• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • domácí potřeby kovové

Výsledky hledání pro

Domácí potřeby kovové - Dovoz vývoz

 1. CARL SCHMIDT SOHN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Carl Schmidt Sohn AG – tradition since 1829. Carl Schmidt was a qualified blacksmith when he founded CARL SCHMIDT SOHN together with his son in 1829. Its name would go around the world, would become a brand and endures to this day. In its early days, the young company initially specialised in the manufacture of swords. Thanks to its geographic location next to the Wupper river and the local deposits of iron ore and wood for coal, the city of Solingen in western Germany had ideal conditions for metalworking. At the time, no-one could have suspected that Solingen would some day become the centre of the cutting tool industry and that "made in Solingen" would become synonymous with outstanding products and first-rate quality all over the world. Carl Schmidt and his son ran the company extremely successfully from the outset. After just a year, they employed 100 blacksmiths, grinders and labourers. Its close proximity to the city of Cologne is virtually perfect for its extensive bulk production and distribution because Cologne is currently one of the largest and most prosperous trading centres in Germany. This meant that products from CARL SCHMIDT SOHN travelled all around the world from the beginning. Cutting tools from Solingen would soon be considered as hallmarks of the best quality and workmanship. What's more, it achieved this reputation at a time when it took a lot of time for news to spread. Today, customers are simply impressed by the quality and excellence of swords, sabres, knives and shears from Solingen.

 2. ALPFA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ALPFA GMBH, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Altendiez, Německo.

 3. PROBLECH BLECHBEARBEITUNGS- UND KONSTRUKTIONS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PROBLECH BLECHBEARBEITUNGS- UND KONSTRUKTIONS GMBH, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 4. TEKNIKTEL AKSESUAR

  Turecko

  Společnost TEKNIKTEL AKSESUAR, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech shopping trolleys, metal baskets for shops, kitchen accessories, a bathroom accessories. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. STR TRABAJOS METÁLICOS

  Španělsko

  Společnost STR TRABAJOS METÁLICOS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zámečnické práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby kovové, metal structures, Domácí potřeby kovové, a welding. Sídlí v Santa Margarida De Montbui-Igualada, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VIZYONER ELEKTRONIK VE DIS TIC LTD. STI.

  Turecko

  Společnost VIZYONER ELEKTRONIK VE DIS TIC LTD. STI., je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech german translations, Kitchenware, a home textile products. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. MAWA GMBH / KLEIDERBÜGEL HERSTELLER

  Německo

  Společnost MAWA GMBH / KLEIDERBÜGEL HERSTELLER, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Clothes hangers for shop fitters, solid wood clothes hangers, Biodegradable clothes hangers, a hooks. Sídlí v Pfaffenhofen, Německo.

 3. KARL WEIS U. CIE GMBH

  Německo

  Společnost KARL WEIS U. CIE GMBH, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech kitchen items, stainless steel, a kitchen accessories. Sídlí v Murr, Německo.

 4. VICOGO GMBH

  Německo

  Společnost VICOGO GMBH, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Oldenburg, Německo.

 5. SALVINELLI (S.R.L.)

  Itálie

  Společnost SALVINELLI (S.R.L.), je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Knives, crockery, a Kitchenware. Sídlí v Lumezzane, Itálie.

 1. VEHA METAL

  Turecko

  Společnost VEHA METAL, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství, Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství, a contract manufacturing. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. POMOMETAL

  Řecko

  Společnost POMOMETAL, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech big handles, a aluminium and steel handles. Sídlí v Atenas, Řecko.

 1. ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH

  Německo

  Společnost ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH, je Výrobce, která působí v Plastické hmoty - výrobky pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby kovové, Domácí potřeby hliníkové, Domácí potřeby kovové, Domácí potřeby hliníkové, electric mills, a cold drink dispensers. Sídlí v Mannheim, Německo.

 2. SFYGA ALUMINIUM

  Řecko

  Společnost SFYGA ALUMINIUM, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby hliníkové, Domácí potřeby hliníkové, saucepans, a Special aluminium structures. Sídlí v Peristeri, Řecko.

 3. BUNK BED MANUFACTURERS - TURKEY

  Turecko

  Společnost BUNK BED MANUFACTURERS - TURKEY, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek kovový, Rošty, Nábytek kovový, bunk beds, Rošty, a metal beds. Sídlí v Export@rivals.com.tr, Turecko.

 4. VIS'ART

  Turecko

  Společnost VIS'ART, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech wall clocks, wall decorations, a sewing tables. Sídlí v Merkezefendi, Turecko.

 5. LASERTEC FABER GMBH

  Německo

  Společnost LASERTEC FABER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Herzebrock-Clarholz, Německo.

 6. ZENA AG

  Švýcarsko

  Společnost ZENA AG, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Affoltern Am Albis, Švýcarsko.

 7. BROOKS FORGINGS LTD

  Spojené království

  Společnost BROOKS FORGINGS LTD, je Výrobce, která působí v Šrouby a matice na objednávku sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby kovové, a Domácí potřeby kovové. Sídlí v Cradley Heath, Spojené království.

 8. BRABANTIA S&L BELGIUM

  Belgie

  Společnost BRABANTIA S&L BELGIUM, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Příbory, Ocele a kovy - tváření a řezání, Příbory, Ocele a kovy - tváření a řezání, cooking plant and equipment for the food and preserves industry, a drying chambers. Sídlí v Overpelt, Belgie.

 1. EDDA TURKEY HOME APPLIANCES

  Turecko

  Společnost EDDA TURKEY HOME APPLIANCES, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. ROSSIGNOL SA

  Francie

  Společnost ROSSIGNOL SA, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Montsurs, Francie.

 3. AREA PRODUCTION

  Francie

  Společnost AREA PRODUCTION, je Poskytovatel služeb, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, Ocele a kovy - obrábění, stainless steel, a turning and metal milling. Sídlí v L'union, Francie.

 4. JANS CREACAR

  Belgie

  Společnost JANS CREACAR, je Poskytovatel služeb, která působí v Příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby kovové, Seřizování automobilů - zařízení a stroje, Domácí potřeby kovové, Seřizování automobilů - zařízení a stroje, made-to-measure furniture, a fitting out mobile workshops on van bases. Sídlí v Hoeselt, Belgie.

 5. HOTO SCHUHREPARATUR - SCHLÜSSELDIENST R. SCHNEIDER & M. SINSKE GBR

  Německo

  Společnost HOTO SCHUHREPARATUR - SCHLÜSSELDIENST R. SCHNEIDER & M. SINSKE GBR, je Výrobce, která působí v Dopravní značení - tabule a desky sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámky, závory a klíče, Domácí potřeby kovové, Razítka, Dárky, upomínkové a reklamní předměty, Zámky, závory a klíče, Domácí potřeby kovové, Razítka, a Dárky, upomínkové a reklamní předměty. Sídlí v Erfurt, Německo.

 6. AVEDKO

  Nizozemsko

  Společnost AVEDKO, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby z oceli, Domácí potřeby z oceli, a metal cabinets. Sídlí v Dordrecht, Nizozemsko.

 7. THERMOFIN GMBH

  Německo

  Společnost THERMOFIN GMBH, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Heinsdorfergrund, Německo.

 8. SERINOX SN

  Francie

  Společnost SERINOX SN, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, a Welding. Sídlí v Thiers, Francie.

 9. ALSIA

  Francie

  Společnost ALSIA, je Velkoprodejce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial mechanics. Sídlí v Schiltigheim, Francie.

 10. AMC INTERNATIONAL EDELSTAHL KOCHGESCHIRR

  Švýcarsko

  Společnost AMC INTERNATIONAL EDELSTAHL KOCHGESCHIRR, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech pans. Sídlí v Rotkreuz, Švýcarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Domácí potřeby kovové - Dovoz vývoz

Počet výsledků

5 541 Podniky