• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • dráty a lana z neželezných kovů

Výsledky hledání pro

Dráty a lana z neželezných kovů - Dovoz vývoz

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 2. EXPERT-CABLE, LLC

  Rusko

  Společnost EXPERT-CABLE, LLC, je Výrobce, která působí v Kabely a sítě sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Ocelové dráty a lana, Měděné dráty a lana, Hliníkové dráty a lana, Dráty a lana z neželezných kovů, Ocelové dráty a lana, Měděné dráty a lana, a Hliníkové dráty a lana. Sídlí v Oryol District, Rusko.

 3. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Spojené království

  Společnost ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, alloy wire drawn rods, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Brierley Hill, Spojené království.

 4. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, a Mříže, mřížky a pletivo, kovové. Sídlí v Bünde, Německo.

 5. WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH

  Německo

  Společnost WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech closures, plastic plugs, Quick closing mechanisms, a strings. Sídlí v Herrenberg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BIRIKIM KABLO

  Turecko

  Společnost BIRIKIM KABLO, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. RESSORTS MASSELIN

  Francie

  Společnost RESSORTS MASSELIN, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana ze železných kovů, a Dráty a lana z neželezných kovů. Sídlí v Petit Quevilly Cédex, Francie.

 3. ARMACENTRE

  Francie

  Společnost ARMACENTRE, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, metal reinforcements for the building trade, a beams. Sídlí v Colombe, Francie.

 4. AQUITAINE RESSORT

  Francie

  Společnost AQUITAINE RESSORT, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řetězy, Pružiny, Ocele a kovy - obrábění, Řetězy, Pružiny, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Beychac-Et-Caillau, Francie.

 5. DROME ARMATURES BETON

  Francie

  Společnost DROME ARMATURES BETON, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, concrete reinforcements, metal reinforcements for the building trade, a steel bending. Sídlí v Eurre, Francie.

 1. INCOFIL TECH S.R.L.

  Itálie

  Společnost INCOFIL TECH S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, a Stainless steel cables and accessories. Sídlí v Pergine Valsugana, Itálie.

 2. PROMETAL

  Francie

  Společnost PROMETAL, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Ocele a kovy - obrábění, Dráty a lana z neželezných kovů, bracing for building, Ocele a kovy - obrábění, a reinforced concrete. Sídlí v Heimsbrunn, Francie.

 1. JINGDA GROUP

  Spojené království

  Společnost JINGDA GROUP, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Sídlí v London, Spojené království.

 2. LLC "TEHPROVOD"

  Ukrajina

  Společnost LLC "TEHPROVOD", je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium wire, a drawn copper products. Sídlí v Zaporizhzhia, Ukrajina.

 3. FILS ET CABLE DE LORRAINE

  Francie

  Společnost FILS ET CABLE DE LORRAINE, je Velkoprodejce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové dráty a lana, Ocele a kovy - obrábění, stainless steel cables, Ocelové dráty a lana, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Schoeneck, Francie.

 4. EKTRO

  Francie

  Společnost EKTRO, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, a crimping. Sídlí v Monistrol-Sur-Loire, Francie.

 5. 2M KABLO

  Turecko

  Společnost 2M KABLO, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabely, elektrické, Copper Cables, Kabely, elektrické, armoured cables, a coaxial cables. Sídlí v Silivri, Turecko.

 6. LEWIS WIRE LIMITED

  Spojené království

  Společnost LEWIS WIRE LIMITED, je Velkoprodejce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stainless steel wires. Sídlí v Sheffield, Spojené království.

 7. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Francie

  Společnost ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, a Dráty a lana ze železných kovů. Sídlí v Bazeilles, Francie.

 8. OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Dvojité zdi - izolační materiály sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Žáruvzdorné materiály a výrobky, Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, a Žáruvzdorné materiály a výrobky. Sídlí v Altena, Německo.

 1. BEKON KABEL GMBH

  Německo

  Společnost BEKON KABEL GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, Měděné dráty a lana, a electrical cables and wires. Sídlí v Nuthe-Urstromtal, Německo.

 2. GÖRLITZER HANF- UND DRAHTSEILEREI INH. HELMUT GOLTZ

  Německo

  Společnost GÖRLITZER HANF- UND DRAHTSEILEREI INH. HELMUT GOLTZ, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, Řetězy, Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, a Řetězy. Sídlí v Görlitz, Německo.

 3. DS AG CONMA

  Švýcarsko

  Společnost DS AG CONMA, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Interní a externí ochrana proti slunci, Okna, Okenice, Dráty a lana z neželezných kovů, Interní a externí ochrana proti slunci, Okna, a Okenice. Sídlí v Kriessern, Švýcarsko.

 4. J & W METALL UND DRAHTVERARBEITUNGS GMBH

  Německo

  Společnost J & W METALL UND DRAHTVERARBEITUNGS GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, a Průmyslové stavebnictví. Sídlí v Klingenthal, Německo.

 5. HADRA DRAHTWAREN

  Německo

  Společnost HADRA DRAHTWAREN, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Plastické hmoty - výrobky pro průmysl, Obchody - uspořádání, Kartony - výroba, Dráty a lana z neželezných kovů, Plastické hmoty - výrobky pro průmysl, Obchody - uspořádání, a Kartony - výroba. Sídlí v Twistringen, Německo.

 6. STARÖ STAHL- UND RÖHRENHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Společnost STARÖ STAHL- UND RÖHRENHANDELSGESELLSCHAFT MBH, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Ocel konstrukční, Ocele a kovy - tváření a řezání, Dráty a lana z neželezných kovů, Ocel, Ocel konstrukční, Ocele a kovy - tváření a řezání, a Dráty a lana z neželezných kovů. Sídlí v Bexbach, Německo.

 7. SEILEREI MAURER GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost SEILEREI MAURER GMBH & CO.KG, je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, Řetězy, Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, a Řetězy. Sídlí v Oettingen, Německo.

 8. NESTLER GMBH DRAHTERZEUGNISSE

  Německo

  Společnost NESTLER GMBH DRAHTERZEUGNISSE, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Pružiny, Upevňování - prostředky, Výroba šroubů a matic, Dráty a lana z neželezných kovů, Pružiny, Upevňování - prostředky, a Výroba šroubů a matic. Sídlí v Ehrenfriedersdorf, Německo.

 9. PAUL GMBH & CO METALLGEWEBE- UND FILTERFABRIK

  Německo

  Společnost PAUL GMBH & CO METALLGEWEBE- UND FILTERFABRIK, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Pletivo a sítě, kovové, Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, a Pletivo a sítě, kovové. Sídlí v Steinau, Německo.

 10. OSSENBERG & PIEPENSTOCK GMBH

  Německo

  Společnost OSSENBERG & PIEPENSTOCK GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Pružiny, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Upevňování - prostředky, Dráty a lana z neželezných kovů, Pružiny, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, a Upevňování - prostředky. Sídlí v Hemer, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma