• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • frikční zařízení pro kolejová vozidla

Výsledky hledání pro

Frikční zařízení pro kolejová vozidla - Dovoz vývoz

 1. HANSUNG LIFT TRANSFER CO., LTD.

  Jižní Korea

  Společnost HANSUNG LIFT TRANSFER CO., LTD., je Výrobce, která působí v Frikční zařízení pro kolejová vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Dopravníky vzdušné a pozemní, a Dopravníky vzdušné a pozemní. Sídlí v Sasang-Gu, Busan, Jižní Korea.

 2. ESCOM SRL

  Itálie

  Společnost ESCOM SRL, je Výrobce, která působí v Frikční zařízení pro kolejová vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Brzdy pro vozidla, Vehicle brake components and elements, Automotive - components and parts, Brzdy pro vozidla, a automotive lining. Sídlí v Carpenedolo, Itálie.

 3. RICH

  Ukrajina

  Společnost RICH, je Výrobce, která působí v Frikční zařízení pro kolejová vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech turning. Sídlí v Dnipro, Ukrajina.

 4. TAZE USUL

  Turkmenistán

  Společnost TAZE USUL, je Velkoprodejce, která působí v Frikční zařízení pro kolejová vozidla sektoru. Působí rovněž v sektorech Utility vehicles, a services for foreign trade. Sídlí v Ashgabat, Turkmenistán.

 5. ZHEJIANG FRANK PRECISION CASTING CO.,LTD.

  Čína

  Společnost ZHEJIANG FRANK PRECISION CASTING CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Frikční zařízení pro kolejová vozidla sektoru. Sídlí v Lanxi, Čína.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RÜTGERS GMBH

  Německo

  Společnost RÜTGERS GMBH, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Frikční zařízení pro kolejová vozidla, a Frikční zařízení pro kolejová vozidla. Sídlí v Essen, Německo.

 2. EUROPEAN FRICTION INDUSTRIES LIMITED

  Spojené království

  Společnost EUROPEAN FRICTION INDUSTRIES LIMITED, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení železnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Frikční zařízení pro kolejová vozidla, a Frikční zařízení pro kolejová vozidla. Sídlí v Bristol, Spojené království.

 3. FEDERAL-MOGUL FRICTION PRODUCTS LIMITED

  Spojené království

 4. BOMBARDIER TRANSPORTATION (SWITZERLAND) SA

  Švýcarsko