• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • extruze plastů - stroje

Výsledky hledání pro

Extruze plastů - stroje - Dovoz vývoz

 1. BREYER GMBH MASCHINENFABRIK

  Německo

  Verified by europages badge

  Precision and experience are the right combination for satisfied customers. For us, precision is much more than dimensional accuracy. At BREYER, this term refers to accuracy in all areas. From precise planning, to outstanding production, quality and right through to on-time delivery. Precision at BREYER has a multidimensional nature due to its extensive experience: It is a true promise to our customers. BREYER is quality – made in Germany. The benefits for you of BREYER's manufacturing technology: In-house 3D programming, state-of-the-art turning and milling centre, ideal conditions for custom parts and small batches, special solutions are also possible, many decades of experience in plant engineering and just-in-time deliveries. The most important advantage offered by BREYER results from combining all manufacturing components – with just one contact, you get precision, expertise and reliability.

 2. OMIPA SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Full extrusion lines for plate, strip, film, alveolar profile, plastics, optical quality, universal plate. A family company employing 140 staff and set up to serve the international market with great professionalism and skill. From design to after-sales, Omipa offers its clients all over the world the technical assistance and expertise needed to provide whatever the market needs.

 3. KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastické hmoty - výrobky pro průmysl, Plasty - obaly, Plasty - krytiny a lamináty, Plasty - podlahové krytiny, Profily z plastických hmot, TPE extruded products, TPE profiles, Coextruded profiles, a Extruded pipes. Sídlí v Blankenfelde-Mahlow, Německo.

 4. W. MÜLLER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost W. MÜLLER GMBH, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruders, Die heads, Extruders for the food processing industry, Extruders for the pharmaceutical industry, Extrusion die heads for blow moulding machines, Hollow body blowing machines for plastics, packaging, Blowing machines for the plastics industry, a Hollow body blow moulds for plastic. Sídlí v Troisdorf, Německo.

 5. PMH GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PMH GMBH, je Distributor, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Hennef, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze pryže a plastů, extruders for plastics, twin screw extruders, extruders, Compounding facilities for plastics, Drainage extruders, Degassing extruders, Extruze pryže a plastů, a Extrusion line. Sídlí v Düsseldorf, Německo.

 2. DALAKER KUNSTSTOFFMASCHINEN KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DALAKER KUNSTSTOFFMASCHINEN KG, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Horb, Německo.

 3. DATRIA S.R.O.

  Česká republika

  Firma DATRIA s.r.o. je česká výrobně obchodní společnost, čerpající z více jak 20tiletých zkušeností v plastikářském a gumárenském oboru. Výrobní divize společnosti se zaměřuje na vývoj a výrobu specializovaných technologií dle specifických požadavků zákazníků. Obchodní divize společnosti nabízí a dodává na trh standardizované technologie od ověřených dodavatelů jakou jsou zejména firmy HAYUER, AVIAN, PROCESS CONTROL, MIKROSAN, POEX a další. V porfóliu našich produktů jsou šneky a komory pro vstřikolisy a extrudery, extruzní linky, extrudery, kompaundační linky, mlýny a drtiče. Působíme především v České a Slovenské republice, ale své zákazníky máme i v dalších zemí jako jsou Polsko, Ukrajina, Litva, Bulharsko, Čína, Maďarsko.

 4. KMS-PT, S.R.O.

  Slovensko

  Společnost KMS-PT, S.R.O., je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Granuláty pro plasty, Zpracování plastů, Lisování plastů, Granuláty pro plasty, manufacturer of industrial eco-cleaner, Zpracování plastů, a Lisování plastů. Sídlí v Presov, Slovensko.

 5. FLEXPLAS

  Turecko

  Společnost FLEXPLAS, je Výrobce, která působí v Hadice, trubky a roury, plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze plastů - stroje, Extruze pryže a plastů, Extruze plastů - stroje, machines for plastics extrusion, extruders for plastics, a Extruze pryže a plastů. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. CLEXTRAL

  Francie

  Společnost CLEXTRAL, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Firminy, Francie.

 2. GMR ENDÜSTRI TEKNIK

  Turecko

  Společnost GMR ENDÜSTRI TEKNIK, je Distributor, která působí v Desky z plastických hmot sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze plastů - stroje, acrylic plastic materials, a Extruze plastů - stroje. Sídlí v Bursa, Turecko.

 1. ADD-CHEM GERMANY GMBH

  Německo

  Společnost ADD-CHEM GERMANY GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Langenselbold, Německo.

 2. PLAMEX MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost PLAMEX MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Kelberg, Německo.

 3. ADREMAC MAKINA

  Turecko

  Společnost ADREMAC MAKINA, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech cutters for rubber, extruders, bell machining, a Extrusion line. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. GARGIULO GMBH

  Německo

  Společnost GARGIULO GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Nehren, Německo.

 5. FARTROUVEN R&D, LDA

  Portugalsko

  Společnost FARTROUVEN R&D, LDA, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Souto Da Carpalhosa, Portugalsko.

 6. KMD PLASTIFIZIERUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost KMD PLASTIFIZIERUNGSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export obráběcích strojů, machines for plastics extrusion, twin screw extruders, microfibre fabrics, a Import-export obráběcích strojů. Sídlí v Lübeck, Německo.

 7. CARTRIDGE HEATER BY MAXIWATT

  Spojené státy americké

  Společnost CARTRIDGE HEATER BY MAXIWATT, je Výrobce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze plastů - stroje, custom-made, a Extruze plastů - stroje. Sídlí v Miami, Spojené státy americké.

 8. AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA.

  Portugalsko

  Společnost AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA., je Distributor, která působí v Plastické hmoty - výrobky pro průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, Plastics - raw materials, industrial systems, Extruze plastů - stroje, a Vstřikování plastů - stroje. Sídlí v Vila Nova De Gaia, Portugalsko.

 1. KRAUSSMAFFEI BERSTORFF

  Německo

  Společnost KRAUSSMAFFEI BERSTORFF, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech extruders, a rubber extruders. Sídlí v Hannover, Německo.

 2. EURASIA HEAT & HEATER SYSTEM

  Turecko

  Společnost EURASIA HEAT & HEATER SYSTEM, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. MEKUMA MECKLENBURGISCHE KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost MEKUMA MECKLENBURGISCHE KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Königsfeld, Německo.

 4. ZHANGJIAGANG CITY YILI MACHINERY CO., LTD

  Čína

  Společnost ZHANGJIAGANG CITY YILI MACHINERY CO., LTD, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech granule mixers. Sídlí v Zhangjiagang, Čína.

 5. EXTRUDEX KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost EXTRUDEX KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech thermoplastic material extrusion systems, extruders for plastics, extruders, a extruders. Sídlí v Mühlacker, Německo.

 6. BELLAFORM GMBH

  Německo

  Společnost BELLAFORM GMBH, je Multi-Category, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze plastů - stroje, Extruze pryže a plastů, Extruze plastů - stroje, Extruze pryže a plastů, thermoforming of plastic sheets, a plastic treatment and recycling. Sídlí v Gau-Algesheim, Německo.

 7. DONGGUAN TAIZHENG WIRE MACHINE CO.,LTD

  Čína

  Společnost DONGGUAN TAIZHENG WIRE MACHINE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech stranding machines, a coiling machines for cables. Sídlí v Humen/donggaun, Čína.

 8. PLASTIC PROCESSING MACHINERY MANUFACTURING INDUSTRY LTD

  Turecko

  Společnost PLASTIC PROCESSING MACHINERY MANUFACTURING INDUSTRY LTD, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Machine manufacturing, granulators, co-extruders, a rubber extruders. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 9. TIMAFLEX

  Nizozemsko

  Společnost TIMAFLEX, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Ermelo, Nizozemsko.

 10. PARAK TEKNIK MAKINA OTO.SAN.TIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost PARAK TEKNIK MAKINA OTO.SAN.TIC.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Sídlí v Kayseri, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Extruze plastů - stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 977 Podniky