• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • elektrické vinutí

Výsledky hledání pro

Elektrické vinutí - Dovoz vývoz

 1. SIBATRON AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost SIBATRON AG, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech Cívky a solenoidy, Cívky a solenoidy, small transformers, Induction coils, magnet coils, Coil winders for electrical engineering, Ferrite core coils, Air core coils, a Self-bonding coils. Sídlí v Frauenfeld, Švýcarsko.

 2. GASS GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GASS GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Sídlí v Alsfeld, Německo.

 3. KUK ELECTRONIC AG

  Švýcarsko

  Společnost KUK ELECTRONIC AG, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech electric windings. Sídlí v Appenzell, Švýcarsko.

 4. SUZZI - ELECTRICAL COILS AND SOLENOIDS SINCE 1975

  Itálie

  Společnost SUZZI - ELECTRICAL COILS AND SOLENOIDS SINCE 1975, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech Cívky a solenoidy, electric coils, Cívky a solenoidy, overprinted electrical spools, a solenoid and magnet coils. Sídlí v Ozzano, Itálie.

 5. KUK COILS SLOVAKIA S.R.O.

  Slovensko

  Společnost KUK COILS SLOVAKIA S.R.O., je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech Transformátory, Cívky a solenoidy, coils, Solenoid valves, Transformátory, a Cívky a solenoidy. Sídlí v Trencianska Teplá, Slovensko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KUK NEDERLAND - WIJDEVEN INDUCTIVE SOLUTIONS BV

  Nizozemsko

  Společnost KUK NEDERLAND - WIJDEVEN INDUCTIVE SOLUTIONS BV, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech Switch Mode Power Supplies, coils, special transformers, a magnet coils. Sídlí v Oirschot, Nizozemsko.

 2. ERB GMBH MESSTECHNIK & CO KG

  Německo

  Společnost ERB GMBH MESSTECHNIK & CO KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Sídlí v Frankfurt, Německo.

 3. NKL GMBH

  Německo

  Společnost NKL GMBH, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech inductance, current variators, Measurement transformers, a Power Inverter. Sídlí v Wolpertshausen, Německo.

 4. WINDER TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Společnost WINDER TECHNOLOGY GMBH, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech fibre optic winders, winding, winding machines, a spool winders for metal wire. Sídlí v Emden, Německo.

 5. HKR GMBH

  Německo

  Společnost HKR GMBH, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech Transformátory, a Transformátory. Sídlí v St. Johann / Upfingen, Německo.

 1. CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI

  Turecko

  Společnost CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI, je Výrobce, která působí v Hliníkové dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Elektrické vinutí, oil-cooled transformers, a Power transformers. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. AVVOLGIMENTI ZAMPOLLI SRL

  Itálie

  Společnost AVVOLGIMENTI ZAMPOLLI SRL, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech windings for electric motors, a motor vibrators. Sídlí v Berra Di Riva Del Po, Itálie.

 1. ATELIER URBINI & CO

  Belgie

  Společnost ATELIER URBINI & CO, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, coils, winding, Elektrické vinutí, a toric winding. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 2. COELMO

  Francie

  Společnost COELMO, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech electrical windings for transformers. Sídlí v Montelimar, Francie.

 3. KEW ELECTRICAL

  Spojené království

  Společnost KEW ELECTRICAL, je Výrobce, která působí v ELEKTRICKÁ ZAŘÍZENÍ sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektřina - díly a součástky, Zpracování elektrického a elektronického odpadu, Elektrické vinutí, Domácí elektrospotřebiče - import-export, Elektřina - díly a součástky, Zpracování elektrického a elektronického odpadu, Elektrické vinutí, a Domácí elektrospotřebiče - import-export. Sídlí v Brighton, Spojené království.

 4. GBC S.R.L.

  Itálie

  Společnost GBC S.R.L., je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech Cívky a solenoidy, solenoid and magnet coils, electric windings, Cívky a solenoidy, a solenoids. Sídlí v Inzago, Itálie.

 5. BERNHARD F. RISSE ELECTRONIC GMBH

  Německo

  Společnost BERNHARD F. RISSE ELECTRONIC GMBH, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Sídlí v Neukirchen, Německo.

 6. FRANCE BOBINAGE

  Francie

  Společnost FRANCE BOBINAGE, je Výrobce, která působí v Cívky a solenoidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, a Elektrické vinutí. Sídlí v Chateaudun, Francie.

 7. HR ELECTRONIC GMBH

  Německo

  Společnost HR ELECTRONIC GMBH, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Sídlí v Blumberg, Německo.

 8. ELETTROMECCANICA BONACINA OSCAR

  Itálie

  Společnost ELETTROMECCANICA BONACINA OSCAR, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech electric motor repair, a pump inspection. Sídlí v Meda, Itálie.

 1. ATB - ATELIER TECHNIQUE DE BOBINAGE

  Francie

  Společnost ATB - ATELIER TECHNIQUE DE BOBINAGE, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Sídlí v Seclin, Francie.

 2. ELECTRATEST YORKSHIRE LTD

  Spojené království

  Společnost ELECTRATEST YORKSHIRE LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Kabely, elektrické sektoru. Působí rovněž v sektorech Lustry, Elektrické vinutí, Lustry, a Elektrické vinutí. Sídlí v Doncaster, Spojené království.

 3. ADOLF STROBELT GMBH ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN

  Německo

  Společnost ADOLF STROBELT GMBH ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Sídlí v Kirchheim, Německo.

 4. AVEL S.R.L.

  Itálie

  Společnost AVEL S.R.L., je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech coils with ultra-thin wires, a electric coils. Sídlí v Pogliano Milanese, Itálie.

 5. BTSR INTERNATIONAL

  Itálie

  Společnost BTSR INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Sídlí v Olgiate Olona, Itálie.

 6. HISAR BOBINAJ ELEKTRIK SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Turecko

  Společnost HISAR BOBINAJ ELEKTRIK SAN. VE TIC.LTD.STI., je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech winding. Sídlí v Çorlu, Turecko.

 7. ROSSINI PIERRE SARL

  Francie

  Společnost ROSSINI PIERRE SARL, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Působí rovněž v sektorech Industrial pumps, metallization, a windings for electric motors. Sídlí v Sequedin, Francie.

 8. EGELEC BOBINAGE

  Francie

  Společnost EGELEC BOBINAGE, je Výrobce, která působí v Elektrické vinutí sektoru. Sídlí v Gardonne, Francie.

 9. S.I.M.E.

  Belgie

  Společnost S.I.M.E., je Poskytovatel služeb, která působí v Elektromotory a díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické vinutí, Elektrické vinutí, a three-phase induction motors. Sídlí v Liège, Belgie.

 10. B A ELECTRICAL

  Spojené království

  Společnost B A ELECTRICAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Kabely, elektrické sektoru. Působí rovněž v sektorech Lustry, Elektrické vinutí, Lustry, a Elektrické vinutí. Sídlí v Northampton, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma