• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • dezinfekce vzduchu - zařízení

Výsledky hledání pro

Dezinfekce vzduchu - zařízení - Dovoz vývoz

 1. PURION GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  For over 15 years, PURION has been leading the market in chemical-free UV disinfection technology for treating liquids, air and surfaces. PURION systems are developed and produced in Germany.

 2. CAPTAIN OLFAC

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CAPTAIN OLFAC, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Sídlí v Marseille, Francie.

 3. HSDI FRANCE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost HSDI FRANCE, je Výrobce, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrování vzduchu, Dezinfekce vzduchu - zařízení, Čištění vzduchu - zařízení, Filtrování vzduchu, air quality control, air purifiers, Air decontamination, Air quality improvement, a Preserving foodstuffs. Sídlí v Saint-Ismier, Francie.

 4. AIRPROTECH SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost AIRPROTECH SRL, je Výrobce, která působí v Čištění vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinfekce vzduchu - zařízení, Technika životního prostředí, Odstraňování znečištění životního prostředí - služby, Odstraňování znečištění ovzduší - stroje a zařízení, Odstraňovaní znečištění ovzduší - služby, air purification plants, air purifiers, Dezinfekce vzduchu - zařízení, a air pollution purification services. Sídlí v Magenta, Itálie.

 5. TONER S.R.O.

  Česká republika

  TONER is a Czech manufacturer of quality all-stainless steel cutlery, cutlery accessories and serving gastro utensils with a tradition dating back to 1883. We produce: - cutlery as separate parts and complete sets - children's cutlery - tourist cutlery - cutlery with a unique handle (with a handle of real deer privileges , porcelain handles - in conjunction with THUN porcelain, wooden handles or silver - plated - aseptic effects or gilded cutlery). For smooth cutlery surfaces, we provide laser engraving of logos, emblems, text, in black and white and color variants. It is a high quality material made of stainless steel 18/10 = precisely polished to achieve an attractive light metallic luster. In production we use materials only from suppliers from the EU. Production capacity: 1) molding, pressing, cutting material - sheet metal cutting in a width of max. 10 mm - cold presses and grinders 40 - 160 tons incl. location (coil processing 300/2 mm and max. 1000 kg) - cold drawing on a hydraulic press 100t and 160t - deep metal drawing on a double-acting hydraulic press DT II 320/200, handling space 1500/1000/1100 mm 2) surface improvement - grinding and brushing of pipes and rectangular profiles - polishing of small parts in a cylindrical grinder 3) heat treatment of - noble metals - construction and instrument steel 4) welding - processing of resistance welding machine (on blunt or sharp surface) - arc welding in protective atmosphere (manually or on WIG/TIG machines)

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DELTA PROTECTION GROUP.S.R.O

  Česká republika

  Dezinfekční brána SAFETY GATE se zrodila z důsledku složité situace a prostředí, ve kterém v současné době žijeme. Naše řešení kombinují biologickou bezpečnost a integrovanou technologii a ve výsledku poskytují nejkomplexnější a nejúčinnější dostupné inteligentní bakteriostatické a sterilizační zařízení. Ve spojení s dalšími sanitačními a hygienickými strategiemi, dezinfekční rám SAFETY GATE nabízí obranu proti COVID-19 v první linii tím, že zajišťuje, aby zaměstnanci, zákazníci, nakupující, cestující atd. byli řádně dezinfikování na hromadných vstupních a výstupních místech do kancelářských budov, továren, nákupních středisek, vlaková / autobusová nádraží, letiště a banky. Dezinfekční brána SAFETY GATE je vybavena infračerveným senzorem a aktivuje se, když se někdo přiblíží. Dezinfekční brána SAFETY GATE je jednoducha konstrukce z nerezu se střechou a bočnicemi, která je vybavena systémem trysek. Trysky jsou připojené k externí čerpací stanici, která směruje dezinfekční prostředek do jednotlivých trysek. Ty zajišťují disperzi dezinfekčního prostředku na mnoho drobných částic, které tvoří velmi jemnou mlhu, která se usazuje všude, jako jsou oděvy, boty nebo jiné předměty . Dezinfekční brána SAFETY GATE je vybavena infračerveným teploměrem s alarmem. Objem nádrže: 35 l Čas potřebný k dezinfekci : 7 sekund Počet osob za hodinu: 500 osob Spotřeba za hodinu: 5 litrů Počet osob : 2 500 osob

 2. AC-UMWELTTECHNIK

  Německo

  Společnost AC-UMWELTTECHNIK, je Velkoprodejce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ionizace vzduchu - zařízení, Čištění vzduchu - zařízení, Filtrování vzduchu, Odlučování prachu - zařízení, Ionizace vzduchu - zařízení, Čištění vzduchu - zařízení, Filtrování vzduchu, a Odlučování prachu - zařízení. Sídlí v Lechbruck Am See, Německo.

 3. PURAVENT

  Spojené království

  Společnost PURAVENT, je Distributor, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech air conditioned, air purifiers, a ultraviolet lights. Sídlí v Settle, Spojené království.

 4. EUKOR

  Francie

  Společnost EUKOR, je Distributor, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech air purifiers, a disinfecting equipment. Sídlí v Emerainville, Francie.

 5. BC-TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Společnost BC-TECHNOLOGY GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Sídlí v Frickenhausen, Německo.

 1. TECNOSTATIC

  Španělsko

  Společnost TECNOSTATIC, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech electrostatic guns, aerosol equipment, disinfecting equipment, a spray guns. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 2. ECO-MIST-BIOTECHNICS INTERNATIONAL LIMITED

  Spojené království

  Společnost ECO-MIST-BIOTECHNICS INTERNATIONAL LIMITED, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech disinfection systems, hygiene and sanitary equipment for boats, hygiene-sanitary equipment, a building sanitation. Sídlí v Glasgow, Spojené království.

 1. B.A.T.I SOLUTION

  Francie

  Společnost B.A.T.I SOLUTION, je Velkoprodejce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech air purifiers, a antibacterial products. Sídlí v Lentilly, Francie.

 2. GROCO GMBH

  Rakousko

  Společnost GROCO GMBH, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění vzduchu - zařízení, Access control, Čištění vzduchu - zařízení, a portable air conditioners. Sídlí v Loipersbach Im Burgenland, Rakousko.

 3. VIROBUSTER INTERNATIONAL GMBH

  Německo

  Společnost VIROBUSTER INTERNATIONAL GMBH, je Výrobce, která působí v Čištění vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinfekce vzduchu - zařízení, air purification plants, air purifiers, air pollution controller, a Dezinfekce vzduchu - zařízení. Sídlí v Windhagen, Německo.

 4. NEOVIA GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost NEOVIA GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Sídlí v Rotenburg, Německo.

 5. LIGHT PROGRESS GMBH

  Německo

  Společnost LIGHT PROGRESS GMBH, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Sídlí v Aschaffenburg, Německo.

 6. SPRAI SAS

  Francie

  Společnost SPRAI SAS, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech aerosol equipment, a nebulisers-atomisers. Sídlí v Orsay Cedex, Francie.

 7. RICCHE LTD

  Spojené království

  Společnost RICCHE LTD, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech disinfecting equipment, a germicide disinfection of buildings, environments and plants. Sídlí v South Croydon, Spojené království.

 8. FALK & JANKE - INH. BERND JANKE E.K.

  Německo

  Společnost FALK & JANKE - INH. BERND JANKE E.K., je Výrobce, která působí v Čištění vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinfekce vzduchu - zařízení, air purifiers, Dezinfekce vzduchu - zařízení, air purification, a air pollution controller. Sídlí v Wolfenbüttel, Německo.

 1. JETI GMBH

  Německo

  Společnost JETI GMBH, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Sídlí v Oberwesel, Německo.

 2. MERLIN TECHNOLOGY GMBH

  Rakousko

  Společnost MERLIN TECHNOLOGY GMBH, je Výrobce, která působí v Zvlhčování vzduchu v místnosti sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinfekce vzduchu - zařízení, a Dezinfekce vzduchu - zařízení. Sídlí v Tumeltsham, Rakousko.

 3. PROTEA SRL

  Itálie

  Společnost PROTEA SRL, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Purification and disinfection, air - equipment and systems, water purification, ozonisers, a water ozonizers. Sídlí v Viareggio, Itálie.

 4. INGENIEURBÜRO FÜR MASCHINENBAU

  Německo

  Společnost INGENIEURBÜRO FÜR MASCHINENBAU, je Poskytovatel služeb, která působí v Inženýring - konstrukční kanceláře - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinfekce vzduchu - zařízení, training and coaching, plastic materials, a Dezinfekce vzduchu - zařízení. Sídlí v Wolkenstein, Německo.

 5. GROUPE APP

  Francie

  Společnost GROUPE APP, je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňovaní znečištění ovzduší - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinfekce vzduchu - zařízení, Digestoře a odsavače par - domácnost, cold room ventilation, magnetic limescale-removal treatments, Dezinfekce vzduchu - zařízení, a Digestoře a odsavače par - domácnost. Sídlí v Nice, Francie.

 6. OZONO DISINFEZIONI

  Itálie

  Společnost OZONO DISINFEZIONI, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hygienická kontrola, Hygienická kontrola, a ozonisers. Sídlí v Ugento, Itálie.

 7. LCB FOOD SAFETY

  Francie

  Společnost LCB FOOD SAFETY, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech food safety. Sídlí v Boz, Francie.

 8. OZCON ENVIRONMENTAL

  Spojené království

  Společnost OZCON ENVIRONMENTAL, je Výrobce, která působí v Filtrování vzduchu sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění vzduchu - zařízení, Dezinfekce vzduchu - zařízení, electrostatic filters, Čištění vzduchu - zařízení, a Dezinfekce vzduchu - zařízení. Sídlí v Birmingham, Spojené království.

 9. ALLPEST EQUIPMENT SERVICES

  Spojené království

  Společnost ALLPEST EQUIPMENT SERVICES, je Distributor, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Sídlí v Northampton, Spojené království.

 10. DINIES TECHNOLOGIES GMBH

  Německo

  Společnost DINIES TECHNOLOGIES GMBH, je Výrobce, která působí v Dezinfekce vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinfekce pro jiné než lékařské účely, germicidal lamps, electrical engineering, electrical appliances and electronic, ultraviolet lights, a Dezinfekce pro jiné než lékařské účely. Sídlí v Villingendorf, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Dezinfekce vzduchu - zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 814 Podniky