• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • důlní služby

Výsledky hledání pro

Důlní služby - Dovoz vývoz

 1. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Turecko

  Společnost ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS, je Výrobce, která působí v Vrtné práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Těžba povrchová - stroje a zařízení, Důlní služby, Těžba povrchová - stroje a zařízení, a Důlní služby. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. ABG ENTERPRISE

  Turecko

  Společnost ABG ENTERPRISE, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech bentonite, marble bathroom top, travertine, a granite. Sídlí v Ankara, Turecko.

 3. GEOVARIANCES

  Francie

  Společnost GEOVARIANCES, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Sídlí v Avon Cedex, Francie.

 4. GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S

  Turecko

  Společnost GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 5. OZSOYLAR NATURAL STONE

  Turecko

  Společnost OZSOYLAR NATURAL STONE, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Sídlí v Mugla, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ASSOCIATION BRANTON

  Ukrajina

  Společnost ASSOCIATION BRANTON, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech metal laminates, a geological surveys. Sídlí v Dnipro, Ukrajina.

 2. AK DOGALTAS

  Turecko

  Společnost AK DOGALTAS, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 3. KORKMAZLAR MINIG CO

  Turecko

  Společnost KORKMAZLAR MINIG CO, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Sídlí v Aydin, Turecko.

 4. AYSAN

  Turecko

  Společnost AYSAN, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Sídlí v Eskisehir, Turecko.

 5. ÖZERLER MERMER

  Turecko

  Společnost ÖZERLER MERMER, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech white marble, marble indoor flooring for industrial buildings, a marble blocks. Sídlí v Pendik, Turecko.

 1. NITCO TRADING CO.

  Turecko

  Společnost NITCO TRADING CO., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní služby, spare parts, import, export, a Důlní služby. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. BNB MADENCİLİK

  Turecko

  Společnost BNB MADENCİLİK, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní služby, calcium carbonate, calcite, fodder, a Důlní služby. Sídlí v Manisa Akhisar, Turecko.

 1. OZCENGIZ AS

  Turecko

  Společnost OZCENGIZ AS, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech litter box sand, a bentonite. Sídlí v Adana, Turecko.

 2. TINAS MADENCILIK

  Turecko

  Společnost TINAS MADENCILIK, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech bentonite, a litter box sand. Sídlí v Eskişehir, Turecko.

 3. PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC.

  Turecko

  Společnost PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC., je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. OZPAMIR MAINING

  Turecko

  Společnost OZPAMIR MAINING, je Velkoprodejce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech natural talc. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. FELIX LJUBEC

  Slovinsko

  Společnost FELIX LJUBEC, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ozubená kola, automatic turning, a Ozubená kola. Sídlí v Ptuj, Slovinsko.

 6. CETAŞ GRUP

  Turecko

  Společnost CETAŞ GRUP, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech slates for construction work, a coloured sand. Sídlí v Erzincan, Turecko.

 7. SCHLÜSSELDIENST ALBERT

  Německo

  Společnost SCHLÜSSELDIENST ALBERT, je Poskytovatel služeb, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech keys copied. Sídlí v Stutgart, Německo.

 8. ŞIMAL MADENCILIK EMLAK GIDA A.Ş

  Turecko

  Společnost ŞIMAL MADENCILIK EMLAK GIDA A.Ş, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech magnetite, limestone, a bentonite. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. VAN MERMER

  Turecko

  Společnost VAN MERMER, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Sídlí v Van, Turecko.

 2. MINECO LIMITED

  Spojené království

  Společnost MINECO LIMITED, je Poskytovatel služeb, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech services for the mining industry. Sídlí v Croydon, Spojené království.

 3. BRANDON INTEGRATION

  Ukrajina

  Společnost BRANDON INTEGRATION, je Distributor, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech metal laminates, a mining study and research. Sídlí v Dnipro, Ukrajina.

 4. UTELKA DERI SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turecko

  Společnost UTELKA DERI SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Sídlí v Sindirgi-Balikesir, Turecko.

 5. EVEREST MADENCILIK

  Turecko

  Společnost EVEREST MADENCILIK, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Živočišná výroba, litter box sand, sepiolyte, a Živočišná výroba. Sídlí v Ankara, Turecko.

 6. LAVIOSA SAN VE TIC LTD

  Turecko

  Společnost LAVIOSA SAN VE TIC LTD, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Papír a karton - suroviny, Suroviny pro keramický průmysl, litter box sand, bentonite, Papír a karton - suroviny, a Suroviny pro keramický průmysl. Sídlí v Ordu-Fatsa, Turecko.

 7. BENTONITE WORLD

  Turecko

  Společnost BENTONITE WORLD, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech litter box sand, a bentonite. Sídlí v Nevsehir, Turecko.

 8. A&R MUENSTERLAND RABIA EL-LAHIB

  Německo

  Společnost A&R MUENSTERLAND RABIA EL-LAHIB, je Poskytovatel služeb, která působí v Důlní služby sektoru. Sídlí v Dülmen, Německo.

 9. SEHA STONE

  Turecko

  Společnost SEHA STONE, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Granolitový beton, marble blocks, white marble, Granolitový beton, a marble slabs. Sídlí v Burdur, Turecko.

 10. NADU MINING INC

  Turecko

  Společnost NADU MINING INC, je Výrobce, která působí v Důlní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech perlite. Sídlí v Ankara, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma