• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • děrování - obráběcí stroje

Výsledky hledání pro

Děrování - obráběcí stroje - Dovoz vývoz

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunsko

  Verified by europages badge

  Emsil was founded in 1995 in Romania with its first activity of designing, manufacturing and selling CNC Machine Tools. The first CNC machine tool was installed in Finland in 1997. The strategy of Emsil was to diversify and expand its capabilities and flexibilities to manufacture a wide range of products in a wide range of industries. Emsil is an open company for taking on engineering challenges, whether in the machine tools business or in the welding and steel fabrications business, becoming a strong supplier and partner for its customers over time. For these reasons, in 2007, Emsil expanded. The focus of Gemil was on welding large steel fabrications to cover the demand for such services. Moreover, Emsil started to shift the production of machine tools' main components from cast iron to carbon steel welded structures. Siltech, the third company, was created in 2007 to consult and ultimately transformed into a steel fabrication company in 2012. Today, Siltech is established in Aiud, the third location. In 2011, Emsil purchased a French engineering company's Romanian subsidiary and entered the aeronautics industry. The main products manufactured are devices and steel structures for airplane components assembly. Today, we are active in 3 Romanian cities, manufacturing high-technology CNC machine tools and steel fabrications in carbon steel and stainless steel. Industries we are present in are: naval, energy, oil&gas, aerospace, transportation, and vacuum.

 2. CERATIZIT

  Lucembursko

  Verified by europages badge

  CERATIZIT – with passion and a pioneering spirit for hard materials For over 100 years, CERATIZIT has been a pioneer in developing exceptional hard material solutions for machining and wear protection. The private company, with registered offices in Mamer, Luxembourg, develops and produces highly specialised cutting tools, indexable inserts, rods made from hard materials and wear parts. The CERATIZIT Group is the global market leader in various application segments and successfully develops new carbide, cermet and ceramic grades, such as for wood and stone working. With more than 8, 000 employees at more than 30 production facilities and a sales network with over 50 branches, CERATIZIT is a global player in the carbide industry. The company's international network includes subsidiary Stadler Metalle and joint venture CB-CERATIZIT. The technology leader is continually investing in research and development and holds more than 1, 000 patents. Innovative hard material solutions from CERATIZIT are used in various sectors, including mechanical engineering and toolmaking, in the automotive and aerospace industries and in the oil, gas and medical industries.

 3. RB MÉCANIQUE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost RB MÉCANIQUE, je Výrobce, která působí v Přesná mechanika sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, Děrování - obráběcí stroje, Řezání vnitřních závitů ocele a kovů, Ocele a kovy - obrábění, Děrování - obráběcí stroje, a Řezání vnitřních závitů ocele a kovů. Sídlí v Bart, Francie.

 4. UHLY TECHNOLOGIE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost UHLY TECHNOLOGIE GMBH, je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Drilling and milling machines, Drills for metals, Boring tubes for deep hole drilling machines, CNC milling machines, CNC milling machines for metalworking, CNC milled parts, CNC coordinate drilling machines, milling machines, a High-pressure pump systems for deep-hole drilling. Sídlí v Grünstadt, Německo.

 5. AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AFOTEK SERVICES GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro děrování sektoru. Sídlí v Bad Hersfeld, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SPERLING MASCHINEN & INDUSTRIEBEDARF

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SPERLING MASCHINEN & INDUSTRIEBEDARF, je Distributor, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Sídlí v Bottrop, Německo.

 2. MEISTER MASCHINEN HANDELS- UND SERVICE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MEISTER MASCHINEN HANDELS- UND SERVICE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Sídlí v Erwitte, Německo.

 3. VH SERVICES SPOL. S R.O.

  Česká republika

  Strucná presentace spolecnostiVH services spol. s r.o. (Ltd.)Spolecnost VH services spol. s r.o. (Ltd.) byla založena v roce 1991 .Firma VHS zacala svou činnost obchodními aktivitami - tj. prodejem náhradních dílu pro stroje vyráběné českými výrobci, zejména težké horizontky a soustruhy (vcetne príslušenství), které byly vyrobeny ve Škoda Plzen.Tato činnost byla postupne rozširována nejen v obchodní části (tj. o další produkty), ale rovnež přechodem na servisní práce (servis, opravy a modernizace obrábecích stroju).Rovnež došlo postupem času k rozšírení teritorií, na kterých VHS pusobí.Původním trhem VHS byla Indie, kde p. Havlícek oficiálne pracoval nekolik let jako predstavitel České republiky v oboru obrábecích strojů jak na obchodní, tak i technické sekci. V Indii byla vytvorena pomerně rozsáhlá sít zástupcu VHS. VHS tam má i vlastní servisní stredisko. I nadále postupne rozširujeme naše působení na další teritoria - jako napríklad tuzemský trh, Evropu, Rusko a Ukrajinu.Strucný program naší firmy je následující: - Opravy / úpravy / modernizace obrábecích stroju vcetne servisu a prodeje nového příslušenství obrábecích stroju apod.

 4. BRÜCK AM

  Česká republika

  Přesvědčte se o kvalitě, kterou v oblastech tváření kovů za tepla, jejich zušlechtění a následného obrábění, poskytuje společnost Brück AM Zámrsk. Komplexní služby pod jednou střechou Přivezeme polotovar (vstupní materiál), nařežeme, slisujeme, rozválcujeme, tepelně zpracujeme, obrobíme, otestujeme. A výsledek v pořádku dodáme k vaší spokojenosti. Díky investicím do moderních technologií (strojů, nástrojů, manipulační techniky, přístrojů, hal...) a znalostí odborníků vám nabízíme naše schopnosti v podobě jednotlivých služeb i uceleného servisu na jednom místě. Šetříme tím váš čas i peníze.

 5. RIMALE TRADE S.R.O.

  Česká republika

  We are company who sub-contracted produce steel ware, cages, rails..... We offer transport to client to whole europe.

 1. SEMPUCO WERKZEUGMASCHINENFABRIK GMBH

  Německo

  Společnost SEMPUCO WERKZEUGMASCHINENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Frézy a vrtáky sektoru. Působí rovněž v sektorech Děrování - obráběcí stroje, milling machines, Děrování - obráběcí stroje, metal milling, a mill cutter. Sídlí v Greiz, Německo.

 2. REMO BORDEAUX

  Francie

  Společnost REMO BORDEAUX, je Výrobce, která působí v Raznice a rydla - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro děrování, Kovolisy průmyslové, Obráběcí stroje pro střihání, punching matrices, Obráběcí stroje pro děrování, Kovolisy průmyslové, a Obráběcí stroje pro střihání. Sídlí v Cestas Cedex, Francie.

 1. GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD

  Čína

  Společnost GUILIN STAR DIAMOND SUPERHARD MATERIAL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Děrování - obráběcí stroje, Děrování - obráběcí stroje, drilling for natural gas, a Diamond drill bits. Sídlí v Guangxi, Čína.

 2. HANN KUEN MACHINERY & HARDWARE CO., LTD.

  Tchaj-wan

  Společnost HANN KUEN MACHINERY & HARDWARE CO., LTD., je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech drilling and tapping machines, boring machines, milling machines, a spindles for drills. Sídlí v Taiwan, Tchaj-wan.

 3. VOORTMAN STEEL MACHINERY

  Nizozemsko

  Společnost VOORTMAN STEEL MACHINERY, je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Sídlí v Rijssen, Nizozemsko.

 4. MAGNETOR GMBH I. L.

  Německo

  Společnost MAGNETOR GMBH I. L., je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Lauenburg, Německo.

 5. GW METALLBAU GMBH

  Německo

  Společnost GW METALLBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Obráběcí stroje pro děrování sektoru. Sídlí v Biberach, Německo.

 6. METABO (SCHWEIZ) AG

  Švýcarsko

  Společnost METABO (SCHWEIZ) AG, je Velkoprodejce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Sídlí v Spreitenbach, Švýcarsko.

 7. FEHLMANN AG

  Švýcarsko

  Společnost FEHLMANN AG, je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Sídlí v Seon, Švýcarsko.

 8. AEROSION

  Francie

  Společnost AEROSION, je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Metals - machining. Sídlí v Saint Leu La Forêt, Francie.

 1. INTERMACHINEX LTD.

  Bulharsko

  Společnost INTERMACHINEX LTD., je Distributor, která působí v Obráběcí stroje pro dělení - díly a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování - obráběcí stroje, Děrování - obráběcí stroje, Obráběcí stroje pro řezání, metalworking lathes, Frézování - obráběcí stroje, Děrování - obráběcí stroje, a Obráběcí stroje pro řezání. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 2. NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Přečišťování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Děrování - obráběcí stroje, Frézování - obráběcí stroje, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Děrování - obráběcí stroje, a Frézování - obráběcí stroje. Sídlí v Grünhainichen, Německo.

 3. BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI

  Itálie

  Společnost BETTELLI SERVICE - MANUTENZIONE ASSISTENZA MACCHINE PUNZONATRICI, je Poskytovatel služeb, která působí v Obráběcí stroje pro děrování sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial punching machines, punching machines for working sheet metal, punching matrices, a punching machines for plastic profiles. Sídlí v Lonato Del Garda, Itálie.

 4. ACCUMATION GMBH

  Německo

  Společnost ACCUMATION GMBH, je Multi-Category, která působí v Akumulátory a baterie a monočlánky sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro děrování, fillers for acids, a Obráběcí stroje pro děrování. Sídlí v Limburg Offheim, Německo.

 5. AGELTECH GMBH

  Německo

  Společnost AGELTECH GMBH, je Výrobce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Sídlí v Hanau, Německo.

 6. NTR LTD.

  Spojené království

  Společnost NTR LTD., je Poskytovatel služeb, která působí v Obráběcí stroje pro dělení - díly a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Děrování - obráběcí stroje, Vystružování ocele a kovů, Frézování - obráběcí stroje, metal turning, Děrování - obráběcí stroje, Vystružování ocele a kovů, a Frézování - obráběcí stroje. Sídlí v Wetherby, Spojené království.

 7. IPI TECHNOLOGY SRL

  Itálie

  Společnost IPI TECHNOLOGY SRL, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro děrování sektoru. Působí rovněž v sektorech punching machines. Sídlí v Carmagnola, Itálie.

 8. PRODUTECH S.R.L.

  Itálie

  Společnost PRODUTECH S.R.L., je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro děrování sektoru. Působí rovněž v sektorech beading and curling machines for working sheet metal, a punching machines for working sheet metal. Sídlí v San Paolo D'argon, Itálie.

 9. NIRU MACHINE CO.

  Írán

  Společnost NIRU MACHINE CO., je Maloprodejce, která působí v Děrování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech machine-tools, supplies for metal cutting machine tools, a metal working machinery. Sídlí v Tehran, Írán.

 10. HAG TECH

  Francie

  Společnost HAG TECH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Děrování - obráběcí stroje, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Kotlárenské výrobky přesné, Děrování - obráběcí stroje, Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, Kotlárenské výrobky přesné, a precision machining. Sídlí v Beaumont Hague, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Děrování - obráběcí stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

11 772 Podniky