• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • elektrárny jaderné

Výsledky hledání pro

Elektrárny jaderné - Dovoz vývoz

 1. BC INGENIERIE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost BC INGENIERIE, je Subdodavatel, která působí v Inženýring - konstrukční kanceláře - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Saint-Martin-Lacaussade, Francie.

 2. FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION

  Francie

  Společnost FEVDI NUCLEAR DECONTAMINATION, je Výrobce, která působí v Elektrárny jaderné sektoru. Působí rovněž v sektorech Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Radioaktivní a chemická dekontaminace, Chemicals, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, a Radioaktivní a chemická dekontaminace. Sídlí v Corbas, Francie.

 3. SEGAULT SA

  Francie

  Společnost SEGAULT SA, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, Elektrárny jaderné, Elektrárny jaderné - zařízení a vybavení, aeronautical engineering, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Mennecy, Francie.

 4. LINK RESOURCES

  Spojené státy americké

  Společnost LINK RESOURCES, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektrárny jaderné sektoru. Sídlí v Kennesaw, Spojené státy americké.

 5. SIGEDI

  Francie

  Společnost SIGEDI, je Výrobce, která působí v Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, Elektrárny jaderné, Nuclear reactors, nuclear components, a TUBEST - metal hoses. Sídlí v Corps, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SOCIETE D'INNOVATIONS TECHNIQUES

  Francie

  Společnost SOCIETE D'INNOVATIONS TECHNIQUES, je Výrobce, která působí v Elektrárny jaderné sektoru. Působí rovněž v sektorech Roboty průmyslové, a Roboty průmyslové. Sídlí v Chatellerault Cedex, Francie.

 2. VUEZ, A.S.

  Slovensko

  Společnost VUEZ, A.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Elektrárny jaderné, Průmyslové stavebnictví, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Levice , Slovensko.

 3. MOSTRO A.S.

  Česká republika

  Společnost MOSTRO A.S., je Multi-Category, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Praha 4 , Česká republika.

 4. ESIS GMBH

  Německo

  Společnost ESIS GMBH, je Multi-Category, která působí v Elektrárny jaderné sektoru. Sídlí v Greifswald, Německo.

 5. ÚSTAV APLIKOVANÉ MECHANIKY BRNO, S .R.O.

  Česká republika

  Společnost ÚSTAV APLIKOVANÉ MECHANIKY BRNO, S .R.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Brno , Česká republika.

 1. STUDSVIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost STUDSVIK GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Pforzheim, Německo.

 2. KERNKRAFTWERK GUNDREMMINGEN GMBH

  Německo

  Společnost KERNKRAFTWERK GUNDREMMINGEN GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Gundremmingen, Německo.

 1. OSC, A.S.

  Česká republika

  Společnost OSC, A.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Brno , Česká republika.

 2. ISE INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR STILLLEGUNG UND ENTSORGUNG MBH

  Německo

  Společnost ISE INGENIEURGESELLSCHAFT FÜR STILLLEGUNG UND ENTSORGUNG MBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Rödermark, Německo.

 3. F A D O M S. R. O.

  Česká republika

  Společnost F A D O M S. R. O., která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Dolni Mesto, Česká republika.

 4. CKD PRAHA DIZ, A.S.

  Česká republika

  Společnost CKD PRAHA DIZ, A.S., je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Praha 9 , Česká republika.

 5. FORSMARKS KRAFTGRUPP AB

  Švédsko

  Společnost FORSMARKS KRAFTGRUPP AB, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektrárny jaderné sektoru. Sídlí v Osthammar, Švédsko.

 6. STE POUR LA PROMOTION DES ECHANGES INTERNATIONAUX SARL

  Francie

  Společnost STE POUR LA PROMOTION DES ECHANGES INTERNATIONAUX SARL, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Paris, Francie.

 7. VUJE, A.S.

  Slovensko

  Společnost VUJE, A.S., je Multi-Category, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Trnava , Slovensko.

 8. ENERGOVÝZKUM, SPOL. S R.O.

  Česká republika

  Společnost ENERGOVÝZKUM, SPOL. S R.O., která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Brno, Česká republika.

 1. MODRANSKÁ POTRUBNÍ, A.S.

  Česká republika

  Společnost MODRANSKÁ POTRUBNÍ, A.S., která působí v Konstrukce trubkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrárny jaderné, a Elektrárny jaderné. Sídlí v Praha 4, Česká republika.

 2. INSTRUMENTY

  Ukrajina

  Společnost INSTRUMENTY, je Velkoprodejce, která působí v Elektrárny jaderné sektoru. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

 3. NUCLEAR POWER PLANT - KOZLODUI E A D

  Bulharsko

 4. KOBAU GESELLSCHAFT FÜR KONSTRUKTIONSBAU UND MONTAGE MBH

  Německo

 5. WESTINGHOUSE TECHNOLOGY SERVICES SA

  Španělsko

 6. PRAGUE CASTING SERVICES A.S.

  Česká republika

 7. SIMEX SPOL. S R.O.

  Česká republika

 8. SKODA SLOVAKIA, S.R.O.

  Slovensko

 9. PAKSI ATOMERÖMÜ RT.

  Maďarsko

 10. FEST ENGINEERING LTD.

  Česká republika

  Od roku 2005 jsme technickou kanceláří původně založenou jako FEST Engineering s.r.o. nabízející inženýrské a poradenské služby. Náplní naší činnosti jsou technické výpočty, návrhy a konstrukce tlakových zařízení a ocelových konstrukcí. Nabízíme nejen subdodavatelské služby, ale staráme se i o kompletní projekty. Máme dlouhodobou zkušenost v oblasti návrhů potrubních systémů, získanou účastí na mezinárodních projektech. Při vypracování projektů využíváme nejmodernější metody a techniky, které přizpůsobujeme individuálním požadavkům zákazníka. Podílíme se převážně na projektech výstavby konvenčních a jaderných elektráren, oceláren a zařízeních pro chemický průmysl. Stálými zaměstnanci jsou pracovníci se zkušenostmi v oblasti projektování, konstrukce a výpočtů potrubí, ocelových konstrukcí, tlakových nádob. Od únoru 2008 jsme držitelem certifikátu ISO 9001 vydaného společností TÜV SÜD.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma