• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ferroslitiny

Výsledky hledání pro

Ferroslitiny - Dovoz vývoz

 1. COMFER SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost COMFER SRL, je Distributor, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Mřížky, kovové, a Mřížky, kovové. Sídlí v Roma, Itálie.

 2. H.-D. AHRENS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost H.-D. AHRENS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Hliník a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ferroslitiny, Metal trade, Nickel alloys, Recycling of scrap metal, scrap recycling, Scrap processing, Special alloys (copper/nickel/tin), aluminium, a Aluminium compounds. Sídlí v Schwelm, Německo.

 3. SICUREZZA & STILE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SICUREZZA & STILE, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Okna a dveře, Zámečnictví průmyslové a stavební, Stavební kování, Okna a dveře, a Zámečnictví průmyslové a stavební. Sídlí v Castelnuovo Di Porto, Itálie.

 4. ARCO S.R.L.

  Itálie

  Společnost ARCO S.R.L., je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech no parking bows, bike carrier, benches, a systems and equipment for car parks. Sídlí v San Giovanni In Persiceto, Itálie.

 5. PROSIDER SPA

  Itálie

  Společnost PROSIDER SPA, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech iron sections, iron beams, galvanized sheet metal, a drawn products. Sídlí v Fornace Zarattini-Ravenna, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CGC KLEIN CARBON GRAPHITE CONSULTING

  Německo

  Společnost CGC KLEIN CARBON GRAPHITE CONSULTING, je Poskytovatel služeb, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech coal and graphite processing, graphite electrodes, products made from pure expanded graphite, a artificial and synthetic fibre felts. Sídlí v Siegen, Německo.

 2. AMPERE ALLOYS

  Francie

  Společnost AMPERE ALLOYS, je Velkoprodejce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech plants and machinery for foundries, abrasives, a steel and alloys. Sídlí v Saint-Ouen-L'aumone, Francie.

 3. LS ALLOYS TRADING

  Lucembursko

  Společnost LS ALLOYS TRADING, je Distributor, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech metallurgy, Manganese metal, cobalt, a nickel. Sídlí v Windhof, Lucembursko.

 4. PELLIER CUIT FRERES

  Francie

  Společnost PELLIER CUIT FRERES, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, Ocele a kovy - obrábění, Precision undercutting, bar turning, all metals, a Bar turning steel and metals. Sídlí v Marignier, Francie.

 5. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Francie

  Společnost SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Zinek a slitiny, Sítotisk, Olovo a slitiny, Zinek a slitiny, a Sítotisk. Sídlí v Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Francie.

 1. LEMETCO GMBH

  Německo

  Společnost LEMETCO GMBH, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ferroslitiny, a Ferroslitiny. Sídlí v Duisburg, Německo.

 2. CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI

  Itálie

  Společnost CO.ALL.FER.SNC DI ANTONIO COCOZZA E F.LLI, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech machining aluminium and iron. Sídlí v Agropoli, Itálie.

 1. AFFIVAL SAS

  Francie

  Společnost AFFIVAL SAS, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové dráty a lana, Ferroslitiny, Slévárny oceli, Ocelové dráty a lana, Ferroslitiny, a Slévárny oceli. Sídlí v Solesmes, Francie.

 2. NIZI INTERNATIONAL

  Lucembursko

  Společnost NIZI INTERNATIONAL, je Distributor, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ferroslitiny, Ferroslitiny, artistic and decorative foundry products, Trading in steel, a casting lubricants. Sídlí v Capellen, Lucembursko.

 3. CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA.

  Portugalsko

  Společnost CBC - CARVALHO, BATISTA & Cª SA., je Velkoprodejce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Pružiny hydraulické, Městský mobiliář a vybavenost, Pružiny hydraulické, a Městský mobiliář a vybavenost. Sídlí v Porto, Portugalsko.

 4. GIOTTA SRL

  Itálie

  Společnost GIOTTA SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech storing waste, trade in metals and alloys, a car demolition. Sídlí v Castone Andevenno, Itálie.

 5. TM IMPEX PVT LTD

  Indie

  Společnost TM IMPEX PVT LTD, je Distributor, která působí v Ferroslitiny sektoru. Sídlí v Bhubaneswar, Indie.

 6. CAST IRON

  Belgie

  Společnost CAST IRON, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová a legovaná, Litina - výrobky, Litinové trouby a trubky, cast iron, Litina surová a legovaná, Litina - výrobky, a Litinové trouby a trubky. Sídlí v Beerse, Belgie.

 7. JINAN XINYU CEMENTED CARBIDE CO.,LTD.

  Čína

  Společnost JINAN XINYU CEMENTED CARBIDE CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Sídlí v Jinan, Čína.

 8. MALDANER

  Francie

  Společnost MALDANER, je Distributor, která působí v Hliník a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Ferroslitiny, Měď a slitiny, metal impregnation, Olovo a slitiny, Ferroslitiny, a Měď a slitiny. Sídlí v Les-Clayes-Sous-Bois, Francie.

 1. MITALTRADE, LLC

  Ukrajina

  Společnost MITALTRADE, LLC, je Distributor, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech graphite electrodes. Sídlí v Zaporozhye, Ukrajina.

 2. PIRAPORA STEEL

  Brazílie

  Společnost PIRAPORA STEEL, je Distributor, která působí v Slévárny speciálních a jakostních ocelí sektoru. Působí rovněž v sektorech Ferroslitiny, metallic silicon, aluminium alloys, iron-silicone ingots, a Ferroslitiny. Sídlí v Praia Grande, Brazílie.

 3. SANTECH MAKINA

  Turecko

  Společnost SANTECH MAKINA, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech nc grinding, cnc cut, Strip conveyors, a CNC processing. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. ANWER METAAL

  Belgie

  Společnost ANWER METAAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech metal, knick-knacks, metal waste reclamation, a sectioning. Sídlí v Heist-Op-Den-Berg, Belgie.

 5. MBE ENDUSTRI

  Turecko

  Společnost MBE ENDUSTRI, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech tig welders, Strip conveyors, a Precision turning. Sídlí v Izmir, Turecko.

 6. FRATELLI MOLTENI SPA

  Itálie

  Společnost FRATELLI MOLTENI SPA, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech sheet metal for construction work. Sídlí v Monza, Itálie.

 7. SYAL & CO

  Indie

  Společnost SYAL & CO, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Sídlí v Khanna, Indie.

 8. MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH

  Německo

  Společnost MTT METALL TECHNIK TAUBER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech bronze bushings. Sídlí v Tauberbischofsheim, Německo.

 9. 2K CNC MAKINE YEDEK PARÇA SANAYI LTD. STI.

  Turecko

  Společnost 2K CNC MAKINE YEDEK PARÇA SANAYI LTD. STI., je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. GIAMA DI OTTAVIANI GABRIELLA E MAZZA BARBARA S.N.C.

  Itálie

  Společnost GIAMA DI OTTAVIANI GABRIELLA E MAZZA BARBARA S.N.C., je Poskytovatel služeb, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Hliník a slitiny, iron processing, iron, Hliník a slitiny, a electro-welded networks. Sídlí v Poggio Torriana, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma