• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • energie větrná

Výsledky hledání pro

Energie větrná - Dovoz vývoz

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Chápeme se jako rozšířený pracovní stůl, jsme dodavatelem strojírenství i dodavatelem pro průmysl, který potřebuje jednotlivé díly převodovky. Zákazníci pocházejí z námořních, železničních, větrných elektráren, speciálních převodovek / speciálních převodů a výstavby zařízení. Naše společnost neustále investuje do nových výrobních technologií, abychom byli připraveni na budoucí výzvy. Realizujeme typizovaná, ale i vysoce komplexní a extrémně náročná ozubená kola a hřídele i ozubené věnce (i těžké stroje! ). Proto je ZWP s více než 200 zaměstnanci lídrem ve výrobě vysoce přesných produktů „Made in Germany“. Bez ohledu na dlouhé doručovací trasy například z Asie jsme považováni za spolehlivého místního partnera pro technologii pohonů. Jsme kontaktem pro ozubenou techniku, hlavní pohony, strojní prvky, lodní soukolí, velká soukolí, důlní techniku, výrobu ozubených kol obecně, ozubené hřídele pro známé firmy a nabízíme vám také strategické partnerství jako spolehlivý dodavatel strojírenství. Jako odborníci již přebíráme outsourcing výrobních společností. Není neobvyklé, že jsme strategickým dodavatelem pro větrné turbíny, vodní elektrárny, komprese plynu nebo díly centrálních převodů. Naše výrobky se například používají také pro železniční soukolí, planetová soukolí, lodní pohony, průmyslová ozubená kola a korunkové ozubené spojky atd.

 2. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - GESENKSCHMIEDE - UMFORMTECHNIK - STAHLSCHMIEDE - GESENKGESCHMIEDETE TEILE

  Německo

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001KB Schmiedetechnik is an independent medium-sized company with over 100 years' experience in the manufacture of closed-die forgings for different areas of application with extreme requirements such as high pressure, high/low temperatures and high safety requirements. We specialise in small-scale batches of up to a unit weight of 130 kg, all types of steel, roughly or mechanically machined. Certified in accordance with ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 3. ING. BÜRO RAUSCHENBACH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ING. BÜRO RAUSCHENBACH, je Poskytovatel služeb, která působí v Energie větrná sektoru. Působí rovněž v sektorech wind power, Windturbine, Continued operation 20+, Continued operation reports, appraisals, Experts, Rotor blade service platforms, Evaluations, a Acquisition of wind farms. Sídlí v Berlin, Německo.

 4. DURO DAKOVIC STROJNA OBRADA D.O.O.

  Chorvatsko

  Společnost DURO DAKOVIC STROJNA OBRADA D.O.O., je Výrobce, která působí v Ložiska kuličková, jehlová a válečková sektoru. Působí rovněž v sektorech Energie větrná, slewing rings, Locomotive repair services, Energie větrná, a pellet systems. Sídlí v Slavonski Brod, Chorvatsko.

 5. GREENSTORM SRL

  Itálie

  Společnost GREENSTORM SRL, je Výrobce, která působí v Energie větrná sektoru. Působí rovněž v sektorech Obnovitelné zdroje energie, Aerogenerators, Wind-powered turbines, a Obnovitelné zdroje energie. Sídlí v Olginate, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CLAYCRO INGENIERIA Y SERVICIOS

  Argentina

  Společnost CLAYCRO INGENIERIA Y SERVICIOS, je Subdodavatel, která působí v Energie větrná sektoru. Působí rovněž v sektorech medium voltage industrial electrical systems. Sídlí v San Salvador De Jujuy, Argentina.

 2. SATEL SNC - ANTENNE TV

  Itálie

  Společnost SATEL SNC - ANTENNE TV, je Poskytovatel služeb, která působí v Energie větrná sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozhlasové a televizní antény, television aerials, prompt intervention, Rozhlasové a televizní antény, a television system installation. Sídlí v Lodi, Itálie.

 3. NET NEUE ENERGIE TECHNIK GMBH

  Rakousko

  Společnost NET NEUE ENERGIE TECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Alternativní zdroje energie - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Energie sluneční - zařízení, Obnovitelné zdroje energie, Energie větrná, Energie sluneční - zařízení, Obnovitelné zdroje energie, structures for photovoltaic installations, a Energie větrná. Sídlí v Salzburg, Rakousko.

 4. ANTENNES LECLERC

  Francie

  Společnost ANTENNES LECLERC, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Stožáry kovové, Energie větrná, Ocele a kovy - obrábění, Stožáry kovové, Energie větrná, metal structures, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v La-Grande-Paroisse, Francie.

 5. SUN VALLEY ENERGY SP. Z O. O.

  Polsko

  Společnost SUN VALLEY ENERGY SP. Z O. O., je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Působí rovněž v sektorech Solární energie, Audit životního prostředí, Úspory energií - poradenství, Energie větrná, Solární energie, Audit životního prostředí, Úspory energií - poradenství, a Energie větrná. Sídlí v Sun Valley Energy, Polsko.

 1. SARENS FRANCE

  Francie

  Společnost SARENS FRANCE, je Výrobce, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Energie větrná, metallurgy, major project and infrastructure building companies, a Energie větrná. Sídlí v Dunkerque, Francie.

 2. WINDSOURCING.COM GMBH

  Německo

  Společnost WINDSOURCING.COM GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Energie větrná sektoru. Působí rovněž v sektorech wind systems. Sídlí v Hamburg, Německo.

 1. CSD INGENIEURS

  Belgie

  Společnost CSD INGENIEURS, je Poskytovatel služeb, která působí v Kontrola jakosti - stavby a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Energie větrná, Půdy - analýza, grooves, engineering service, Energie větrná, a Půdy - analýza. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 2. CDEAI

  Francie

  Společnost CDEAI, je Výrobce, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Energie větrná, photovoltaic power plants, Energie větrná, a biomass. Sídlí v Varades, Francie.

 3. IPS INFORMATIONS- UND PLANUNGSSERVICE GMBH

  Německo

  Společnost IPS INFORMATIONS- UND PLANUNGSSERVICE GMBH, je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Informatika - software, Zařízené kanceláře a průmyslové prostory - služby, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Informatika - software, a Zařízené kanceláře a průmyslové prostory - služby. Sídlí v Celle, Německo.

 4. UKA MEISSEN PROJEKTENTWICKLUNG GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost UKA MEISSEN PROJEKTENTWICKLUNG GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Ocel, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Meißen, Německo.

 5. LOMPE UND VÖHRINGER WINDENERGIE GMBH & CO

  Německo

  Společnost LOMPE UND VÖHRINGER WINDENERGIE GMBH & CO, je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Obnovitelné zdroje energie, Ocel, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Obnovitelné zdroje energie, Ocel, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Borken, Německo.

 6. BENJES MANUFAKTUR UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Německo

  Společnost BENJES MANUFAKTUR UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Průmyslové stavebnictví, Energie větrná, Zařízené kanceláře a průmyslové prostory - služby, Ocel, Průmyslové stavebnictví, Energie větrná, a Zařízené kanceláře a průmyslové prostory - služby. Sídlí v Bremen, Německo.

 7. WESTFALENWIND GMBH

  Německo

  Společnost WESTFALENWIND GMBH, je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod elektřiny, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Rozvod elektřiny, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Lichtenau, Německo.

 8. WINDKRAFT DIEMARDEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WINDKRAFT DIEMARDEN GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Ocel, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Friedland, Německo.

 1. UKA UMWELTGERECHTE KRAFTANLAGEN STANDORTENTWICKLUNG GMBH

  Německo

  Společnost UKA UMWELTGERECHTE KRAFTANLAGEN STANDORTENTWICKLUNG GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Ocel, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Lohmen, Německo.

 2. AIRCON GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost AIRCON GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Obnovitelné zdroje energie, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Obnovitelné zdroje energie, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Leer, Německo.

 3. BETREIBERGEMEINSCHAFT UWW WINDSTROM WEDEL GMBH & CO.

  Německo

  Společnost BETREIBERGEMEINSCHAFT UWW WINDSTROM WEDEL GMBH & CO., je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Dokončovací práce, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, a Dokončovací práce. Sídlí v Hamburg, Německo.

 4. KURT STARKE - SERVICELEISTUNGEN

  Německo

  Společnost KURT STARKE - SERVICELEISTUNGEN, je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Obnovitelné zdroje energie, Ocel, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Obnovitelné zdroje energie, Ocel, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Sibbesse, Německo.

 5. ENERGY-FIELDS GMBH

  Rakousko

  Společnost ENERGY-FIELDS GMBH, je Distributor, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Ocel, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Forchtenau, Rakousko.

 6. SENVION SE

  Německo

  Společnost SENVION SE, je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Zařízené kanceláře a průmyslové prostory - služby, Inženýring - dodavatelé - průmysl, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Zařízené kanceláře a průmyslové prostory - služby, a Inženýring - dodavatelé - průmysl. Sídlí v Hamburg, Německo.

 7. E3 PLANUNGS GMBH

  Německo

  Společnost E3 PLANUNGS GMBH, je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Ocel, Průmyslové stavebnictví, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Hamburg, Německo.

 8. BÜRGER WINDPARKS REUSSENKÖGE GMBH

  Německo

  Společnost BÜRGER WINDPARKS REUSSENKÖGE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Obnovitelné zdroje energie, Ocel, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Obnovitelné zdroje energie, Ocel, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Reußenköge, Německo.

 9. RTS WIND AG

  Německo

  Společnost RTS WIND AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Obnovitelné zdroje energie, Ocel, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Obnovitelné zdroje energie, Ocel, Alternativní zdroje energie - zařízení, a Energie větrná. Sídlí v Bremen, Německo.

 10. HADIKO WIND SERVICE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost HADIKO WIND SERVICE GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, Elektromotory a díly, Ocel, Alternativní zdroje energie - zařízení, Energie větrná, a Elektromotory a díly. Sídlí v Schuby, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma