• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • dohled nad vrtáním sond

Výsledky hledání pro

Dohled nad vrtáním sond - Dovoz vývoz

 1. SC N&A TRADE SRL

  Rumunsko

  Společnost SC N&A TRADE SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vrty a průzkum - práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrtání sond, Vrtné práce, Studny - stavba, Dohled nad vrtáním sond, Vrtání sond, Vrtné práce, Studny - stavba, a Dohled nad vrtáním sond. Sídlí v Sibiu, Rumunsko.

 2. ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD

  Čína

  Společnost ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Sídlí v Wenzhou, Čína.

 3. M.C.S. S.R.L.

  Itálie

  Společnost M.C.S. S.R.L., která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Milano, Itálie.

 4. ITAL SONDA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ITAL SONDA S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Sant'agata Li Battiati, Itálie.

 5. OBERTO S.R.L.

  Itálie

  Společnost OBERTO S.R.L., která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Savigliano, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  Itálie

  Společnost TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dohled nad vrtáním sond, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Dohled nad vrtáním sond, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Montebello Della Battaglia, Itálie.

 2. I.GE.M. S.R.L.

  Itálie

  Společnost I.GE.M. S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v San Prisco, Itálie.

 3. ING. MARIO BERLANDA S.A.S.

  Itálie

  Společnost ING. MARIO BERLANDA S.A.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Padova, Itálie.

 4. EREDI S.R.L.

  Itálie

  Společnost EREDI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Caccamo, Itálie.

 5. F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S.

  Itálie

  Společnost F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Roma, Itálie.

 1. GEONEBRODI S.R.L.

  Itálie

  Společnost GEONEBRODI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Capo D'orlando, Itálie.

 2. GSM PROTEC

  Německo

  Společnost GSM PROTEC, je Maloprodejce, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Sídlí v Obermarchtal, Německo.

 1. F.LLI VINCIGUERRA PERFORAZIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost F.LLI VINCIGUERRA PERFORAZIONI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v San Felice A Cancello, Itálie.

 2. COGNIGNI ROSSANO

  Itálie

  Společnost COGNIGNI ROSSANO, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Montegranaro, Itálie.

 3. DELL'ORSO APPALTI S.R.L.

  Itálie

  Společnost DELL'ORSO APPALTI S.R.L., která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Camerano, Itálie.

 4. IDROMILAN S.R.L.

  Itálie

  Společnost IDROMILAN S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Voda - čerpací zařízení a vybavení, Plyn - těžební zařízení a vybavení, Voda - čerpací zařízení a vybavení, a Plyn - těžební zařízení a vybavení. Sídlí v Corsico, Itálie.

 5. SCALZO ANTONIO

  Itálie

  Společnost SCALZO ANTONIO, je Subdodavatel, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v San Cataldo, Itálie.

 6. IDROSUD DEI FRATELLI DE RIGGI & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost IDROSUD DEI FRATELLI DE RIGGI & C. S.N.C., která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Atena Lucana, Itálie.

 7. BARLETTA GIUSEPPE

  Itálie

  Společnost BARLETTA GIUSEPPE, je Subdodavatel, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dohled nad vrtáním sond, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Dohled nad vrtáním sond, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Ispani, Itálie.

 8. GEOLAVORI S.R.L.

  Itálie

  Společnost GEOLAVORI S.R.L., je Výrobce, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Este, Itálie.

 1. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  Itálie

  Společnost G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Osimo, Itálie.

 2. FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Matera, Itálie.

 3. PERAZZOLI DRILLING S.R.L.

  Itálie

  Společnost PERAZZOLI DRILLING S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Cortemaggiore, Itálie.

 4. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  Itálie

  Společnost TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Roma, Itálie.

 5. GEOSONDAGGI

  Itálie

  Společnost GEOSONDAGGI, je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Giardini Naxos, Itálie.

 6. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  Itálie

  Společnost SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Alghero, Itálie.

 7. SIME S.R.L.

  Itálie

  Společnost SIME S.R.L., je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dohled nad vrtáním sond, Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž), Dohled nad vrtáním sond, a Válce pro odběr vzorků zeminy (karotáž). Sídlí v Monopoli, Itálie.

 8. TRIVELLAZIONI DELLA GATTA S.R.L.S. - SOCIETA' A RESPONSABILITA'LI MITA

  Itálie

  Společnost TRIVELLAZIONI DELLA GATTA S.R.L.S. - SOCIETA' A RESPONSABILITA'LI MITA, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Lacco Ameno, Itálie.

 9. PAG S.R.L.

  Itálie

  Společnost PAG S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v San Miniato, Itálie.

 10. GEOTECNICA LAVORI S.R.L.

  Itálie

  Společnost GEOTECNICA LAVORI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Dohled nad vrtáním sond sektoru. Působí rovněž v sektorech Provádění turbínových vrtů, Vrtání sond, Provádění turbínových vrtů, a Vrtání sond. Sídlí v Perugia, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma