• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • drahé kameny a nerosty

Výsledky hledání pro

Drahé kameny a nerosty - Dovoz vývoz

 1. BALTICAMBRE

  Francie

  Společnost BALTICAMBRE, je Velkoprodejce, která působí v Bižuterie sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny a nerosty, Drahokamy, polodrahokamy a perly, Drahé kameny a nerosty, Drahokamy, polodrahokamy a perly, amber, a Amber jewellery. Sídlí v Paris, Francie.

 2. KAT SAPPHIRES LTD

  Mauricius

  Společnost KAT SAPPHIRES LTD, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech sapphires. Sídlí v Port Louis, Mauricius.

 3. DOSTKAR MINING

  Turecko

  Společnost DOSTKAR MINING, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Těžba nerostů, Těžba nerostů, opals, bentonite, a cornelian. Sídlí v Torbali, Izmir, Turecko.

 4. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Francie

  Společnost FREDIANI PIERRES PRECIEUSES, je Velkoprodejce, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahokamy, Drahokamy, polodrahokamy a perly, Drahé kameny a nerosty, Drahokamy, Drahokamy, polodrahokamy a perly, a Drahé kameny a nerosty. Sídlí v Nice, Francie.

 5. MINERAMA BENELUX

  Belgie

  Společnost MINERAMA BENELUX, je Velkoprodejce, která působí v Bižuterie sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny a nerosty, Drahé kameny a nerosty, a semi-precious stones. Sídlí v Avennes, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GOLD AND GEMS SRL

  Rumunsko

  Společnost GOLD AND GEMS SRL, je Maloprodejce, která působí v Import-export - šperky, klenoty a hodiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny a nerosty, Drahé kameny a nerosty, a sapphires. Sídlí v Ramnicu Valcea, Rumunsko.

 2. NEW YORK COLLECTION S.R.L.

  Itálie

  Společnost NEW YORK COLLECTION S.R.L., je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Zlato a stříbro - šperky, Klenotnictví, Zlato a stříbro - šperky, a Klenotnictví. Sídlí v Milano, Itálie.

 3. STEIN DESIGN SAAR

  Německo

  Společnost STEIN DESIGN SAAR, je Poskytovatel služeb, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Sídlí v Spiesen Elversberg, Německo.

 4. REYON

  Srí Lanka

  Společnost REYON, je Výrobce, která působí v Biologická - strava sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny a nerosty, Drahé kameny a nerosty, a cinnamon. Sídlí v Kandy, Srí Lanka.

 5. JASMINE EXPORTS

  Indie

  Společnost JASMINE EXPORTS, je Velkoprodejce, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny a nerosty, gemstones for jewellery, semi-precious stone, a Drahé kameny a nerosty. Sídlí v Jaipur, Indie.

 1. ROYAUME MINÉRAUX

  Maroko

  Společnost ROYAUME MINÉRAUX, je Velkoprodejce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Nerosty, a Nerosty. Sídlí v Meknes, Maroko.

 2. SIGMUND LINDNER GMBH

  Německo

  Společnost SIGMUND LINDNER GMBH, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech crystal balls, a Polishing balls. Sídlí v Warmensteinach, Německo.

 1. ASYA YATIRIM DANISMANLIK

  Turecko

  Společnost ASYA YATIRIM DANISMANLIK, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Investice - poradenství, Investice - poradenství, a natural stone. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD

  Spojené království

  Společnost NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD, je Velkoprodejce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Zlato, Diamanty, sale of petroleum products, Zlato, a Diamanty. Sídlí v London, Spojené království.

 3. BELTRAMI

  Belgie

  Společnost BELTRAMI, je Velkoprodejce, která působí v Řezivo a zpracované dříví sektoru. Působí rovněž v sektorech Syrové dřevo, Drahé kameny a nerosty, Syrové dřevo, natural stone, a Drahé kameny a nerosty. Sídlí v Harelbeke, Belgie.

 4. A BIJOUX

  Francie

  Společnost A BIJOUX, je Maloprodejce, která působí v Drahokamy sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny a nerosty, gems, jewellery, Drahé kameny a nerosty, a Costume jewellery. Sídlí v Paris, Francie.

 5. ABBIN

  Belgie

  Společnost ABBIN, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Cihly fasádní, working with natural stones, kitchens, bathroom tops, a Cihly fasádní. Sídlí v Essen, Belgie.

 6. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Turecko

  Společnost ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S, je Výrobce, která působí v Kameny a rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny a nerosty, a Drahé kameny a nerosty. Sídlí v Izmir, Turecko.

 7. COMPAÑIA MINERA Y MARMOLERA S.A.

  Guatemala

  Společnost COMPAÑIA MINERA Y MARMOLERA S.A., je Výrobce, která působí v Onyx sektoru. Působí rovněž v sektorech Polodrahokamy, Drahé kameny a nerosty, Ornamental stones, Polodrahokamy, a Drahé kameny a nerosty. Sídlí v Guatemala, Guatemala.

 8. YOOLIM GEMSTONE

  Thajsko

  Společnost YOOLIM GEMSTONE, je Velkoprodejce, která působí v Marketing - studie sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny a nerosty, gemstones for jewellery, precious and semi precious stones, a Drahé kameny a nerosty. Sídlí v Bangkok, Thajsko.

 1. MINERALS BASE AGENCY LIMITED

  Uganda

  Společnost MINERALS BASE AGENCY LIMITED, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Sídlí v Kampala, Uganda.

 2. KÄMMERLING VIKTOR

  Německo

  Společnost KÄMMERLING VIKTOR, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, Klenotnictví, hodinářství, zlatnictví - stroje a zařízení, diamonds cut, Drahé kameny, jewellery with emeralds, a Klenotnictví, hodinářství, zlatnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Idar-Oberstein, Německo.

 3. BUYGEMS NATURAL GEMSTONE

  Spojené státy americké

  Společnost BUYGEMS NATURAL GEMSTONE, je Maloprodejce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, a Drahé kameny. Sídlí v Atlanta, Spojené státy americké.

 4. AMBER RAW GROUP

  Ukrajina

  Společnost AMBER RAW GROUP, je Subdodavatel, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Sídlí v Rivne, Ukrajina.

 5. EMIGON GEMS AND LAPIDARY

  Nigérie

  Společnost EMIGON GEMS AND LAPIDARY, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, gemstones for jewellery, working of precious gems, a Drahé kameny. Sídlí v Akure, Nigérie.

 6. SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K

  Německo

  Společnost SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Nerosty, a Nerosty. Sídlí v Erdweg, Německo.

 7. LEIPFINGERBADER KG

  Německo

  Společnost LEIPFINGERBADER KG, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Nerosty, a Nerosty. Sídlí v Vatersdorf, Německo.

 8. STEIN-INSEL

  Německo

  Společnost STEIN-INSEL, je Maloprodejce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, healing amulets, minerals, gems, a Drahé kameny. Sídlí v Berlin, Německo.

 9. MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA

  Německo

  Společnost MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Nerosty, a Nerosty. Sídlí v Freiburg Im Breisgau, Německo.

 10. JNK MINERALS

  Pákistán

  Společnost JNK MINERALS, je Velkoprodejce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Klenotnictví, applications for the mining industry, Klenotnictví, gemstones for jewellery, a cut diamonds. Sídlí v Karachi, Pákistán.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma