• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • domácí potřeby kovové

Výsledky hledání pro

Domácí potřeby kovové - Dovoz vývoz

 1. CARL SCHMIDT SOHN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Carl Schmidt Sohn AG – tradition since 1829. Carl Schmidt was a qualified blacksmith when he founded CARL SCHMIDT SOHN together with his son in 1829. Its name would go around the world, would become a brand and endures to this day. In its early days, the young company initially specialised in the manufacture of swords. Thanks to its geographic location next to the Wupper river and the local deposits of iron ore and wood for coal, the city of Solingen in western Germany had ideal conditions for metalworking. At the time, no-one could have suspected that Solingen would some day become the centre of the cutting tool industry and that "made in Solingen" would become synonymous with outstanding products and first-rate quality all over the world. Carl Schmidt and his son ran the company extremely successfully from the outset. After just a year, they employed 100 blacksmiths, grinders and labourers. Its close proximity to the city of Cologne is virtually perfect for its extensive bulk production and distribution because Cologne is currently one of the largest and most prosperous trading centres in Germany. This meant that products from CARL SCHMIDT SOHN travelled all around the world from the beginning. Cutting tools from Solingen would soon be considered as hallmarks of the best quality and workmanship. What's more, it achieved this reputation at a time when it took a lot of time for news to spread. Today, customers are simply impressed by the quality and excellence of swords, sabres, knives and shears from Solingen.

 2. ALPFA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ALPFA GMBH, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Altendiez, Německo.

 3. PROBLECH BLECHBEARBEITUNGS- UND KONSTRUKTIONS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PROBLECH BLECHBEARBEITUNGS- UND KONSTRUKTIONS GMBH, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 4. MAWA GMBH / KLEIDERBÜGEL HERSTELLER

  Německo

  Společnost MAWA GMBH / KLEIDERBÜGEL HERSTELLER, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Clothes hangers for shop fitters, solid wood clothes hangers, Biodegradable clothes hangers, a hooks. Sídlí v Pfaffenhofen, Německo.

 5. TEKNIKTEL AKSESUAR

  Turecko

  Společnost TEKNIKTEL AKSESUAR, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech shopping trolleys, metal baskets for shops, kitchen accessories, a bathroom accessories. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VIZYONER ELEKTRONIK VE DIS TIC LTD. STI.

  Turecko

  Společnost VIZYONER ELEKTRONIK VE DIS TIC LTD. STI., je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech german translations, Kitchenware, a home textile products. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. KARL WEIS U. CIE GMBH

  Německo

  Společnost KARL WEIS U. CIE GMBH, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech kitchen items, stainless steel, a kitchen accessories. Sídlí v Murr, Německo.

 3. SALVINELLI (S.R.L.)

  Itálie

  Společnost SALVINELLI (S.R.L.), je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Knives, crockery, a Kitchenware. Sídlí v Lumezzane, Itálie.

 4. VICOGO GMBH

  Německo

  Společnost VICOGO GMBH, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Oldenburg, Německo.

 5. VEHA METAL

  Turecko

  Společnost VEHA METAL, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství, Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství, a contract manufacturing. Sídlí v Bursa, Turecko.

 1. VIS'ART

  Turecko

  Společnost VIS'ART, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech wall clocks, wall decorations, a sewing tables. Sídlí v Merkezefendi, Turecko.

 2. ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH

  Německo

  Společnost ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH, je Výrobce, která působí v Plastické hmoty - výrobky pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby kovové, Domácí potřeby hliníkové, Domácí potřeby kovové, Domácí potřeby hliníkové, electric mills, a cold drink dispensers. Sídlí v Mannheim, Německo.

 1. POMOMETAL

  Řecko

  Společnost POMOMETAL, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech big handles, a aluminium and steel handles. Sídlí v Atenas, Řecko.

 2. BUNK BED MANUFACTURERS - TURKEY

  Turecko

  Společnost BUNK BED MANUFACTURERS - TURKEY, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek kovový, Rošty, Nábytek kovový, bunk beds, Rošty, a metal beds. Sídlí v Export@rivals.com.tr, Turecko.

 3. SFYGA ALUMINIUM

  Řecko

  Společnost SFYGA ALUMINIUM, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby hliníkové, Domácí potřeby hliníkové, saucepans, a Special aluminium structures. Sídlí v Peristeri, Řecko.

 4. HELLOKNIFE FACTORY

  Čína

  Společnost HELLOKNIFE FACTORY, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Yangjiang City, Čína.

 5. LASERTEC FABER GMBH

  Německo

  Společnost LASERTEC FABER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Herzebrock-Clarholz, Německo.

 6. ZENA AG

  Švýcarsko

  Společnost ZENA AG, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Affoltern Am Albis, Švýcarsko.

 7. DE BUYER INDUSTRIES

  Francie

  Společnost DE BUYER INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kitchenware, Kitchen utensils - metal, elastomers, a Plastic kitchenware. Sídlí v Le Val D Ajol, Francie.

 8. IRONSAN METAL VE AHSAP SANAYI LTD. STI.

  Turecko

  Společnost IRONSAN METAL VE AHSAP SANAYI LTD. STI., je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Židle dřevěné, metal chairs, laser systems and machinery for cutting metals, Židle dřevěné, a metal accessories. Sídlí v Bursa, Turecko.

 1. BRABANTIA S&L BELGIUM

  Belgie

  Společnost BRABANTIA S&L BELGIUM, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Příbory, Ocele a kovy - tváření a řezání, Příbory, Ocele a kovy - tváření a řezání, cooking plant and equipment for the food and preserves industry, a drying chambers. Sídlí v Overpelt, Belgie.

 2. BRANGE ENVIRONNEMENT

  Francie

  Společnost BRANGE ENVIRONNEMENT, je Poskytovatel služeb, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Bias, Francie.

 3. EDDA TURKEY HOME APPLIANCES

  Turecko

  Společnost EDDA TURKEY HOME APPLIANCES, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. HOME ITALIA STYLE - CASALINGHI ERREBI SRL

  Itálie

  Společnost HOME ITALIA STYLE - CASALINGHI ERREBI SRL, je Distributor, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech christmas articles, household articles, gift items, a party items. Sídlí v San Giuseppe Vesuviano, Itálie.

 5. BULEX

  Belgie

  Společnost BULEX, je Poskytovatel služeb, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Příbory, Příbory, heating boilers, Renewable energies, a boilers. Sídlí v Drongenbos, Belgie.

 6. THERMOFIN GMBH

  Německo

  Společnost THERMOFIN GMBH, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Sídlí v Heinsdorfergrund, Německo.

 7. FORM-ACIER

  Francie

  Společnost FORM-ACIER, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech shop furnishing, clothing shop shopfitting, fitting out opticians' shops, a fitting out of clothes shops. Sídlí v Orbec, Francie.

 8. AMC INTERNATIONAL EDELSTAHL KOCHGESCHIRR

  Švýcarsko

  Společnost AMC INTERNATIONAL EDELSTAHL KOCHGESCHIRR, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech pans. Sídlí v Rotkreuz, Švýcarsko.

 9. NOGENT 3 ETOILES

  Francie

  Společnost NOGENT 3 ETOILES, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Otvírače na konzervy, Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Otvírače na konzervy, Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, cutlery, a non-powered hand cutters. Sídlí v Biesles, Francie.

 10. JANS CREACAR

  Belgie

  Společnost JANS CREACAR, je Poskytovatel služeb, která působí v Příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí potřeby kovové, Seřizování automobilů - zařízení a stroje, Domácí potřeby kovové, Seřizování automobilů - zařízení a stroje, made-to-measure furniture, a fitting out mobile workshops on van bases. Sídlí v Hoeselt, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Domácí potřeby kovové - Dovoz vývoz

Počet výsledků

5 557 Podniky