• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • důlní těžba - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Důlní těžba - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polsko

  Verified by europages badge

  Carbomech Sp. z o.o. is a company with decades of experience in the mining industry, operating successfully on the domestic and international market. An additional area of our activity is waste management as well as the design and construction of waste processing lines. Our offer includes machines, devices and structures intended both for work in the underground of mines and in other areas of industry. Our leading products are transport systems for moving electrical apparatus, self-locking holders for shaft cables, platforms for driving people with belt conveyors and systems supporting manual rail transport.

 2. FINEI OU

  Estonsko

  Společnost FINEI OU, je Distributor, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Pühajõe Küla, Estonsko.

 3. FAKOOR MEGHNATIS SPADANA (FMS CO)

  Írán

  Společnost FAKOOR MEGHNATIS SPADANA (FMS CO), je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech vibrating screens, a feeders. Sídlí v Tehran, Írán.

 4. EICKHOFF ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost EICKHOFF ANTRIEBSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech epicyclic reduction gears, helicoidal gears, industrial reducers, a bevel gear reducers. Sídlí v Bochum, Německo.

 5. MAGOTTEAUX

  Belgie

  Společnost MAGOTTEAUX, je Multi-Category, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Drtiče hrubé a jemné, Recyklace - stroje a zařízení, Drtiče hrubé a jemné, separators, a Recyklace - stroje a zařízení. Sídlí v Vaux-sous-chevremont, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CENTRE TERRE ET PIERRE

  Belgie

  Společnost CENTRE TERRE ET PIERRE, je Poskytovatel služeb, která působí v Zkoušky výrobků a materiálů sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, a Důlní těžba - stroje a zařízení. Sídlí v Tournai, Belgie.

 2. VTN EUROPE S.P.A.

  Itálie

  Společnost VTN EUROPE S.P.A., je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - stroje a zařízení, hydraulic shears, a Demolice - stroje a zařízení. Sídlí v Pojana Maggiore, Itálie.

 3. A&S MACHINERY CO., LTD.

  Čína

  Společnost A&S MACHINERY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Chengdu, Čína.

 4. CARDEM

  Belgie

  Společnost CARDEM, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, flooring, chimneys, a Důlní těžba - stroje a zařízení. Sídlí v Bievre, Belgie.

 5. INSTITUT INTERUNIVERSITAIRE DES SILICATES SOLS ET MATERIAUX

  Belgie

  Společnost INSTITUT INTERUNIVERSITAIRE DES SILICATES SOLS ET MATERIAUX, která působí v Sklo průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, hollow glass, refractory concrete, Důlní těžba - stroje a zařízení, a flat glass. Sídlí v Mons, Belgie.

 1. ESCO EAMER REGIONAL HEADQUARTERS

  Belgie

  Společnost ESCO EAMER REGIONAL HEADQUARTERS, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - tváření a řezání, Důlní těžba - stroje a zařízení, Průmyslové stavebnictví, Ocele a kovy - tváření a řezání, Důlní těžba - stroje a zařízení, industrial hard facings, a Průmyslové stavebnictví. Sídlí v Frameries, Belgie.

 2. BURSA DEDEKTÖR

  Turecko

  Společnost BURSA DEDEKTÖR, je Velkoprodejce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 1. SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES

  Belgie

  Společnost SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES, která působí v Sklo průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, Důlní těžba - stroje a zařízení, refractory concrete, Železářství a hutnictví - import-export, a Důlní těžba - stroje a zařízení. Sídlí v Anhee, Belgie.

 2. IRONMAK MACHINERY HYDRAULIKHÄMMER ERSATZTEILE

  Turecko

  Společnost IRONMAK MACHINERY HYDRAULIKHÄMMER ERSATZTEILE, je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Yenimahalle/ostim, Turecko.

 3. NORTH ROCK DRILL

  Turecko

  Společnost NORTH ROCK DRILL, je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. DMSA GROUP LLC

  Ázerbajdžán

  Společnost DMSA GROUP LLC, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Drtiče hrubé a jemné, Těžba nerostů, sounders, Drtiče hrubé a jemné, machines and equipment for the manufacturing cement, plaster and lime products, a Těžba nerostů. Sídlí v Baku, Ázerbajdžán.

 5. NITROERG S.A.

  Polsko

  Společnost NITROERG S.A., je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bierun, Polsko.

 6. ANTONIO JESUS PEREZ CLEMENTE

  Španělsko

  Společnost ANTONIO JESUS PEREZ CLEMENTE, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, working with natural stones, distribution and wholesale trade associations, Důlní těžba - stroje a zařízení, a Wholesale production and sales. Sídlí v Macael, Španělsko.

 7. YENI ÖZEN MAKINA

  Turecko

  Společnost YENI ÖZEN MAKINA, je Výrobce, která působí v Těžba povrchová - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, concrete-mixing units, bladed deslimer for mines and quarries, Důlní těžba - stroje a zařízení, a new spare parts. Sídlí v Ankara, Turecko.

 8. ADVANTEC TUNNEL AND MINING SOLUTION GMBH

  Německo

  Společnost ADVANTEC TUNNEL AND MINING SOLUTION GMBH, je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech sweets, tunnelling machines, a machines and equipment for building tunnels and bridges. Sídlí v Werne, Německo.

 1. ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na vrtání, consummable material, spare parts for punch cutters, perforation for mineral research, a Stroje na vrtání. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. ATELIERS DELBEQUE

  Belgie

  Společnost ATELIERS DELBEQUE, je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Architektura - projektové kanceláře, Kotlářství, industrial assemblies, Architektura - projektové kanceláře, Kotlářství, a metal carpentry design. Sídlí v Andenne, Belgie.

 3. SIELY CONSULTING

  Francie

  Společnost SIELY CONSULTING, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Investice do průmyslu - poradenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, a Důlní těžba - stroje a zařízení. Sídlí v Amiens, Francie.

 4. SCHÖMA CHRISTOPH SCHÖTTLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Německo

  Společnost SCHÖMA CHRISTOPH SCHÖTTLER MASCHINENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební stroje, Staveniště - vybavení, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Důlní těžba - stroje a zařízení, Stavební stroje, Staveniště - vybavení, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, a Důlní těžba - stroje a zařízení. Sídlí v Diepholz, Německo.

 5. GÖLLNER MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost GÖLLNER MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Sport - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, a Důlní těžba - stroje a zařízení. Sídlí v Aachen, Německo.

 6. SCHUNK KOHLENSTOFFTECHNIK GMBH, BÜRO BERLIN

  Německo

  Společnost SCHUNK KOHLENSTOFFTECHNIK GMBH, BÜRO BERLIN, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Chirurgie léčebná - nástroje, Zkušební zařízení, Důlní těžba - stroje a zařízení, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Chirurgie léčebná - nástroje, a Zkušební zařízení. Sídlí v Berlin, Německo.

 7. RSBAUMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost RSBAUMASCHINEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Stroje a zařízení pro výstavbu silnic a dálnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, earthmoving machinery and equipment, excavators, a Důlní těžba - stroje a zařízení. Sídlí v Bockhorn, Německo.

 8. DAMACO

  Belgie

  Společnost DAMACO, je Multi-Category, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial assemblies. Sídlí v Petit-enghien, Belgie.

 9. TRANSLOK GMBH

  Německo

  Společnost TRANSLOK GMBH, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, Automobily, Elektromobily, Kamiony, těžká nákladní vozidla, dodávky a užitková vozidla, Důlní těžba - stroje a zařízení, Automobily, Elektromobily, a Kamiony, těžká nákladní vozidla, dodávky a užitková vozidla. Sídlí v Geldern, Německo.

 10. D. E. MARL INDUSTRIEVERTRETUNGEN

  Německo

  Společnost D. E. MARL INDUSTRIEVERTRETUNGEN, je Velkoprodejce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní těžba - stroje a zařízení, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Zkušební zařízení, Radary a radiová navigace, Důlní těžba - stroje a zařízení, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Zkušební zařízení, a Radary a radiová navigace. Sídlí v Henstedt-Ulzburg, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Důlní těžba - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

280 Podniky