• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • dojnice

Výsledky hledání pro

Dojnice - Dovoz vývoz

 1. KURT NISGAARD

  Dánsko

  Verified by europages badge

  Společnost KURT NISGAARD, je Výrobce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, Skot, Prasata (druh), Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Dojnice, a minks. Sídlí v Skjern, Dánsko.

 2. TAURUS GROUP

  Česká republika

  Our rapid strip tests provide a cost-effective solution for detecting beta-lactam, tetracycline, chloramphenicol, and streptomycin in milk samples. These tests can be used at any stage of milk processing, from farm to factory, ensuring the safety and quality of milk products. We are building a network of reliable and efficient distributors. Join us.

 3. SARL ALGERIAN BOVINES

  Alžírsko

  Společnost SARL ALGERIAN BOVINES, je Distributor, která působí v Dojnice sektoru. Sídlí v Alger, Alžírsko.

 4. SIM HOLLAND B.V.

  Nizozemsko

  Společnost SIM HOLLAND B.V., je Velkoprodejce, která působí v Dojnice sektoru. Sídlí v Sliedrecht, Nizozemsko.

 5. MARTÍNEZ IDI

  Španělsko

  Společnost MARTÍNEZ IDI, je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Sídlí v Manises, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG

  Německo

  Společnost ALPEN LIVESTOCK EXPORT-IMPORT UG, je Velkoprodejce, která působí v Dojnice sektoru. Sídlí v München, Německo.

 2. NEMEGHEER

  Belgie

  Společnost NEMEGHEER, je Velkoprodejce, která působí v Chov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, a Dojnice. Sídlí v Tielt, Belgie.

 3. MACHINERY WORLD

  Spojené království

  Společnost MACHINERY WORLD, je Poskytovatel služeb, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and equipment for dairy products, agri-food product machinery, cream and whey separators for the dairy industry, a receiving systems and equipment for the dairy industry. Sídlí v Leicestershire, Spojené království.

 4. BONAT

  Itálie

  Společnost BONAT, je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech parmigiano reggiano, a vacuum-packed reggiano parmesan. Sídlí v Montechiarugolo, Itálie.

 5. FOREVER HORSES EUROPE LTD

  Spojené království

  Společnost FOREVER HORSES EUROPE LTD, je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech goats, bulls, a Heifers. Sídlí v Kirk Michael, Spojené království.

 1. FRISONA GMBH

  Německo

  Společnost FRISONA GMBH, je Distributor, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech milk sheep. Sídlí v Elsflet, Německo.

 2. IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR

  Německo

  Společnost IMPORT EXPORT EL KOURAI - MAFTA CONTOR, je Velkoprodejce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, a Dojnice. Sídlí v Duesseldorf, Německo.

 1. EURL LE LIEVRE LUC

  Francie

  Společnost EURL LE LIEVRE LUC, je Velkoprodejce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, Dojnice, cattle for slaughter, breeding cattle, Skot jatečný, a Dojnice. Sídlí v Le Roc Saint Andre, Francie.

 2. EVAGRI

  Francie

  Společnost EVAGRI, je Distributor, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech web services with added value. Sídlí v Saint Meen Le Grand, Francie.

 3. BOVI-DENMARK A/S

  Dánsko

  Společnost BOVI-DENMARK A/S, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Dojnice sektoru. Sídlí v Rødding, Dánsko.

 4. FARMLAND AD

  Bosna-Hercegovina

  Společnost FARMLAND AD, je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, Cow's milk, Dojnice, manufacture of organic fertilisers, a animal feed. Sídlí v Nova Topola, Bosna-Hercegovina.

 5. COW-SHOP APS

  Dánsko

  Společnost COW-SHOP APS, je Maloprodejce, která působí v Zemědělství - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojnice, Dojení - stroje a zařízení, milking systems, Dojnice, a Dojení - stroje a zařízení. Sídlí v Aabenraa, Dánsko.

 6. BLUEBELL EXIM

  Indie

  Společnost BLUEBELL EXIM, je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Sídlí v Ahmedabad, Indie.

 7. IMPORTFRISONA SLU

  Španělsko

  Společnost IMPORTFRISONA SLU, je Distributor, která působí v Dojnice sektoru. Sídlí v León, Španělsko.

 8. WORLD DAIRY SOLUTIONS CO., LTD

  Čína

  Společnost WORLD DAIRY SOLUTIONS CO., LTD, je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Sídlí v Shanghai, Čína.

 1. ASCOL

  Španělsko

  Společnost ASCOL, je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech Genetics. Sídlí v Cenero-Gijón, Španělsko.

 2. NUTRIWEB

  Réunion

  Společnost NUTRIWEB, je Poskytovatel služeb, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech feeding problems, a milk cows. Sídlí v ST LEU, Réunion.

 3. KUIPERS AGRISHOP

  Nizozemsko

  Společnost KUIPERS AGRISHOP, je Velkoprodejce, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech do-it-yourself items. Sídlí v Marrum, Nizozemsko.

 4. KOCTAR SUT SAGMA MAKINALARI

  Turecko

  Společnost KOCTAR SUT SAGMA MAKINALARI, je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech automatic milking machines, a automatic milking systems. Sídlí v Sivas, Turecko.

 5. ARNAOUM COMPANY

  Ukrajina

  Společnost ARNAOUM COMPANY, je Distributor, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech sunflower oil. Sídlí v Vinnytsia, Vinnytsia, Ukraine, Ukrajina.

 6. TAIAN YIMEITE MACHINERY COMPANY

  Čína

  Společnost TAIAN YIMEITE MACHINERY COMPANY, je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Sídlí v Taian, Čína.

 7. GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER

  Turecko

  Společnost GENCTAR MILKING MACHINES AND SYSTEMS MANUFACTURER AND SUPPLIER, je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléko čerstvé, Mléčné výrobky, Milking machines, Mléko čerstvé, a Mléčné výrobky. Sídlí v Konya, Turecko.

 8. FERMEDOUBS

  Francie

  Společnost FERMEDOUBS, je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech milk cows, a Heifers. Sídlí v L'isle Sur Le Doubs, Francie.

 9. INOGAN TECH S.L.

  Španělsko

  Společnost INOGAN TECH S.L., je Výrobce, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech nutritional science specialists. Sídlí v GUALTA, Španělsko.

 10. T GRAHAM & SON

  Spojené království

  Společnost T GRAHAM & SON, která působí v Dojnice sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, Skot jatečný, Skot, a Skot jatečný. Sídlí v Carlisle, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma