• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • dráty a lana ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Dráty a lana ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Manufacture of technical assemblies from metal, in particular from wire and sheet metal. Processing of 0.5 to 14 mm dia. wire, including small batches of steel, spring steel and stainless steel. Since 1830, wire goods have been demonstrably produced in the Volcanic Eifel region of Germany. In this almost 200-year-old tradition, our experienced employees have been producing baskets and grids made of wire and sheet metal with the aid of modern machines at our Hillesheim site since 1997. Development, manufacturing and distribution of wire and metal goods for industrial, commercial kitchen and laboratory applications as well as for medical technology and the pharmaceutical industry, particularly wire baskets, grilles and racks.

 2. LAMBERT MANUFIL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LAMBERT MANUFIL, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Couëron, Francie.

 3. LINDEMANN & KRÖGER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LINDEMANN & KRÖGER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Hagen, Německo.

 4. MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Gemünden, Německo.

 5. AMIC

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost AMIC, je Distributor, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Nickel alloy wire, stainless steel wire, Steel and stainless steel piano-wire, Wire for components, Stainless steel wires, steel wires for springs, steel wires, wires in rods, a Low-carbon galvanized steel wire. Sídlí v Bobigny, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BALTHUN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BALTHUN GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Bünde, Německo.

 2. KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Oberndorf-Bochingen, Německo.

 3. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Dortmund, Německo.

 4. KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Dresden, Německo.

 5. AS-FEINSTSEILE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AS-FEINSTSEILE GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Delmenhorst, Německo.

 1. METIZ BROVARY

  Ukrajina

  Společnost METIZ BROVARY, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech solder, a drawn copper products. Sídlí v Brovary, Ukrajina.

 2. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Dráty a lana z neželezných kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, a Mříže, mřížky a pletivo, kovové. Sídlí v Bünde, Německo.

 1. HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH

  Německo

  Společnost HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Bad Griesbach, Německo.

 2. HSM GMBH + CO. KG

  Německo

  Společnost HSM GMBH + CO. KG, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Frickingen, Německo.

 3. J. S. FEINDRAHTZUG GMBH

  Německo

  Společnost J. S. FEINDRAHTZUG GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech steel wires, a metal cables. Sídlí v Altena, Německo.

 4. ARVEL S.R.L.

  Itálie

  Společnost ARVEL S.R.L., která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech wire cables, pallet movers, winches for lifting goods, a mobile cranes for lifting merchandise. Sídlí v Flero, Itálie.

 5. MEDICAL CABLE TEC GMBH

  Německo

  Společnost MEDICAL CABLE TEC GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech copper strands, Copper Cables, a Stainless steel wire ropes. Sídlí v Aßlar, Německo.

 6. OSNOVANIE SPOOO

  Bělorusko

  Společnost OSNOVANIE SPOOO, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Konstrukční systémy skeletové kovové lehké, construction of metal structures for public works, Pletivo a sítě, kovové, construction of trellises, a Konstrukční systémy skeletové kovové lehké. Sídlí v Zhlobin, Bělorusko.

 7. KABKOM CABLE COMPOUNDS INC.

  Turecko

  Společnost KABKOM CABLE COMPOUNDS INC., je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Francie

  Společnost ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, a Dráty a lana ze železných kovů. Sídlí v Bazeilles, Francie.

 1. SOCIETE DES FILIERES BALLOFFET

  Francie

  Společnost SOCIETE DES FILIERES BALLOFFET, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Precision tools. Sídlí v Lagnieu Cedex, Francie.

 2. AUVERGNE ARMATURES

  Francie

  Společnost AUVERGNE ARMATURES, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řetězy, Řetězy, a concrete reinforcements. Sídlí v Saint-Saturnin, Francie.

 3. BRITEXCO SAS

  Francie

  Společnost BRITEXCO SAS, je Velkoprodejce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové dráty a lana, Půjčovny průmyslového vybavení, Ocelové dráty a lana, Půjčovny průmyslového vybavení, a Galvanized Wire. Sídlí v Vélizy Villacoublay, Francie.

 4. RESSORTS MASSELIN

  Francie

  Společnost RESSORTS MASSELIN, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana ze železných kovů, a Dráty a lana z neželezných kovů. Sídlí v Petit Quevilly Cédex, Francie.

 5. AXES COMMUNICATION RESEAUX DISTRIBUTION

  Francie

  Společnost AXES COMMUNICATION RESEAUX DISTRIBUTION, je Distributor, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Lana - armatury, Telekomunikace - periferní zařízení, Lana - armatury, Telekomunikace - periferní zařízení, a fibre optics. Sídlí v Mundolsheim, Francie.

 6. ARMACENTRE

  Francie

  Společnost ARMACENTRE, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, metal reinforcements for the building trade, a beams. Sídlí v Colombe, Francie.

 7. KRIEGER RIMMELIN SARL

  Francie

  Společnost KRIEGER RIMMELIN SARL, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ploty, Ploty, grilles, a portals. Sídlí v Schiltigheim, Francie.

 8. ARMABOX SARL

  Francie

  Společnost ARMABOX SARL, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech armatures. Sídlí v Reaumont, Francie.

 9. WELD X

  Francie

  Společnost WELD X, je Distributor, která působí v Sváření a pájení - stroje a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, Dráty a lana ze železných kovů, a solder. Sídlí v Saint-Nazaire, Francie.

 10. DROME ARMATURES BETON

  Francie

  Společnost DROME ARMATURES BETON, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Dráty a lana z neželezných kovů, concrete reinforcements, metal reinforcements for the building trade, a steel bending. Sídlí v Eurre, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Dráty a lana ze železných kovů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 018 Podniky