• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • detektory kovů

Výsledky hledání pro

Detektory kovů - Dovoz vývoz

 1. YAMATO SCALE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost Yamato Scale je zavedeným výrobcem vážicích systémů pro potravinářský i nepotravinářský průmysl. Náš sortiment zahrnuje: kombinační váhy, kontrolní váhy, plně automatické a poloautomatické vážicí systémy. U nás zaručeně najdete průmyslovou váhu pro každý rozpočet a použití. Naše váhy jsou vhodné pro vážení, dávkování, počítání a míchání různých produktů. Ať už potřebujete vážit a balit cukrovinky, občerstvení, pečivo, cereálie, ořechy, mražené potraviny, čerstvé produkty, masné výrobky nebo nepotravinářské aplikace, jako jsou chemické nebo farmaceutické výrobky, podpoříme vás inovativní technologií, abychom společně s vámi vyvinuli individuální řešení balení. Produkty: kombinační váhy, automatická vícehlavá zařízení, automatické datové váhy, počítačové kombinační váhy, průmyslové váhy, dynamické vážicí systémy, kontrolní váhy, automatická kontrola hmotnosti, kompletní balicí řešení, balicí stroje, příslušenství balicích linek.

 2. BIZERBA SE & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  For generations, the Bizerba name has been closely associated with all things relating to weighing and measuring – not to mention high quality, innovative solutions and a comprehensive range of services. Bizerba offers customers in handicraft, trade, industry and logistics a globally unique portfolio of hardware and software solutions relating to the key parameter of weight. Comprehensive services that include consultation, servicing, labelling, consumables and leasing round off the range of solutions we have to offer. Since 1866, Bizerba has considerably shaped technological developments in the field of weighing technology and now operates in approximately 120 countries. Our customer base ranges from international commercial and industrial enterprises to the retail industry, and we also cater to the bakery and butchery trades. Our Group has over 3900 employees worldwide, has been family-run for five generations and is headquartered in Balingen in the German state of Baden-Württemberg.

 3. MINEBEA INTEC GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Minebea Intec is a leading manufacturer of industrial weighing and inspection technologies. With its headquarters in Hamburg, Germany, for over 150 years the company has been offering products and services which have become synonymous with innovation, performance and reliability. Their product portfolio includes platform scales, load cells, vessel and silo scales, checkweighers, metal detectors, X-ray inspection systems and user-friendly software solutions. With around 1000 employees worldwide, 19 sites and a network of 200 certified international distribution partners, Minebea Intec is a global player in its industry. Having sold more than 90, 000 inspection systems, 350, 000 industrial scales and indicators, around 1, 000, 000 industrial load cells, and services worldwide, the company can be relied upon by its customers and partners from a wide range of industries. Minebea Intec is part of the MinebeaMitsumi Group, one of the leading suppliers of high-precision production components, such as ball bearings and engines, as well as high-quality electronic components, such as sensors, antennae and IoT solutions. The group, based in Tokyo, has around 87, 000 employees worldwide and reported a consolidated net turnover of JPY 988.424 million for 2020 (approx. EUR 7.61 billion).

 4. CORAK

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CORAK, je Multi-Category, která působí v Alarmy a dohled - materiál a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezpečnostní zařízení a systémy, Detektory kovů, Bezpečnostní zařízení a systémy, a Detektory kovů. Sídlí v Bailly-Romainvilliers, Francie.

 5. ERIEZ DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ERIEZ DEUTSCHLAND GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Recklinghausen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DEFSECUR CONSULTING

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DEFSECUR CONSULTING, je Poskytovatel služeb, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Kehl, Německo.

 2. HHL SERVICE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HHL SERVICE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Biebergemünd, Německo.

 3. THW-SERVICE E.K.

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost THW-SERVICE E.K., je Poskytovatel služeb, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Wentorf, Německo.

 4. STL SYSTEMS AG

  Švýcarsko

 5. ONIKS TECHNICS

  Belgie

  Společnost ONIKS TECHNICS, je Distributor, která působí v Automatizace - instalace a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Detektory kovů, sensors, industrial automation, Sensors, probes, transmitters, a Detektory kovů. Sídlí v Waterloo, Belgie.

 1. ULTRAMATIC AG

  Švýcarsko

  Společnost ULTRAMATIC AG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Winterthur, Švýcarsko.

 2. DE MUNTZOEKER

  Belgie

  Společnost DE MUNTZOEKER, je Poskytovatel služeb, která působí v Detektory kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Alarmy - bezpečnostní zařízení, emergency doors, technological security, a Alarmy - bezpečnostní zařízení. Sídlí v Houthalen-Oost, Belgie.

 1. ELEKTRAL

  Turecko

  Společnost ELEKTRAL, je Výrobce, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. MEDIUMZ LTD

  Spojené království

  Společnost MEDIUMZ LTD, je Výrobce, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Northampton, Spojené království.

 3. EAB ELEKTROANLAGENBAU REINHAUSEN GMBH

  Německo

  Společnost EAB ELEKTROANLAGENBAU REINHAUSEN GMBH, je Výrobce, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Gleichen, Německo.

 4. SALEX ENGINEERING KG

  Rakousko

  Společnost SALEX ENGINEERING KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Messern, Rakousko.

 5. ROOSJEN

  Belgie

  Společnost ROOSJEN, je Velkoprodejce, která působí v Detektory kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Magnets, a flexible permanent magnets. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 6. DEDEKTÖR STORE

  Turecko

  Společnost DEDEKTÖR STORE, je Maloprodejce, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 7. ROTECK

  Jižní Afrika

  Společnost ROTECK, je Výrobce, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Randburg/johannesburg, Jižní Afrika.

 8. VMI SECURITY

  Spojené státy americké

  Společnost VMI SECURITY, je Výrobce, která působí v Detektory kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řízení a dohled - elektronické informační panely, x-rays, non-destructive inspections, Safety inspection, a Řízení a dohled - elektronické informační panely. Sídlí v Miami, Spojené státy americké.

 1. INVENTUM DETECTOR

  Belgie

  Společnost INVENTUM DETECTOR, je Distributor, která působí v Detektory kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal detectors. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 2. MIDETECTOR.COM

  Španělsko

  Společnost MIDETECTOR.COM, je Distributor, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 3. MIDETECTOR.COM

  Španělsko

  Společnost MIDETECTOR.COM, je Maloprodejce, která působí v Detektory kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal detectors. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 4. QUÉDETECTOR!

  Španělsko

  Společnost QUÉDETECTOR!, je Distributor, která působí v Detektory kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal detectors, a metal detectors. Sídlí v Málaga, Španělsko.

 5. TRDIA BILISIM HIZMETLERI LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost TRDIA BILISIM HIZMETLERI LIMITED SIRKETI, je Distributor, která působí v Detektory kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal detectors. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. ABENTEUER SCHATZSUCHE - JOCHEN REIFENRATH

  Německo

  Společnost ABENTEUER SCHATZSUCHE - JOCHEN REIFENRATH, je Velkoprodejce, která působí v Detektory kovů sektoru. Sídlí v Dörentrup, Německo.

 7. S & S SEPARATION AND SORTING TECHNOLOGY GMBH

  Německo

 8. PIANEX

  Polsko

  Verified by europages badge

  PIANEX is a Polish family business where knowledge and skills are passed down from generation to generation. We have been producing high-quality nonwovens and polyester fillings since 1998. Our products are used by representatives of the automotive, furniture, glass, footwear and steel industries. We have been producing felt for many years, so we offer felt fibres at a very reasonable price. Our geotextiles extremely durable and resistant are used as filtering, separating and protective layers. They can isolate water and waste water or protect against erosion. They are also used as a layer separating natural ground from pavement, road or waste tanks. Needled nonwovens are materials that are also resistant to temperatures. They have a long lifetime, so they are used mainly in the manufacture of footwear, furniture or upholstery. Thanks to our reliability, many recipients in Poland and abroad have trusted us. Our nonwovens and fillings are top-class products characterized not only by excellent quality, but also by the fact of meeting European standards. Our goal is to create unrivaled best products on the market and deliver them at an affordable price. During the production of this material, we take into account individual needs of the Customer in terms of dimensions and weight of the nonwoven fabric. Our commitment to quality entails the development of pro-ecological technologies. By improving our waste management, we have virtually eliminated waste in the production process

 9. MARKERT-BRANDSCHUTZTECHNIK

  Německo

  Společnost MARKERT-BRANDSCHUTZTECHNIK, je Distributor, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Požáry - zařízení na ochranu, Předcházení požárům - zařízení, Požární hlásiče a detektory - zařízení, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Požáry - zařízení na ochranu, Předcházení požárům - zařízení, Požární hlásiče a detektory - zařízení, a Stroje a zařízení použité a prošlé revizí. Sídlí v Schifferstadt, Německo.

 10. IKWV GMBH

  Německo

  Společnost IKWV GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Bezpečnost práce - vybavení a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Alarmy a dohled - materiál a systémy, Detektory, měřicí přístroje plynu, Bezpečnost práce - vybavení a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Alarmy a dohled - materiál a systémy, a Detektory, měřicí přístroje plynu. Sídlí v Pocking, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma