• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • drahé kameny

Výsledky hledání pro

Drahé kameny - Dovoz vývoz

 1. AWGIFTS EUROPE

  Slovensko

  Verified by europages badge

  Společnost AWGIFTS EUROPE, je Velkoprodejce, která působí v Svíčky sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, wholesale gift items, Aromatherapy Supplier, Bio Essential Oil Wholesale, soaps, Wholesale Jute and Cotton Bags, Himalayan Salt Supplier, Wholesale Nag Champa, a massage candles. Sídlí v Zavar, Slovensko.

 2. PHOENIX IMPORT

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Společnost PHOENIX IMPORT, je Velkoprodejce, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech Svíčky, Klenotnictví, incense burners, bracelets, semi-precious stones, essential oils, incense, Body care - products, a Svíčky. Sídlí v Dalfsen, Nizozemsko.

 3. ZENVOL

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Společnost ZENVOL, je Velkoprodejce, která působí v Drahokamy sektoru. Působí rovněž v sektorech Klenotnictví, Drahé kameny, Svíčky, Esence a vůně pro nepotravinářské účely, crystals for jewellery, Klenotnictví, wellness products, Drahé kameny, a Svíčky. Sídlí v Groningen, Nizozemsko.

 4. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Francie

  Společnost FREDIANI PIERRES PRECIEUSES, je Velkoprodejce, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahokamy, Drahokamy, polodrahokamy a perly, Drahé kameny a nerosty, Drahokamy, Drahokamy, polodrahokamy a perly, a Drahé kameny a nerosty. Sídlí v Nice, Francie.

 5. ROCK STAR CRYSTALS

  Spojené státy americké

  Společnost ROCK STAR CRYSTALS, je Maloprodejce, která působí v Nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, a Drahé kameny. Sídlí v New York, Spojené státy americké.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD.

  Čína

  Společnost MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD., je Výrobce, která působí v Drahé kameny sektoru. Sídlí v Guangzhou, Čína.

 2. GOPIKA EXPORTS

  Indie

  Společnost GOPIKA EXPORTS, je Výrobce, která působí v Drahokamy, polodrahokamy a perly sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, Drahé kameny, Tourmaline, a Emeralds. Sídlí v Jaipur, Indie.

 3. JASMINE EXPORTS

  Indie

  Společnost JASMINE EXPORTS, je Velkoprodejce, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny a nerosty, gemstones for jewellery, semi-precious stone, a Drahé kameny a nerosty. Sídlí v Jaipur, Indie.

 4. STEIN-INSEL

  Německo

  Společnost STEIN-INSEL, je Maloprodejce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, healing amulets, minerals, gems, a Drahé kameny. Sídlí v Berlin, Německo.

 5. LA VIA DELL'AMBRA DI RAMUNE KUPSYTE

  Itálie

  Společnost LA VIA DELL'AMBRA DI RAMUNE KUPSYTE, je Maloprodejce, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech jewellery with amber. Sídlí v Cavaso Del Tomba, Itálie.

 1. EMIGON GEMS AND LAPIDARY

  Nigérie

  Společnost EMIGON GEMS AND LAPIDARY, je Výrobce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, gemstones for jewellery, working of precious gems, a Drahé kameny. Sídlí v Akure, Nigérie.

 2. KK S.R.L.

  Itálie

  Společnost KK S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahokamy, articles in coral, jewellery with semi-precious stones, Cultured pearls, a Drahokamy. Sídlí v Torre Del Greco, Itálie.

 1. OTANTIK TAŞ

  Turecko

  Společnost OTANTIK TAŞ, je Výrobce, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech precious stones, silver jewellery sets, a natural stone. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. KÄMMERLING VIKTOR

  Německo

  Společnost KÄMMERLING VIKTOR, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, Klenotnictví, hodinářství, zlatnictví - stroje a zařízení, diamonds cut, Drahé kameny, jewellery with emeralds, a Klenotnictví, hodinářství, zlatnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Idar-Oberstein, Německo.

 3. FOREVER ONE

  Turecko

  Společnost FOREVER ONE, je Výrobce, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech diamond chokers, advice on buying-selling precious stones, a collectors' gems. Sídlí v Antalya, Turecko.

 4. BUYGEMS NATURAL GEMSTONE

  Spojené státy americké

  Společnost BUYGEMS NATURAL GEMSTONE, je Maloprodejce, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, a Drahé kameny. Sídlí v Atlanta, Spojené státy americké.

 5. NITYA.INC

  Indie

  Společnost NITYA.INC, je Výrobce, která působí v Drahé kameny sektoru. Sídlí v Jaipur, Indie.

 6. ARDOISIERES D'HERBEUMONT

  Belgie

  Společnost ARDOISIERES D'HERBEUMONT, je Velkoprodejce, která působí v Schodiště kamenná sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, Dlaždice a obklady, Drahé kameny, a Dlaždice a obklady. Sídlí v Bertrix, Belgie.

 7. KOMAL GEMS

  Belgie

  Společnost KOMAL GEMS, je Výrobce, která působí v Diamanty surové sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahé kameny, Diamanty, jewellery, Drahé kameny, Diamanty, a working of precious gems. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 8. LAURETUM PREZIOSI

  Itálie

  Společnost LAURETUM PREZIOSI, je Poskytovatel služeb, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech diamonds, a gemmology laboratories. Sídlí v Pescara, Itálie.

 1. CHINA YIN XIN GEMS CO. LTD

  Čína

  Společnost CHINA YIN XIN GEMS CO. LTD, je Výrobce, která působí v Drahé kameny sektoru. Sídlí v Changsha, Čína.

 2. KRASOTI.BG

  Bulharsko

  Společnost KRASOTI.BG, je Maloprodejce, která působí v Drahé kameny sektoru. Sídlí v Varna, Bulharsko.

 3. MUSA ALTINKAYA

  Turecko

  Společnost MUSA ALTINKAYA, je Distributor, která působí v Drahé kameny sektoru. Sídlí v Artvin, Turecko.

 4. GEMS EXPORT CENTRE

  Indie

  Společnost GEMS EXPORT CENTRE, je Výrobce, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech precious and semi precious stones. Sídlí v JAIPUR, Rajasthan, Indie.

 5. TRANQUILLITÉ D'ESPRIT ET BIEN ÊTRE

  Belgie

  Společnost TRANQUILLITÉ D'ESPRIT ET BIEN ÊTRE, je Distributor, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech Lithotherapy treatment using stones. Sídlí v Morlanwez, Belgie.

 6. MAYRAIN CRAFT & GIFT CO., LTD

  Čína

  Společnost MAYRAIN CRAFT & GIFT CO., LTD, která působí v Drahé kameny sektoru. Působí rovněž v sektorech Bižuterie, Klenotnictví, Bižuterie, a Klenotnictví. Sídlí v Xinan, Čína.

 7. INBAR, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost INBAR, S.R.O., která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahokamy, polodrahokamy a perly, Drahé kameny, Drahokamy, polodrahokamy a perly, a Drahé kameny. Sídlí v Praha 1 , Česká republika.

 8. SPIRITO GEMS

  Izrael

  Společnost SPIRITO GEMS, je Velkoprodejce, která působí v Drahé kameny sektoru. Sídlí v Netanya, Izrael.

 9. JET INTERNATIONAL

  Indie

  Společnost JET INTERNATIONAL, je Distributor, která působí v Drahé kameny sektoru. Sídlí v Vadodara, Indie.

 10. SDRUZENÍ MINERAL METAL RNDR. JAROSLAV KUBÍK

  Česká republika

  Společnost SDRUZENÍ MINERAL METAL RNDR. JAROSLAV KUBÍK, je Multi-Category, která působí v Drahé kameny a nerosty sektoru. Působí rovněž v sektorech Drahokamy, polodrahokamy a perly, Drahé kameny, Drahokamy, polodrahokamy a perly, a Drahé kameny. Sídlí v Praha 9 , Česká republika.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma