• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • elektrárny jaderné - zařízení a vybavení

Výsledky hledání pro

Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení - Dovoz vývoz

 1. IDEALEX

  Francie

  Verified by europages badge

  For 30 years, IDEALEX has designed and sold on-site radio-protective solutions to reduce radiological and contamination risk for people and at installations. IDEALEX has developed solutions to enable interventions to take place safely within a controlled zone: radiological protection, remote grabs, VOKKERO communications system, glove box, bag and hot cell components, controlled zone thermal welder and vacuum cleaner.

 2. FORTH ENGINEERING LTD

  Spojené království

  Společnost FORTH ENGINEERING LTD, je Multi-Category, která působí v Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial decommissioning, Nuclear reactors, technical consultants on nuclear energy, a nuclear components. Sídlí v Maryport, Spojené království.

 3. SEGAULT SA

  Francie

  Společnost SEGAULT SA, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, Elektrárny jaderné, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, aeronautical engineering, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Mennecy, Francie.

 4. CSI LUX

  Lucembursko

  Společnost CSI LUX, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové potrubí sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, sanitary fixtures, heating system, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, a heating plants. Sídlí v Holzem, Lucembursko.

 5. GROUPE SETEC

  Francie

  Společnost GROUPE SETEC, je Poskytovatel služeb, která působí v Inženýring - konstrukční kanceláře - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby, Architektura - projektové kanceláře, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, Engineering, consultancies, Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby, Architektura - projektové kanceláře, a Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení. Sídlí v Paris, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SYNATOM

  Belgie

  Společnost SYNATOM, je Velkoprodejce, která působí v Jaderná paliva sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektřina a ozářená jaderná paliva, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, Elektřina a ozářená jaderná paliva, a Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení. Sídlí v Ixelles, Belgie.

 2. APCO TECHNOLOGIES

  Francie

  Společnost APCO TECHNOLOGIES, která působí v Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Crissey, Francie.

 3. LES ATELIERS DE LA MEUSE

  Belgie

  Společnost LES ATELIERS DE LA MEUSE, je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlářství, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, Kotlářství, a Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení. Sídlí v Liege, Belgie.

 4. TJAEREBORG INDUSTRI A/S

  Dánsko

  Společnost TJAEREBORG INDUSTRI A/S, je Výrobce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, Elektřina - výroba a rozvod, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, a Elektřina - výroba a rozvod. Sídlí v Tjaereborg, Dánsko.

 5. FECNE SA

  Rumunsko

  Společnost FECNE SA, je Výrobce, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Výměníky tepla, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, Výměníky tepla, a Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 1. INEKON POWER, A.S.

  Česká republika

  Společnost INEKON POWER, A.S., je Velkoprodejce, která působí v Cementárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Metro - zařízení a vybavení, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení, Metro - zařízení a vybavení, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, a Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení. Sídlí v Praha 7, Česká republika.

 2. INTERRESURS ENGINEERING LLC

  Ukrajina

  Společnost INTERRESURS ENGINEERING LLC, je Distributor, která působí v Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení sektoru. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 1. MERCIER TURNER

  Francie

  Společnost MERCIER TURNER, je Výrobce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, a Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení. Sídlí v Annonay, Francie.

 2. INSTIT RADIOPROTECTION SURETE NUCLEAIRE

  Francie

  Společnost INSTIT RADIOPROTECTION SURETE NUCLEAIRE, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, a Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení. Sídlí v Fontenay Aux Roses, Francie.

 3. GESELLSCHAFT FÜR ANLAGEN- UND REAKTORSICHERHEIT (GRS) MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Německo

  Společnost GESELLSCHAFT FÜR ANLAGEN- UND REAKTORSICHERHEIT (GRS) MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, a Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení. Sídlí v Köln, Německo.

 4. EVIG MERNOK-VALLALKOZOI KFT

  Maďarsko

  Společnost EVIG MERNOK-VALLALKOZOI KFT, je Výrobce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, a Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 5. KELLAL MAINTENANCE

  Francie

 6. INCINED A.S.

  Česká republika

 7. WASHINGTON E & C LTD

  Spojené království

 8. THORKILD MADSEN FREDERICIA A/S

  Dánsko

 1. WESTINGHOUSE ELECTRIC BELGIUM

  Belgie

 2. SAMSON SP. Z O.O. AUTOMATYKA I TECHNIKA POMIAROWA

  Polsko

  Společnost SAMSON SP. Z O.O. AUTOMATYKA I TECHNIKA POMIAROWA, je Velkoprodejce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení, a Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 3. SYSTHERM SAS

  Francie

  Společnost SYSTHERM SAS, je Výrobce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení, a Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení. Sídlí v Grésy-Sur-Aix, Francie.

 4. A.D.PROCONSIN SRL

  Rumunsko

  Společnost A.D.PROCONSIN SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení, a Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 5. FALDI INDUSTRIA TERMOTECNICA S.R.L.

  Itálie

 6. MONDELEC

  Francie

  Společnost MONDELEC, je Velkoprodejce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení uhelných elektráren, a Zařízení a vybavení uhelných elektráren. Sídlí v Les Pennes Mirabeau, Francie.

 7. G&M INTERNATIONAL INSTALATII

  Rumunsko

 8. NYSKA ENERGETYKA CIEPLNA NYSA SP Z O O

  Polsko

  Společnost NYSKA ENERGETYKA CIEPLNA NYSA SP Z O O, je Výrobce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení, a Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení. Sídlí v Opole, Polsko.

 9. MERPRO SP. Z O.O. BIURO PROJEKTOWO - USLUGOWE I INFORMATYKI

  Polsko

  Společnost MERPRO SP. Z O.O. BIURO PROJEKTOWO - USLUGOWE I INFORMATYKI, je Poskytovatel služeb, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení, Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby, Elektrárny tepelné - zařízení a vybavení, a Projektové kanceláře - stavby a veřejné stavby. Sídlí v Poznan, Polsko.

 10. MINO INSTALLATIONS THERMIQUES, TITULAIRES MINO-MATOT & ASSOCIES

  Švýcarsko

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma