• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • extruze pryže a plastů

Výsledky hledání pro

Extruze pryže a plastů - Dovoz vývoz

 1. PROGRESS SILICONES

  Francie

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES has been specialised in the manufacture of silicone parts and other elastomers for industry and the medical sector since 1985. PROGRESS SILICONES designs, manufactures and sells silicone parts for the most demanding industries. Sectors, such as: the food industry, nuclear power, cosmetics, aeronautics, pharmaceuticals and biomedical. From single parts to mass production, we create all types of moulded parts, overmoulding, extrusion, co-extrusion, manufacturing and cutting. All our production can be associated with specific marking and packing operations, according to your specifications. We are equipped with 2 Clean Rooms covering 550 m2 classed ISO 7 and ISO 8, adapted to the manufacture of medical and pharmaceutical products. Our quality management system is ISO 9001 and ISO 13485 certified.

 2. MARIS FRATELLI SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  We are a leading producer of co-rotating twin-screw extruders with modular self-cleaning screws for material compounding and granulating that include: SBS/SEBS/TPV - PVC compounds - wood flour composite materials and others, glass fibre, carbon fibre and natural fibre reinforced composite materials, organic and inorganic pigment and additive masterbatches, hot-melt and solvent-based adhesives, natural and synthetic rubber compounds, reactive extrusion polymers, polymeric alloys and recycled materials.

 3. WESTLAKE PLASTICS EUROPE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost WESTLAKE PLASTICS EUROPE, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastické hmoty - polotovary, Plastické hmoty - výrobky pro průmysl, thermoplastic moulding, extrusion of plastic materials, plastic heat forming, plastics thermo-forming, manufacture of plastics, Plastické hmoty - polotovary, a Plastické hmoty - výrobky pro průmysl. Sídlí v Tourcoing, Francie.

 4. DEXTR

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost DEXTR, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech extrusion, extrusion of plastic profile sections, Rubber and plastic co-extrusion, plastic extrusion, extrusion technical items, co-extrusion, Seal gaskets, Finishing profile, a Protective stoppers. Sídlí v Wevelgem, Belgie.

 5. EXTRUPLESA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost EXTRUPLESA, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Hadice, trubky a roury, plastové, Plasty - výrobky pro stavebnictví, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Hadice, trubky a roury, plastové, extrusion of plastic materials, EXTRUDED, Plasty - výrobky pro stavebnictví, a extruded pvc profiles. Sídlí v La Muela-Zaragoza, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VITAL PARTS LTD

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Společnost VITAL PARTS LTD, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze pryže a plastů, furniture components, industrial components, Component manufacturing, Custom moulding, Extruze pryže a plastů, Plastic parts and components, tube components, a feet for furniture. Sídlí v Maidstone, Spojené království.

 2. SOPREX PROFIL GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SOPREX PROFIL GMBH, je Výrobce, která působí v Profily z plastických hmot sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze pryže a plastů, Coextruded profiles, Plastic window profiles, uPVC plastic profiles, PP plastic profiles, Plastic profiles, extruded, Plastic profiles for the construction industry, Plastic profiles for filter equipment, a Plastic profiles for the furniture industry. Sídlí v Rehau, Německo.

 3. WOLFF KUNSTSTOFFE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WOLFF KUNSTSTOFFE GMBH, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Sídlí v Mörlenbach, Německo.

 4. JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH, je Výrobce, která působí v Extruze plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze pryže a plastů, extruders for plastics, twin screw extruders, extruders, Compounding facilities for plastics, Drainage extruders, Degassing extruders, Extruze pryže a plastů, a Extrusion line. Sídlí v Düsseldorf, Německo.

 5. FLEXOPLAST S. L.

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost FLEXOPLAST S. L., je Výrobce, která působí v Profily z plastických hmot sektoru. Působí rovněž v sektorech Hadice, trubky a roury, plastové, Extruze pryže a plastů, Zařízení bytu - dekorační předměty a příslušenství, Plastické hmoty - výrobky pro průmysl, Hadice, trubky a roury, plastové, Extruze pryže a plastů, Zařízení bytu - dekorační předměty a příslušenství, rigid profile sections, a flexible tubes and profile sections. Sídlí v L'hospitalet De Llobregat, Španělsko.

 1. EVERFLON POLYMER CO.,LTD

  Čína

  Společnost EVERFLON POLYMER CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech ptfe. Sídlí v Wuhan, Čína.

 2. EMS BAUSTOFFHANDEL E.K.

  Německo

  Společnost EMS BAUSTOFFHANDEL E.K., je Výrobce, která působí v Profily z plastických hmot sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - výrobky pro stavebnictví, Extruze pryže a plastů, pvc profiles, Plasty - výrobky pro stavebnictví, Extruze pryže a plastů, a Extruded profiles. Sídlí v Uetze, Německo.

 1. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Čína

  Společnost NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD., je Výrobce, která působí v Lisování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze pryže a plastů, forges, diecasting, Extruze pryže a plastů, a aluminium die-casting. Sídlí v Ningbo, Čína.

 2. FLEXPLAS

  Turecko

  Společnost FLEXPLAS, je Výrobce, která působí v Hadice, trubky a roury, plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze plastů - stroje, Extruze pryže a plastů, Extruze plastů - stroje, machines for plastics extrusion, extruders for plastics, a Extruze pryže a plastů. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. NINGBO DALILAI MANUFACTURING CO.,LTD

  Čína

  Společnost NINGBO DALILAI MANUFACTURING CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech co-extrusion of rubber and plastic, extrusion of plastic profile sections, a extruded pvc pipes. Sídlí v Ningbo,, Čína.

 4. CONET RUBBER INDUSTRY

  Čína

  Společnost CONET RUBBER INDUSTRY, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Sídlí v Qingdao, Čína.

 5. OZGUR RUBBER

  Turecko

  Společnost OZGUR RUBBER, je Výrobce, která působí v Guma sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze pryže a plastů, Gumová těsnění, Extruze pryže a plastů, Gumová těsnění, a Gaskets and seals. Sídlí v Tekirdag, Turecko.

 6. MYTECH LTD

  Bulharsko

  Společnost MYTECH LTD, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech sheets of rubber, industrial gaskets, sheets of plastic materials, a o-rings. Sídlí v Varna, Bulharsko.

 7. FLUORTEK INC.

  Německo

  Společnost FLUORTEK INC., je Výrobce, která působí v Duše pneumatik sektoru. Působí rovněž v sektorech Gumárenství - výrobky pro lékařství, Extruze pryže a plastů, healthcare articles, Gumárenství - výrobky pro lékařství, Extruze pryže a plastů, a thermoplastic pipes. Sídlí v Karlsruhe, Německo.

 8. AQUATECHNIK GROUP SPA

  Itálie

  Společnost AQUATECHNIK GROUP SPA, je Výrobce, která působí v Plynové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze pryže a plastů, plastic hoses, pipe, Extruze pryže a plastů, a multilayered pipes. Sídlí v Magnago, Itálie.

 1. EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD

  Rumunsko

  Společnost EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tvarování plastů za tepla - stroje, Vyvíječe teplého vzduchu, Tvarování plastů za tepla - stroje, a Vyvíječe teplého vzduchu. Sídlí v Stefanestii De Jos, Ilfov, Rumunsko.

 2. BELLAFORM GMBH

  Německo

  Společnost BELLAFORM GMBH, je Multi-Category, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Extruze plastů - stroje, Extruze pryže a plastů, Extruze plastů - stroje, Extruze pryže a plastů, thermoforming of plastic sheets, a plastic treatment and recycling. Sídlí v Gau-Algesheim, Německo.

 3. FIG PLÁSTICOS

  Portugalsko

  Společnost FIG PLÁSTICOS, je Výrobce, která působí v Plastické hmoty - výrobky pro průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Ultrazvukové systémy - Zpracování plastů, Extruze pryže a plastů, Plastic injection, Vstřikování plastů - stroje, Ultrazvukové systémy - Zpracování plastů, a Extruze pryže a plastů. Sídlí v Zona Industrial En 1 Norte, Portugalsko.

 4. MANUPLAST

  Francie

  Společnost MANUPLAST, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - obaly, Zakázkové balení - podniky, Plastics manufacturing, Plasty - obaly, injection moulding of plastics, a Zakázkové balení - podniky. Sídlí v La Ferte Mace, Francie.

 5. PROFILLAGERET APS

  Dánsko

  Společnost PROFILLAGERET APS, je Velkoprodejce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Sídlí v Egtved, Dánsko.

 6. PROFIALIS EXTRUSION

  Francie

  Společnost PROFIALIS EXTRUSION, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastic profile sections for PVC doors and windows, a extrusion of plastic profile sections. Sídlí v Clerval, Francie.

 7. TUCAB - EXTRUSÃO DE TUBOS E VEDANTES, LDA

  Portugalsko

  Společnost TUCAB - EXTRUSÃO DE TUBOS E VEDANTES, LDA, je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Sídlí v Regueira De Pontes, Portugalsko.

 8. EDGE TRIMS

  Spojené království

  Společnost EDGE TRIMS, je Maloprodejce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Sídlí v Stonehouse, Spojené království.

 9. ELADIS

  Francie

  Společnost ELADIS, je Subdodavatel, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Sídlí v Beauvais, Francie.

 10. RI.DA.P.

  Itálie

  Společnost RI.DA.P., je Výrobce, která působí v Extruze pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for plastics extrusion, construction of extrusion moulds, extrusion of plastic materials, a extruded technical items. Sídlí v Castello di Annone, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Extruze pryže a plastů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

16 678 Podniky