, která působí v Chléb a cukrářské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrářské výrobky, průmyslové, Cukrovinky čokoládové, Cukrářské výrobky, průmyslové, Cukrovinky čokoládové, sweet cakes and pastries, a fruit pastries. Sídlí v Yvetot, Francie.

 3. ROYAL GULF CHOCOLATS BVBA

  Belgie

  Společnost ROYAL GULF CHOCOLATS BVBA, je Výrobce, která působí v Kakao a čokoláda sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovinky čokoládové, chocolate, chocolate factory, chocolate spread, a Cukrovinky čokoládové. Sídlí v Sint Martens Latem, Belgie.

 4. CONFISERIE CERTIN

  Belgie

  Společnost CONFISERIE CERTIN, je Výrobce, která působí v Výroba cukrovinek sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovinky nečokoládové, Cukrovinky čokoládové, Podnikové dárky, Cukrovinky nečokoládové, Cukrovinky čokoládové, Podnikové dárky, a fruit jellies. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 5. NAUJOJI RUTA, AB

  Litva

  Společnost NAUJOJI RUTA, AB, je Výrobce, která působí v Karamelové bonbony sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba cukrovinek, Cukrovinky čokoládové, Potraviny - import-export, Cukrovinky nečokoládové, Výroba cukrovinek, Cukrovinky čokoládové, Potraviny - import-export, a Cukrovinky nečokoládové. Sídlí v Siauliai, Litva.

 6. BACHHALM SCHOKOLADENMANUFAKTUR

  Rakousko

  Společnost BACHHALM SCHOKOLADENMANUFAKTUR, je Distributor, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Sídlí v Kirchdorf An Der Krems, Rakousko.

 7. ARYA GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Turecko

  Společnost ARYA GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTI, je Výrobce, která působí v Výroba cukrovinek sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukrovinky nečokoládové, Cukrovinky čokoládové, pistachio pate, Cukrovinky nečokoládové, chocolate and cocoa sweets, a Cukrovinky čokoládové. Sídlí v Şehitkamil, Turecko.

 8. MY WORLD OF PRODUCTS GMBH

  Německo

  Společnost MY WORLD OF PRODUCTS GMBH, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Sídlí v München, Německo.

 1. EUTRADE VERTRIEBS GMBH

  Německo

  Společnost EUTRADE VERTRIEBS GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Sídlí v Düsseldorf, Německo.

 2. ANORA EV GERECLERI PAZARLAMA DIS TICARET

  Turecko

  Společnost ANORA EV GERECLERI PAZARLAMA DIS TICARET, je Velkoprodejce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech paint roller accessories, liquid soaps, a tableware. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. BIO-MYND KFT

  Maďarsko

  Společnost BIO-MYND KFT, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kakao a čokoláda, Kakao a čokoláda, chocolate and cocoa sweets, dark chocolate, a top quality chocolate. Sídlí v Helvécia, Maďarsko.

 4. NAPOLI MARZIPAN

  Itálie

  Společnost NAPOLI MARZIPAN, je Velkoprodejce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušenky, products for confectionery decoration, Sušenky, a marzipan. Sídlí v Melito ( Napoli), Itálie.

 5. BELVAS

  Belgie

  Společnost BELVAS, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech pralines. Sídlí v Ghislenghien, Belgie.

 6. CASA DEL DOLCE SPA

  Itálie

  Společnost CASA DEL DOLCE SPA, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech sweets and sugar, gift packages, a lollipops. Sídlí v Fara Gera D'adda, Itálie.

 7. MISKETS SNACKS LLC

  Spojené státy americké

  Společnost MISKETS SNACKS LLC, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Snack Foods, a gluten-free product. Sídlí v Texas, Spojené státy americké.

 8. PANACELLA FACTORY S.L.

  Španělsko

  Společnost PANACELLA FACTORY S.L., je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Sídlí v Hospitalet De Llobregat (l'), Barcelona, Španělsko.

 9. PRODUCTOS HILLBO

  Španělsko

  Společnost PRODUCTOS HILLBO, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech chocolate. Sídlí v Santa Margarida i Els Monjos, Španělsko.

 10. SORAY CHOCOLATE

  Turecko

  Společnost SORAY CHOCOLATE, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma