• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • demolice - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Demolice - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. ROTAIR SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Rotair works in the field of air compressors and motocompressors for the civil engineering, building and road construction sectors. Electrocompressors and compressed air plants for the industrial sector. Hydraulic demolition hammers to be fitted on small and medium-size machinery, mini excavators, backhoe loaders, skid loaders, wheel loaders, tractor backhoes. Hydraulic and oleodynamic plants to power hydraulic tools. The items we trade include: Mini carriers with tracks/wheels, motorised barrows, mini-dumpers, self-propelled machines for: the building sector, restructuring, hiring, plant nurseries, farming, viticulture, bee-keeping, forestry, gardening.

 2. TREVI BENNE SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Trevi Benne spa offers all the advantages that come with 30 years' experience in the earthworks machinery sector. It takes skill and dedication to keep up with all the sector's innovations. Excavation and demolition work, excavators, demolition hooks, cutters, dump trucks, demolition machinery, dump trucks and quick-release fasteners, earth moving machinery spare parts, demolition hooks and crushing machinery, iron cutters.

 3. DH LUX RECYCLING

  Lucembursko

  Verified by europages badge

  Společnost DH LUX RECYCLING, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železný šrot - sběr a recyklace, Demolice - stroje a zařízení, Zpracování a recyklace odpadů, Železný šrot - sběr a recyklace, Demolice - stroje a zařízení, a Zpracování a recyklace odpadů. Sídlí v Kopstal, Lucembursko.

 4. MYSCRAPMACHINE

  Lucembursko

  Verified by europages badge

  Společnost MYSCRAPMACHINE, je Poskytovatel služeb, která působí v Kovy - sběr a recyklace sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace - stroje a zařízení, Demolice - stroje a zařízení, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Drtiče hrubé a jemné, Autojeřáby, Recyklace - stroje a zařízení, Collection, recycling, elimination waste, building work, a Recycling equipment. Sídlí v Luxembourg, Lucembursko.

 5. RINK

  Německo

  Společnost RINK, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Neunkirchen-Seelscheid, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. COSMO

  Belgie

  Společnost COSMO, je Poskytovatel služeb, která působí v Hrubé stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - dodavatelé, Demolice - stroje a zařízení, Demolice - dodavatelé, building demolition, Demolice - stroje a zařízení, a jack hammers for excavations. Sídlí v Baasrode, Belgie.

 2. VACOMET

  Belgie

  Společnost VACOMET, je Subdodavatel, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - dodavatelé, building demolition, Demolice - dodavatelé, transport of demolition material, a demolition hammer hire. Sídlí v Roeselare, Belgie.

 3. WIECHA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost WIECHA SP. Z O.O., je Multi-Category, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Demolice - stroje a zařízení, Zakládání staveb, Mříže do železobetonu, kovové, Demolice - stroje a zařízení, façade scraping, a Zakládání staveb. Sídlí v Słowik, Polsko.

 4. CARVALHO COIMBRA & ESTEVES, LDA.

  Portugalsko

  Společnost CARVALHO COIMBRA & ESTEVES, LDA., je Distributor, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech hydraulic hammers. Sídlí v Faião, Portugalsko.

 5. OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA

  Španělsko

  Společnost OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA, je Poskytovatel služeb, která působí v Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné omítky a cementy, Demolice - stroje a zařízení, masonry service, minor building jobs, Žáruvzdorné omítky a cementy, a Demolice - stroje a zařízení. Sídlí v Coin, Španělsko.

 1. GROUPE DONITIAN SA

  Francie

  Společnost GROUPE DONITIAN SA, je Poskytovatel služeb, která působí v Jeřáby a mostové jeřáby sektoru. Působí rovněž v sektorech Samohybné jeřáby, Klecové výtahy, Demolice - dodavatelé, Demolice - stroje a zařízení, Samohybné jeřáby, Klecové výtahy, Demolice - dodavatelé, a Demolice - stroje a zařízení. Sídlí v LORMONT, Francie.

 2. VEGA HYDRAULIC BREAKERS

  Turecko

  Společnost VEGA HYDRAULIC BREAKERS, je Výrobce, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. DÉMOLITION ET DEBARRAS

  Francie

  Společnost DÉMOLITION ET DEBARRAS, je Velkoprodejce, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - dodavatelé, a Demolice - dodavatelé. Sídlí v Paris, Francie.

 2. BÖHM ENGINEERING GMBH

  Německo

  Společnost BÖHM ENGINEERING GMBH, je Výrobce, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 3. DEMOLTECH SRL

  Itálie

  Společnost DEMOLTECH SRL, je Výrobce, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Modugno, Itálie.

 4. WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH

  Německo

  Společnost WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Nářadí pro kutily přenosné motorové sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - stroje a zařízení, Zvedací a ukládací popruhy, Vysokotlaké čištění, Manostaty, Demolice - stroje a zařízení, Zvedací a ukládací popruhy, Vysokotlaké čištění, a Manostaty. Sídlí v Sehnde, Německo.

 5. IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  Itálie

  Společnost IMPIANTI INDUSTRIALI SRL, je Distributor, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Půjčovny průmyslového vybavení, Odpad stavební - recyklace, Půjčovny průmyslového vybavení, a Odpad stavební - recyklace. Sídlí v Dalmine, Itálie.

 6. VTN EUROPE S.P.A.

  Itálie

  Společnost VTN EUROPE S.P.A., je Výrobce, která působí v Důlní těžba - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - stroje a zařízení, hydraulic shears, a Demolice - stroje a zařízení. Sídlí v Pojana Maggiore, Itálie.

 7. SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR

  Německo

  Společnost SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR, je Velkoprodejce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - stroje a zařízení, Drapáky a háky, Demolice - stroje a zařízení, a Drapáky a háky. Sídlí v Oelsnitz, Německo.

 8. ITALIADEMOLITORI S.R.L.

  Itálie

  Společnost ITALIADEMOLITORI S.R.L., je Výrobce, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech hydraulic hammers, a Stone crushers. Sídlí v Bitonto, Itálie.

 1. KS INDUSTRIE UND HANDELS GMBH

  Německo

  Společnost KS INDUSTRIE UND HANDELS GMBH, je Distributor, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Erfurt, Německo.

 2. KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE

  Polsko

  Společnost KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE, je Multi-Category, která působí v Zemní práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - stroje a zařízení, street cutters, Aggregate - building and public works, Demolice - stroje a zařízení, a earthmoving. Sídlí v Elblag, Polsko.

 3. VAN DEN BERG METAL GMBH

  Německo

  Společnost VAN DEN BERG METAL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - dodavatelé, Scrap metal business, civil and industrial demolitions, Demolice - dodavatelé, a scrap collection. Sídlí v Düsseldorf, Německo.

 4. CORIMAG SRL

  Itálie

  Společnost CORIMAG SRL, je Výrobce, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bosconero, Itálie.

 5. F.H.U. DOBROWOLSKI DOBROWOLSKI ŁUKASZ

  Polsko

  Společnost F.H.U. DOBROWOLSKI DOBROWOLSKI ŁUKASZ, je Multi-Category, která působí v Pronájem a opravy zemědělských strojů sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - stroje a zařízení, excavator hire, construction digger and machinery rental, Demolice - stroje a zařízení, a earthmoving. Sídlí v Jejkowice, Polsko.

 6. TOCDEM ATTACHMENTS & UTILITIES

  Spojené království

  Společnost TOCDEM ATTACHMENTS & UTILITIES, je Distributor, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech plant hire, hydraulic equipment, a sales services. Sídlí v Marston Moretaine, Spojené království.

 7. VISIBILITY AGENCY

  Spojené království

  Společnost VISIBILITY AGENCY, je Distributor, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Nottingham, Spojené království.

 8. AUTODEMOLIZIONI ROMA PIPPO E CLAUDIO

  Itálie

  Společnost AUTODEMOLIZIONI ROMA PIPPO E CLAUDIO, je Poskytovatel služeb, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Roma, Itálie.

 9. DAMA DEMOLIZIONI E SMONTAGGI SRL

  Itálie

  Společnost DAMA DEMOLIZIONI E SMONTAGGI SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Demolice - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - stroje a zařízení, building - renovations, destruction of civil and industrial buildings, a Demolice - stroje a zařízení. Sídlí v Pollena Trocchia, Itálie.

 10. BURDE ENGINEERING GMBH

  Německo

  Společnost BURDE ENGINEERING GMBH, je Výrobce, která působí v Demolice - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Mainz, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Demolice - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

29 004 Podniky