• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • formy přesné

Výsledky hledání pro

Formy přesné - Dovoz vývoz

 1. S.C.S. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  40 years of experience in designing and producing moulds for the die-casting of metal alloys and injection of plastic materials, quality standards, time frames and competitive prices have led to S.C.S. Srl becoming a point of reference on the European market: design, use of high-tech machinery, use of the best quality steel and certified heat treatments. It produces moulds of all sizes up to a maximum weight of 55 tons. ISO 9001- and ISO 14001-certified.

 2. DAMEKS

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost DAMEKS, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, Zpracování oceli a kovů, machine parts, CNC milling, CNC turning, CNC, Metal working, plastics processing, a Formy přesné. Sídlí v Gdansk, Polsko.

 3. COBI PRECISION SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost COBI PRECISION SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech brioche moulds, laser cutting, metal stamping, design of moulds for plastics, moulds, a mould design. Sídlí v Gorgonzola, Itálie.

 4. O.M.M.A.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost O.M.M.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Přesná mechanika sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, a Formy přesné. Sídlí v Novi Di Modena, Itálie.

 5. PHILPLAST LTD.

  Bulharsko

  Verified by europages badge

  Společnost PHILPLAST LTD., je Výrobce, která působí v Lisování pryže - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, extrusion blow-molding, Formy přesné, blow-molding machines, injection-molded articles, injection moulding, blow moulding plastic materials, assembling of plastic articles, a embedding of metal inserts linings. Sídlí v Yagodovo, Bulharsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AMADOR VARAS SA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost AMADOR VARAS SA, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, Formy přesné, punching tools, tool manufacturing, dies, TOOLS, cutting dies, a spare parts & tools. Sídlí v Badalona-Barcelona, Španělsko.

 2. DRILIMOLDE, LDA

  Portugalsko

  Společnost DRILIMOLDE, LDA, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, mould design for plastics, in-house manufacture of caps, Formy přesné, a aluminium moulds. Sídlí v Moita, Portugalsko.

 3. MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA

  Portugalsko

  Společnost MOLDEGAMA - MOLDES TECNICOS, SA, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy a předlohy, Formy přesné, Formy a předlohy, mould building, mould design, a Formy přesné. Sídlí v Pataias, Portugalsko.

 4. PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA

  Portugalsko

  Společnost PMPM - MOULDS AND PLASTICS, LDA, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, Formy přesné, Injection moulding, injection moulds, a mould design and construction. Sídlí v Embra-Marinha Grande, Portugalsko.

 5. MATRICERÍA INVIR

  Španělsko

  Společnost MATRICERÍA INVIR, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy pro plastikářství a gumárenství, Formy přesné, Formy pro plastikářství a gumárenství, Formy přesné, metal milling, a tool manufacturing. Sídlí v Albacete, Španělsko.

 1. FRUMOLDE TOOLING

  Portugalsko

  Společnost FRUMOLDE TOOLING, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Formy přesné, cast mould design, Vstřikování plastů - stroje, injection moulding of plastics, a Formy přesné. Sídlí v Martinçança, Portugalsko.

 2. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portugalsko

  Společnost MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Formy přesné, tool manufacturing, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Formy přesné, a Mould design and manufacturing. Sídlí v Marinha Grande, Portugalsko.

 1. FJG MOLDES

  Portugalsko

  Společnost FJG MOLDES, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro dělení - díly a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, a Formy přesné. Sídlí v Cesar, Oliveira De Azeméis, Portugalsko.

 2. MATRIBAGES

  Španělsko

  Společnost MATRIBAGES, je Výrobce, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství, dies, reverse engineering, Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství, a machining of parts. Sídlí v Manresa-Barcelona, Španělsko.

 3. VICEDO MARTI SL.

  Španělsko

  Společnost VICEDO MARTI SL., je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování pryže a plastů, Formy přesné, Plasty - výrobky pro zemědělství a potravinářský průmysl, Vstřikování pryže a plastů, welding plastic materials, Formy přesné, a Plasty - výrobky pro zemědělství a potravinářský průmysl. Sídlí v Ibi, Španělsko.

 4. EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH

  Německo

  Společnost EISENWERK HASENCLEVER & SOHN GMBH, je Výrobce, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech Cylinder heads, silencers for motor vehicles, machine mufflers, a Mufflers, vehicle. Sídlí v Battenberg, Německo.

 5. AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA

  Portugalsko

  Společnost AUTOMOLDES - INDUSTRIA DE MOLDES LDA, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, mould building, a Formy přesné. Sídlí v Trofa, Portugalsko.

 6. MATRICERÍAS DEL CENTRO

  Španělsko

  Společnost MATRICERÍAS DEL CENTRO, je Výrobce, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech moulds for metals, milling machines, straighteners, a punching tools. Sídlí v Parla-Madrid, Španělsko.

 7. OFFICINA MECCANICA CASIRAGHI S.N.C.

  Itálie

  Společnost OFFICINA MECCANICA CASIRAGHI S.N.C., je Výrobce, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech brioche moulds, precision machining, masks, a precision machine shops. Sídlí v Besana In Brianza, Itálie.

 8. MAÉ INNOVATION

  Francie

  Společnost MAÉ INNOVATION, je Výrobce, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech heat-resistant silicone cookware, silicone cake tins, Cooking equipment, a non-stick coverings. Sídlí v La Ville Aux Dames, Francie.

 1. OFBM STAMPI

  Itálie

  Společnost OFBM STAMPI, je Výrobce, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování pryže a plastů, construction of moulds for moulding thermoplastic material, injection moulding, Vstřikování pryže a plastů, a 5 axis milling. Sídlí v COLOGNE, Itálie.

 2. GUVENAL KALIP ELEMANLARI A.S.

  Turecko

  Společnost GUVENAL KALIP ELEMANLARI A.S., je Výrobce, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech Mould components, Dies and moulds, a dies for presses. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. ITECMO - MOLDS FOR PLASTIC INDUSTRY

  Portugalsko

  Společnost ITECMO - MOLDS FOR PLASTIC INDUSTRY, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, Mould design and manufacturing, a Formy přesné. Sídlí v Maceira Lra, Portugalsko.

 4. 3DCAD - SOLUÇÕES PARA MOLDES

  Portugalsko

  Společnost 3DCAD - SOLUÇÕES PARA MOLDES, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, Co-moulding, Mould design and manufacturing, a Formy přesné. Sídlí v Leiria, Portugalsko.

 5. FRANKE INDUSTRIE AG

  Švýcarsko

  Společnost FRANKE INDUSTRIE AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and machinery for arc welding metals, Orbital welding, laser cutting, a orbital welding. Sídlí v Aarburg, Švýcarsko.

 6. PRIFER GROUP

  Portugalsko

  Společnost PRIFER GROUP, je Výrobce, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech automobile industry automation, manufacturing of articles for foundry operations, organisations for product and material quality control and guarantee, a metal structures. Sídlí v Albergaria-A-Velha, Portugalsko.

 7. CS MOLDES, SU, LDA

  Portugalsko

  Společnost CS MOLDES, SU, LDA, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, injection moulds, construction of moulds for moulding thermoplastic material, mould making and design, a Formy přesné. Sídlí v Marinha Grande, Portugalsko.

 8. OPMM - MOULAGE PAR INJECTION PLASTIQUE

  Francie

  Společnost OPMM - MOULAGE PAR INJECTION PLASTIQUE, je Výrobce, která působí v Formy přesné sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, thermoforming presses, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v AUCHEL, Francie.

 9. FARMI - REPARAÇÕES. LDA

  Portugalsko

  Společnost FARMI - REPARAÇÕES. LDA, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, Formy přesné, a steel injection moulds for plastics. Sídlí v Marinha Grande, Portugalsko.

 10. LYSAPLAST PORTUGAL

  Portugalsko

  Společnost LYSAPLAST PORTUGAL, je Výrobce, která působí v Vstřikování pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, moulds for plastic materials, production of plastics for industrial construction, a Formy přesné. Sídlí v Cesar, Portugalsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma