• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • dojení - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Dojení - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. BELGOMILK IA SA

  Řecko

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Company is a leading organization in the field of agriculture and livestock breeding. Established in 1996, the company has over 25 years of experience in commercial activities. In 2005, the company invested in the future and created a dedicated team of executives to develop a new production unit that specializes in a wide range of categories. The company offers affordable livestock units, conventional buildings, warehouses, milking parlors, traps, feeding belts, grinders, silos, cheese dairies and cooling tanks. The company works with several high-quality livestock breeds, including Lacaune Sheep, ASSAF, and Friesland to provide the best possible milk products. The company also uses TYROBOX®, an advanced system that helps ensure the quality and safety of its products: It's the ability to install a ready-made BOX (container) type cheese dairy, ready for operation, with modern machinery and the ability to produce 1500lt of milk per day. The verticalization of production is an economic solution offered by the construction of a small cheese dairy in a container-type space. The simplification of the cheese making process gives the opportunity to the owner to become independent and autonomous in terms of the disposal of the finished goods and bypasses suppliers or intermediaries. Finally, the majority of producers have the option of installing, at a more affordable cost, a small and flexible unit, provided by the Community directives instead of constructing a building.

 2. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Krmicí zařízení pro zvířata sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - stroje a zařízení, Dojení - stroje a zařízení, Zemědělské stroje, box equipment, Chov - stroje a zařízení, Dojení - stroje a zařízení, a Zemědělské stroje. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. AYAZ KAUCUK PLASTIK VE KALIP MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost AYAZ KAUCUK PLASTIK VE KALIP MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Milking machines, milking systems, accessories for milking machines, a automatic milking systems. Sídlí v Nilüfer, Turecko.

 4. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turecko

  Společnost ALCHEMIST TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Obytné přívěsy, Dojení - stroje a zařízení, Zařízení pro zavodňování, Obytné přívěsy, pivots, Dojení - stroje a zařízení, a Zařízení pro zavodňování. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. ONCEL MILKING MACHINES&SPARE PARTS

  Turecko

  Společnost ONCEL MILKING MACHINES&SPARE PARTS, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Milking machines, accessories for milking machines, automatic milking machines, a milking systems. Sídlí v Bursa, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KVIA KOBØRSTER: BEST BECAUSE IT LASTS

  Dánsko

  Společnost KVIA KOBØRSTER: BEST BECAUSE IT LASTS, je Výrobce, která působí v Živočišná výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, Dojení - stroje a zařízení, Dojnice, a Dojení - stroje a zařízení. Sídlí v Aabenraa, Dánsko.

 2. ŞAHBAZ ISI SAN.TIC.A.Ş.

  Turecko

  Společnost ŞAHBAZ ISI SAN.TIC.A.Ş., je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for producing cream, butter and yoghurt. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 3. INDUSTRIAS DE BERANGO

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS DE BERANGO, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojení - stroje a zařízení, milking systems, automatic milking systems, Dojení - stroje a zařízení, a Milking machines. Sídlí v Urduliz-Vizcaya, Španělsko.

 4. THEOHARIDIS S.A.

  Řecko

  Společnost THEOHARIDIS S.A., je Velkoprodejce, která působí v Zemědělské stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojení - stroje a zařízení, cardan shafts, farm mower, Dojení - stroje a zařízení, a ploughs and soil-working machinery. Sídlí v Kalochori, Řecko.

 5. AGROMASTERS LTD

  Řecko

  Společnost AGROMASTERS LTD, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí nádrže, milking systems, a Chladicí nádrže. Sídlí v Thessaloniki, Řecko.

 1. AGRI SERVICE, INH. HARTMUT GEBERT

  Německo

  Společnost AGRI SERVICE, INH. HARTMUT GEBERT, je Velkoprodejce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Napáječky, Vybavení pro ustájení dobytka, Napáječky, Wicker fences, a Vybavení pro ustájení dobytka. Sídlí v Lübben, Německo.

 2. DUTCH MILK FILTERS

  Nizozemsko

  Společnost DUTCH MILK FILTERS, je Multi-Category, která působí v Filtry kapalinové sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojení - stroje a zařízení, a Dojení - stroje a zařízení. Sídlí v Joure, Nizozemsko.

 1. MERTSAN PUMPS & AGRICULTURE

  Turecko

  Společnost MERTSAN PUMPS & AGRICULTURE, je Výrobce, která působí v Čerpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojení - stroje a zařízení, fertilizer spreaders, Dojení - stroje a zařízení, a atomizers for agricultural machines. Sídlí v Konya, Turecko.

 2. EGE SUT TEKNOLOJILERI

  Turecko

  Společnost EGE SUT TEKNOLOJILERI, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. KMR KAUCUK SAN VE TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost KMR KAUCUK SAN VE TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 4. TAMAM MILKING TECHNOLOGIES

  Turecko

  Společnost TAMAM MILKING TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Milking machines, accessories for milking machines, automatic milking machines, a farm equipment. Sídlí v Bursa, Turecko.

 5. OMSA SUT SAGIM MAKINALARI VE YEDEK PARCA

  Turecko

  Společnost OMSA SUT SAGIM MAKINALARI VE YEDEK PARCA, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Milking machines, accessories for milking machines, automatic milking machines, a milking systems. Sídlí v Konya, Turecko.

 6. FIC SPA

  Itálie

  Společnost FIC SPA, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, a Nápoje - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Mese, Itálie.

 7. SÜTKAR

  Turecko

  Společnost SÜTKAR, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 8. AGRODEL, LDA.

  Portugalsko

  Společnost AGRODEL, LDA., je Velkoprodejce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojení - stroje a zařízení, high voltage cattle fencing, a Dojení - stroje a zařízení. Sídlí v Ponta Delgda, Portugalsko.

 1. J. DELGADO SA

  Španělsko

  Společnost J. DELGADO SA, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - stroje a zařízení, Chov - stroje a zařízení, automatic milking systems, milking halls, a accessories for milking machines. Sídlí v SOCUÉLLAMOS - CIUDAD REAL, Španělsko.

 2. FELIX INTERNATIONAL

  Turecko

  Společnost FELIX INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Dubai, Turecko.

 3. ARDEN MILKING TECHNOLOGIES

  Turecko

  Společnost ARDEN MILKING TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 4. LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES

  Turecko

  Společnost LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čištění stájí a chlévů - stroje a zařízení, sewage pumps, box equipment, air ventilation systems for stables, a Čištění stájí a chlévů - stroje a zařízení. Sídlí v Izmir, Turecko.

 5. DELAVAL

  Belgie

  Společnost DELAVAL, je Distributor, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech automatic milking systems, a automatic milking machines. Sídlí v Gent, Belgie.

 6. MELKZENTER

  Lucembursko

  Společnost MELKZENTER, je Poskytovatel služeb, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojení - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Průmyslová údržba, Dojení - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Průmyslová údržba, a floor coverings. Sídlí v Angelsberg, Lucembursko.

 7. VESA MILKING MACHINES

  Turecko

  Společnost VESA MILKING MACHINES, je Výrobce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech accessories for milking machines, a processed milk. Sídlí v Bursa, Turecko.

 8. ALISTAR EUROPE LTD

  Lotyšsko

  Společnost ALISTAR EUROPE LTD, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

 9. HG ANLAGENTECHNIK

  Německo

  Společnost HG ANLAGENTECHNIK, je Distributor, která působí v Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Chov - stroje a zařízení, Dojení - stroje a zařízení, Hrubé stavby, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Chov - stroje a zařízení, Dojení - stroje a zařízení, a Hrubé stavby. Sídlí v Grasberg, Německo.

 10. BELGOMILK

  Řecko

  Společnost BELGOMILK, je Výrobce, která působí v Sýry - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojení - stroje a zařízení, receiving systems and equipment for the dairy industry, a Dojení - stroje a zařízení. Sídlí v Thesssaloniki, Řecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Dojení - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

28 834 Podniky