• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • dráty a lana z neželezných kovů

Výsledky hledání pro

Dráty a lana z neželezných kovů - Dovoz vývoz

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 2. EXPERT-CABLE, LLC

  Rusko

  Společnost EXPERT-CABLE, LLC, je Výrobce, která působí v Kabely a sítě sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Ocelové dráty a lana, Měděné dráty a lana, Hliníkové dráty a lana, Dráty a lana z neželezných kovů, Ocelové dráty a lana, Měděné dráty a lana, a Hliníkové dráty a lana. Sídlí v Oryol District, Rusko.

 3. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Spojené království

  Společnost ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů z neželezných kovů, alloy wire drawn rods, a Tažírna drátů z neželezných kovů. Sídlí v Brierley Hill, Spojené království.

 4. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, a Mříže, mřížky a pletivo, kovové. Sídlí v Bünde, Německo.

 5. WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH

  Německo

  Společnost WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech closures, plastic plugs, Quick closing mechanisms, a strings. Sídlí v Herrenberg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BIRIKIM KABLO

  Turecko

  Společnost BIRIKIM KABLO, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. PROMETAL

  Francie

  Společnost PROMETAL, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Ocele a kovy - obrábění, Dráty a lana z neželezných kovů, bracing for building, Ocele a kovy - obrábění, a reinforced concrete. Sídlí v Heimsbrunn, Francie.

 3. AQUITAINE RESSORT

  Francie

  Společnost AQUITAINE RESSORT, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řetězy, Pružiny, Ocele a kovy - obrábění, Řetězy, Pružiny, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Beychac-Et-Caillau, Francie.

 4. BEKON KABEL GMBH

  Německo

  Společnost BEKON KABEL GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, Měděné dráty a lana, a electrical cables and wires. Sídlí v Nuthe-Urstromtal, Německo.

 5. SYNFLEX

  Francie

  Společnost SYNFLEX, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech dielectric adhesive tapes. Sídlí v Corbeil Essonnes, Francie.

 1. JINGDA GROUP

  Spojené království

  Společnost JINGDA GROUP, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Sídlí v London, Spojené království.

 2. LEWIS WIRE LIMITED

  Spojené království

  Společnost LEWIS WIRE LIMITED, je Velkoprodejce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stainless steel wires. Sídlí v Sheffield, Spojené království.

 1. FILS ET CABLE DE LORRAINE

  Francie

  Společnost FILS ET CABLE DE LORRAINE, je Velkoprodejce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové dráty a lana, Ocele a kovy - obrábění, stainless steel cables, Ocelové dráty a lana, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Schoeneck, Francie.

 2. OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Dvojité zdi - izolační materiály sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Žáruvzdorné materiály a výrobky, Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, a Žáruvzdorné materiály a výrobky. Sídlí v Altena, Německo.

 3. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Francie

  Společnost ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, a Dráty a lana ze železných kovů. Sídlí v Bazeilles, Francie.

 4. LLC "TEHPROVOD"

  Ukrajina

  Společnost LLC "TEHPROVOD", je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium wire, a drawn copper products. Sídlí v Zaporizhzhia, Ukrajina.

 5. RESSORTS MASSELIN

  Francie

  Společnost RESSORTS MASSELIN, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana ze železných kovů, a Dráty a lana z neželezných kovů. Sídlí v Petit Quevilly Cédex, Francie.

 6. ARMACENTRE

  Francie

  Společnost ARMACENTRE, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, metal reinforcements for the building trade, a beams. Sídlí v Colombe, Francie.

 7. INCOFIL TECH S.R.L.

  Itálie

  Společnost INCOFIL TECH S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, a Stainless steel cables and accessories. Sídlí v Pergine Valsugana, Itálie.

 8. 2M KABLO

  Turecko

  Společnost 2M KABLO, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabely, elektrické, Copper Cables, Kabely, elektrické, armoured cables, a coaxial cables. Sídlí v Silivri, Turecko.

 1. DROME ARMATURES BETON

  Francie

  Společnost DROME ARMATURES BETON, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, concrete reinforcements, metal reinforcements for the building trade, a steel bending. Sídlí v Eurre, Francie.

 2. EKTRO

  Francie

  Společnost EKTRO, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, a crimping. Sídlí v Monistrol-Sur-Loire, Francie.

 3. THOMAS FILTER

  Německo

  Společnost THOMAS FILTER, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Pružiny, Upevňování - prostředky, Výroba šroubů a matic, Dráty a lana z neželezných kovů, Pružiny, Upevňování - prostředky, a Výroba šroubů a matic. Sídlí v Wathlingen, Německo.

 4. TERRALASTIC GMBH

  Německo

  Společnost TERRALASTIC GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, a Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství. Sídlí v Dierdorf, Německo.

 5. METALUX SOCIÉTÉ OFFSHORE

  Tunisko

  Společnost METALUX SOCIÉTÉ OFFSHORE, je Velkoprodejce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium, a metals. Sídlí v La Marsa, Tunisko.

 6. SEILEREI MAURER GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost SEILEREI MAURER GMBH & CO.KG, je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, Řetězy, Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, a Řetězy. Sídlí v Oettingen, Německo.

 7. BSS DRAHTSEIL GMBH

  Německo

  Společnost BSS DRAHTSEIL GMBH, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, a Dráty a lana z neželezných kovů. Sídlí v Nettetal, Německo.

 8. WOLFGANG KOCH

  Německo

  Společnost WOLFGANG KOCH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, a Dráty a lana z neželezných kovů. Sídlí v Berlin, Německo.

 9. A. W. NIEMEYER GMBH

  Německo

  Společnost A. W. NIEMEYER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, Spojkové šrouby, Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, a Spojkové šrouby. Sídlí v Kiel, Německo.

 10. GÖRLITZER HANF- UND DRAHTSEILEREI INH. HELMUT GOLTZ

  Německo

  Společnost GÖRLITZER HANF- UND DRAHTSEILEREI INH. HELMUT GOLTZ, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, Řetězy, Dráty a lana ze železných kovů, Lana - armatury, Dráty a lana z neželezných kovů, a Řetězy. Sídlí v Görlitz, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma