• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • dělení pryže a plastů

Výsledky hledání pro

Dělení pryže a plastů - Dovoz vývoz

 1. PROGRESS SILICONES

  Francie

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES has been specialised in the manufacture of silicone parts and other elastomers for industry and the medical sector since 1985. PROGRESS SILICONES designs, manufactures and sells silicone parts for the most demanding industries. Sectors, such as: the food industry, nuclear power, cosmetics, aeronautics, pharmaceuticals and biomedical. From single parts to mass production, we create all types of moulded parts, overmoulding, extrusion, co-extrusion, manufacturing and cutting. All our production can be associated with specific marking and packing operations, according to your specifications. We are equipped with 2 Clean Rooms covering 550 m2 classed ISO 7 and ISO 8, adapted to the manufacture of medical and pharmaceutical products. Our quality management system is ISO 9001 and ISO 13485 certified.

 2. DEME

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DEME, je Výrobce, která působí v Těsnění sektoru. Působí rovněž v sektorech Dělení pryže a plastů, gas seals, plumbing connector seals, Dělení pryže a plastů, joints for gas valves, gas fittings and seals, joints for water valves, punching tool for packing, a tap gaskets. Sídlí v Beauchamps, Francie.

 3. DOREY

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DOREY, je Distributor, která působí v Svařování pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dělení pryže a plastů, ultrasound welding equipment, Hot air thermowelding machine, Hydraulic cutting press, Rotary cutting machine, Automatic sawing machine, Semi-automatic machine for resawing, Digital cutting plotter, a Flexible and semi-rigid material cutting. Sídlí v Chatillon St-Jean, Francie.

 4. STANZA DIE MAKING NV

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost STANZA DIE MAKING NV, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Sídlí v Oekene, Belgie.

 5. FRIMO GROUP GMBH

  Německo

  Koncern FRIMO patří k výrobcům systémových řešení pro výrobu vysoce kvalitních plastových komponentů s celosvětově čelním postavením na trhu. Nástrojovou a systémovou techniku přizpůsobenou individuálním potřebám používají zákazníci firmy FRIMO na celém světě již více než pět desetiletí. Podnik se z tradičního dodavatele nástrojů a zařízení vyvinul v globálního technologického partnera. Společnost FRIMO disponuje jako generální podnikatel mezinárodně bezpočtem referencí pro management velkých projektů. Společnost FRIMO nabízí svým zákazníkům na základě širokého spektra technologií, které nemá momentálně k dispozici jiný poskytovatel nabídek na trhu, konzultace nezávislé na postupech. Výhoda zákazníka: Rozhodovací a výrobní jistota pro kombinaci technologií optimálně vyladěných na projekt v rámci celého řetězce tvorby hodnot. Do sítě FRIMO dnes patří celosvětově 15 závodů s celkem 1 400 zaměstnanci, které jsou doplněny o zastoupení. Koncern se hlavním sídlem v Lotte u Osnabrücku dosáhl v roce 2015 ročního obratu více než 200 milionů eur. Podnik FRIMO byla opakovaně vyznamenán za vynikající kvalitu. Například známou cenu SPE Award obdržela firma FRIMO celkem osmnáctkrát.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AJTM

  Francie

  Společnost AJTM, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech o-rings, a sheared gaskets. Sídlí v Mandres Les Roses, Francie.

 2. ROLF SCHLICHT GMBH

  Německo

  Společnost ROLF SCHLICHT GMBH, je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání plastů - stroje, Dělení pryže a plastů, Řezání plastů - stroje, a Dělení pryže a plastů. Sídlí v Reinfeld/holstein, Německo.

 3. BLUEMAY WESTON LIMITED

  Spojené království

  Společnost BLUEMAY WESTON LIMITED, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech rubber gaskets, plastic washers, ptfe washers, a custom gaskets to design. Sídlí v South Molton, Spojené království.

 4. GECAM SRL

  Itálie

  Společnost GECAM SRL, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Flat joints, Asbestos-free joints, technical articles in plastic, a Rubber items for industry. Sídlí v Minerbio, Itálie.

 5. USIPLAST COMPOSITES

  Francie

  Společnost USIPLAST COMPOSITES, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Sídlí v LA SEGUINIERE, Francie.

 1. FOAMTEC ADHESIVE, S.L.

  Španělsko

  Společnost FOAMTEC ADHESIVE, S.L., je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech weather strips, adhesive tapes, seals, a Plastic, expanded. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. LENZKES SPANNTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost LENZKES SPANNTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stabilizátory napětí, Stabilizátory napětí, pressure moulding, forming machines, a stirrup machines. Sídlí v Lüdenscheid, Německo.

 1. LE PAC DECOUPE

  Francie

  Společnost LE PAC DECOUPE, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech polystyrene foam packaging materials. Sídlí v Toulouse, Francie.

 2. SIKORSKI INDUSTRIE

  Francie

  Společnost SIKORSKI INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial technical gaskets, a industrial gaskets. Sídlí v Briare, Francie.

 3. LDSA

  Francie

  Společnost LDSA, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání ocele a kovů, water jet cutting, a Řezání ocele a kovů. Sídlí v Bar Le Duc, Francie.

 4. MAJICAP-SHOP

  Francie

  Společnost MAJICAP-SHOP, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Sídlí v Cernay, Francie.

 5. FUSTELLATURA ELLEESSE

  Itálie

  Společnost FUSTELLATURA ELLEESSE, je Poskytovatel služeb, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech cutting and folding textiles and textile products, paper punching, slicing expanded polyethylene, a blanking. Sídlí v Montemurlo, Itálie.

 6. OERLIKON BALZERS COATING BENELUX

  Belgie

  Společnost OERLIKON BALZERS COATING BENELUX, je Multi-Category, která působí v Vstřikování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Dělení pryže a plastů, spreading machines, coating, epoxy polyurethane covers, a Dělení pryže a plastů. Sídlí v Sint-Truiden, Belgie.

 7. ECO GREEN EQUIPMENT

  Spojené státy americké

  Společnost ECO GREEN EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Sídlí v Salt Lake City, Spojené státy americké.

 8. ATLANTIC AQUA DECOUPE

  Francie

  Společnost ATLANTIC AQUA DECOUPE, je Poskytovatel služeb, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání ocele a kovů, a Řezání ocele a kovů. Sídlí v Aizenay, Francie.

 1. MULTIJOINT SA

  Švýcarsko

  Společnost MULTIJOINT SA, je Velkoprodejce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Sanitární výrobky, Vytápění domácností - zařízení, Topení průmyslové - zařízení, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Sanitární výrobky, Vytápění domácností - zařízení, Topení průmyslové - zařízení, a Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení. Sídlí v Meyrin, Švýcarsko.

 2. ATLANTIC JOINT

  Francie

  Společnost ATLANTIC JOINT, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryž a plasty - zpracování, Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Pryž a plasty - zpracování, Elastomer seals, Elastomer shock-absorbers, a Pryž - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Saint Aignan De Grandlieu, Francie.

 3. TB & C OUTSERT CENTER GMBH

  Německo

  Společnost TB & C OUTSERT CENTER GMBH, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - podlahové krytiny, Plastické hmoty - výrobky pro domácnost, Plastické hmoty - výrobky pro průmysl, Plasty - podlahové krytiny, Plastické hmoty - výrobky pro domácnost, a Plastické hmoty - výrobky pro průmysl. Sídlí v Herborn, Německo.

 4. FLEXPACK AUTOMATION S.A.

  Švýcarsko

  Společnost FLEXPACK AUTOMATION S.A., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Sídlí v Delémont, Švýcarsko.

 5. NAVEIRA BARCELONA,S.A.

  Španělsko

  Společnost NAVEIRA BARCELONA,S.A., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Sídlí v Sant Fost De Campsentelles, Španělsko.

 6. INDUSTRIAL SERVICE

  Belgie

  Společnost INDUSTRIAL SERVICE, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Sídlí v Aalst, Belgie.

 7. C.M.R. (S.R.L.)

  Itálie

  Společnost C.M.R. (S.R.L.), je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro tváření kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Potisk a rytí do pryže a plastů, Dělení pryže a plastů, Potisk a rytí do pryže a plastů, a Dělení pryže a plastů. Sídlí v Robbio (PV), Itálie.

 8. OFFICINA MECCANICA A.D. DI ANDREA DOSSI

  Itálie

  Společnost OFFICINA MECCANICA A.D. DI ANDREA DOSSI, která působí v Plasty - výrobky pro strojírenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Dělení pryže a plastů, Frézování a soustružení pryže a plastů, Dělení pryže a plastů, a Frézování a soustružení pryže a plastů. Sídlí v Agrate Brianza (Mb), Itálie.

 9. SANT ENGINEERING COMPANY

  Indie

  Společnost SANT ENGINEERING COMPANY, je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Sídlí v Ambala City, Indie.

 10. RUIXIN ENVIRONMENTAL SPECIALTY EQUIPMENT MANUFACTURING CO.,LTD. (RESEM)

  Čína

  Společnost RUIXIN ENVIRONMENTAL SPECIALTY EQUIPMENT MANUFACTURING CO.,LTD. (RESEM), je Výrobce, která působí v Dělení pryže a plastů sektoru. Sídlí v shangqiu, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Dělení pryže a plastů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

16 537 Podniky