• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • dříky se závitem

Výsledky hledání pro

Dříky se závitem - Dovoz vývoz

 1. CODIPRO (GROUPE ALIPA)

  Lucembursko

  Codipro is a top-of-the-range European specialist that manufactures very high quality eyebolts capable of lifting very heavy loads. All Codipro rings are articulated and enable rotations with loads. CODIPRO offers a very broad range of lifting eye bolts and can manufacture eye bolts to order with very fast turnaround times.

 2. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Německo

  Schäfer + Peters is your partner for rust- and acid-resistant fasteners, DIN and standard parts including Wood screws, metric screws, sheet metal screws, washers, nuts and products including heavy-duty fasteners, security screws and solar fasteners as well as special and made-to-order parts in a range of different designs. We maintain solid relationships with our customers. We achieve this thanks to our stock of over 32, 000 different items, more than 200 committed and qualified staff and a state-of-the-art quality management system. Our online shop features all of our stock items including stainless steel screws, nuts, washers, bolts, ropes, chains, pins and many other connecting elements. To access the S+P online shop, please contact our sales team.

 3. PIRPED INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost PIRPED INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dříky se závitem, Příruby armatur, Nýty, forged parts, Dříky se závitem, Příruby armatur, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, a Flat flange. Sídlí v Chatou, Francie.

 4. JUNASPIN GMBH

  Německo

  Společnost JUNASPIN GMBH, je Výrobce, která působí v Dříky se závitem sektoru. Sídlí v Pfinztal, Německo.

 5. MÄDLER GMBH

  Německo

  Společnost MÄDLER GMBH, je Výrobce, která působí v Ozubená kola sektoru. Působí rovněž v sektorech Spojky motoru, Dříky se závitem, Rubber-metal buffers, Drive belt pulleys, racks, bushings, Flanged bearings, cone drive, a Spojky motoru. Sídlí v Stuttgart, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ACTON S.A.

  Francie

  Společnost ACTON S.A., je Distributor, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářské zboží průmyslové, Lodní nástavby, Matice, Dříky se závitem, Výroba šroubů a matic, wood screws, Železářské zboží průmyslové, stainless steel nuts & bolts, a Industrial nuts and bolts. Sídlí v L' Horme, Francie.

 2. NEFF GEWINDETRIEBE GMBH

  Německo

  Společnost NEFF GEWINDETRIEBE GMBH, je Výrobce, která působí v Dříky se závitem sektoru. Sídlí v Weil Im Schönbuch, Německo.

 3. EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH

  Německo

  Společnost EWG EDELSTAHLSCHRAUBENFABRIK WINTERBERG GMBH, je Výrobce, která působí v Dříky se závitem sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby, threaded stays, Stainless steel threaded rods, Stud bolts, Anchor rods (tie rods), Weld ends, Equipment manufacturing using special materials, Duplex steel, stainless, a Stainless steel screws. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 4. ASSOCIATED NORM+DREH GMBH

  Německo

  Společnost ASSOCIATED NORM+DREH GMBH, je Distributor, která působí v Pružiny závitové sektoru. Působí rovněž v sektorech Šrouby, Šrouby a matice na objednávku, Dříky se závitem, Turned parts for mechanical engineering, cup springs, rivets, Shim washers, Supporting rings, a Profile stamped parts. Sídlí v Velbert, Německo.

 5. KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH

  Německo

  Společnost KAISER SPEZIALARTIKEL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Dříky se závitem sektoru. Sídlí v Arnsberg, Německo.

 1. ERNST THOMAS GMBH

  Německo

  Společnost ERNST THOMAS GMBH, je Výrobce, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotevní táhla, Dříky se závitem, Matice, Šrouby, Kotevní táhla, Dříky se závitem, Matice, Šrouby, a Hammerhead bolts. Sídlí v Hemer, Německo.

 2. BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE

  Francie

  Společnost BENE INOX - VISSERIE & BOULONNERIE, je Distributor, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářské zboží průmyslové, Upevňovací kolíky, Dříky se závitem, Matice, Lodní nástavby, Metal screws, Wood screws, self-tapping screw, a Stainless steel screw products. Sídlí v Saint Priest, Francie.

 1. SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost SCHRAUBEN UND DRAHT UNION GMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dříky se závitem, screws, Special parts, tailor-made, CNC turned parts made from special materials, CNC turned steel parts, Extension bolts, Dříky se závitem, Oil-drain screws, a Screws made of special materials. Sídlí v Bochum, Německo.

 2. HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH

  Německo

  Společnost HANS-PETER SCHARWATH E. K. INH. OLIVER MÜNCH, je Výrobce, která působí v Dříky se závitem sektoru. Sídlí v Lüdenscheid, Německo.

 3. 4FASTENING GMBH

  Německo

  Společnost 4FASTENING GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Dříky se závitem sektoru. Působí rovněž v sektorech Blind rivets, Blind rivet nuts, Flat head screws, HV screws, High-strength screws, Alu screws, Aluminium screws, IATF certification, a Combination screw. Sídlí v Pohlheim, Německo.

 4. DAVREUX NOIZET

  Francie

 5. IAV DREHTEILE GMBH

  Německo

 6. INTENFA GROUP LIMITED COMPANY

  Turecko

 7. HENSEN GMBH

  Německo

 8. LAMINADOS ASENSIO SL

  Španělsko

 1. INOX BOUTS FILETES (IBF)

  Francie

 2. GTM (LA GTM FRANCE)

  Německo

 3. NSG CELIK

  Turecko

 4. GROW TRADE FASTENER

  Turecko

 5. SOCIETE EUROPÉENNE DE CONSTRUCTION (S.E.C.)

  Francie

 6. COMMERCIAL FASTENERS SRL

  Itálie

 7. CERGY-VIS

  Francie

 8. LENZ STAHLHANDEL GMBH

  Německo

 9. DEMARMETAL

  Belgie

 10. NOLOT SAS

  Francie