• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • doly a kamenolomy - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Doly a kamenolomy - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. ASLI MACHINE INDUSTRY

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost ASLI MACHINE INDUSTRY, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Aluminium and titanium for bar turning, cnc bending, c.n.c milling, CNC milling, rolling mills - manufacture, precision lathes for metalworking, a metalworking lathes. Sídlí v Izmit, Turecko.

 2. RAOUL LENOIR

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost RAOUL LENOIR, je Výrobce, která působí v Magnetická zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Elektrárny, Pneumatiky, metals separator, circular electromagnets, permanent magnets, rectangular electromagnets, magnetic levitation, a magnetic lifters. Sídlí v Cosnes Et Romain, Francie.

 3. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kameny a rudy, Mlýnské kameny, Žula, marketing of granite, Granite sales, Granite Guides, provision of labor, subcontracting staff management, a Granite cubes. Sídlí v Penafiel, Portugalsko.

 4. GROUPE GARONNE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost GROUPE GARONNE, je Distributor, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Prosévací zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Prosévací zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Recyklace - stroje a zařízení. Sídlí v Mondavezan, Francie.

 5. GRASSI 1880 CAVE S.R.L.

  Itálie

  Společnost GRASSI 1880 CAVE S.R.L., je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Nanto, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PLASMA COMPANY LLC

  Ukrajina

  Společnost PLASMA COMPANY LLC, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial equipment, goods lifting equipment, pumps and compressors, a electric motors. Sídlí v Kharkiv, Ukrajina.

 2. ALPA MINING S.I.A.

  Lotyšsko

  Společnost ALPA MINING S.I.A., je Multi-Category, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovy - stroje a zařízení, Zemědělství - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, Stroje a zařízení, použité, Kovy - stroje a zařízení, Zemědělství - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, a Stroje a zařízení, použité. Sídlí v Marupe, Lotyšsko.

 3. KUR MAKINA TIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost KUR MAKINA TIC.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. DELKOM DELICI MAKINALARI A.S.

  Turecko

  Společnost DELKOM DELICI MAKINALARI A.S., je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Tunelářské práce, hydraulic drills for mines and quarries, a Tunelářské práce. Sídlí v Ankara, Turecko.

 5. CHAOYANG RUNXING HEAVY MACHINERY MANUFACTURING CO. LTD

  Turecko

  Společnost CHAOYANG RUNXING HEAVY MACHINERY MANUFACTURING CO. LTD, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech transmission gearing, a bearing housing grinding. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. 4GNSS (ORIENT SYSTEMS GROUP)

  Spojené arabské emiráty

  Společnost 4GNSS (ORIENT SYSTEMS GROUP), je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Topografie - přístroje a nástroje, GPS, Topografie - přístroje a nástroje, satellite navigation systems, inland navigation, a GPS. Sídlí v Dubai, Spojené arabské emiráty.

 2. CREISCENDO

  Francie

  Společnost CREISCENDO, je Multi-Category, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Akční členy průmyslových armatur, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Transformátory, měniče a usměrňovače, Akční členy průmyslových armatur, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, thermal insulation - materials, a Transformátory, měniče a usměrňovače. Sídlí v Chisseaux, Francie.

 1. HB DRILLING

  Belgie

  Společnost HB DRILLING, je Výrobce, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Úprava vody - přístroje a zařízení, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Úprava vody - přístroje a zařízení, a construction of water treatment machines. Sídlí v Fontaine-L'Eveque, Belgie.

 2. MARS ROCK

  Turecko

  Společnost MARS ROCK, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 3. ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI

  Turecko

  Společnost ORGLOBAL MAKINA ROCK DRILL AND DRIFTER MINING QUIPMENT MANUFACTURER OF SPARE PARTS LTD.ŞTI, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla, hydraulická, Těžba povrchová - stroje a zařízení, drilling machines for mines and quarries, drilling in rock, Čerpadla, hydraulická, a Těžba povrchová - stroje a zařízení. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. TEKNIK MAKINA

  Turecko

  Společnost TEKNIK MAKINA, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. ÖZ YAVUZ MAKINA SAN VE TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost ÖZ YAVUZ MAKINA SAN VE TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. RDS - ROCK DRILL SPARE

  Turecko

  Společnost RDS - ROCK DRILL SPARE, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ankara, Turecko.

 7. CALCAIRES DE LA SAMBRE

  Belgie

  Společnost CALCAIRES DE LA SAMBRE, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech limestone mineral filler, a limestone and dolomitic conditioners. Sídlí v Landelies, Belgie.

 8. CAVE TRAMBISERRA S.R.L.

  Itálie

  Společnost CAVE TRAMBISERRA S.R.L., je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, grooves, marble quarries, Mramor, a marble and allied materials. Sídlí v Seravezza, Itálie.

 1. TOKSEL MAKINA LTD. STI.

  Turecko

  Společnost TOKSEL MAKINA LTD. STI., je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na zpracování mramoru, a Stroje na zpracování mramoru. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 2. HELICEO

  Francie

  Společnost HELICEO, je Výrobce, která působí v Topografie - přístroje a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Topographical survey by drone, Drone flying training, a Doly a kamenolomy - stroje a zařízení. Sídlí v Nantes Cedex 3, Francie.

 3. BATEMAK

  Turecko

  Společnost BATEMAK, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech storage tanks, a bitumen emulsifiers. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. MINING TOOL PLANT TEHPOSTAVKA LLC

  Ukrajina

  Společnost MINING TOOL PLANT TEHPOSTAVKA LLC, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Dnipropetrovsk, Ukrajina.

 5. GHH FAHRZEUGE GMBH

  Německo

  Společnost GHH FAHRZEUGE GMBH, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, Míchačky betonu, cement mixing vehicles for the construction industry, dumpers, a Dumptrucks. Sídlí v Hohenthal, Německo.

 6. MEKA CRUSHING & SCREENING AND CONCRETE BATCHING TECHNOLOGIES

  Turecko

  Společnost MEKA CRUSHING & SCREENING AND CONCRETE BATCHING TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech aggregate crushing machinery, a mobile concrete plants. Sídlí v Ankara, Turecko.

 7. VALGES

  Španělsko

  Společnost VALGES, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Lodě námořní - oprava a údržba, accessories for aeronautics, Spare parts production, military aircraft, a Lodě námořní - oprava a údržba. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 8. OZPER PERLITE

  Turecko

  Společnost OZPER PERLITE, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 9. GELEN MAKINA

  Turecko

  Společnost GELEN MAKINA, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech jaw crusher, screens for mines and quarries, a screens for mines and quarries. Sídlí v Ankara, Turecko.

 10. AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT

  Německo

  Společnost AIRTEXX GASSYSTEME & EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek pro zubní ordinace, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Nábytek pro zubní ordinace, Doly a kamenolomy - stroje a zařízení, a Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení. Sídlí v Puchheim, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Doly a kamenolomy - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 938 Podniky