• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • fytosanitární- fungicidní a pesticidní výrobky

Výsledky hledání pro

Fytosanitární- fungicidní a pesticidní výrobky - Dovoz vývoz

 1. NATROLABS A.S.

  Turecko

  Verified by europages badge

  Established in 2015, Natrolabs is a contract manufacturing company based in Turkey, specializing in food supplements, personal care, and cosmetics. Our commitment to excellence is reflected in our systematic and efficient working conditions, extensive investments, internationally recognized certifications, and unwavering focus on customer satisfaction. Our expertise encompasses a wide range of products in the fields of food supplements and Dermo cosmetics. In the realm of food supplements, we offer comprehensive services across all stages, including production, quality assurance, foreign trade, business development, operation, project coordination, design, research and development, and licensing. In the realm of Dermo cosmetics, we excel in the production of face care creams, face wash gels and foams, body care creams, skin care serums, skin care masks and peeling products, skin care tonics, hair care products (such as shampoos, conditioners, masks), hair styling products, hair care oils, and eyebrow and eyelash care products. Our manufacturing capabilities encompass a diverse range of contract production and filling services, including tablets, capsules, vitamins, cosmetics, shampoos, and creams. For more information about our services and to explore how we can meet your specific needs, please don't hesitate to contact us.

 2. ASSANIERUNGSGESELLSCHAFT MICHAEL SINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ASSANIERUNGSGESELLSCHAFT MICHAEL SINGER GESELLSCHAFT M.B.H. & CO KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 3. AEROXON INSECT CONTROL GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AEROXON INSECT CONTROL GMBH, je Výrobce, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Sídlí v Waiblingen, Německo.

 4. GSELL & GSELL GESELLSCHAFT FÜR SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG MBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GSELL & GSELL GESELLSCHAFT FÜR SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNG MBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Sídlí v Bremen, Německo.

 5. EGON KULMS ING. INH. JÜRGEN PIELES

  Německo

  Společnost EGON KULMS ING. INH. JÜRGEN PIELES, je Velkoprodejce, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Sídlí v Eschershausen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TERRADOMI BY AGRAR MARKET GMBH

  Německo

  Společnost TERRADOMI BY AGRAR MARKET GMBH, je Výrobce, která působí v Čisticí prostředky pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Zahradnictví, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, range of ecological cleaners, a fungicides. Sídlí v Neukirchen, Německo.

 2. BIOIPM

  Turecko

  Společnost BIOIPM, je Výrobce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, fertilizer, pesticides, a organic and biological fertilizer. Sídlí v Kepez, Turecko.

 3. BALL-B GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BALL-B GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Sídlí v Nürnberg, Německo.

 4. INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS QUÍMICAS MEGAR, je Výrobce, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Insekticidy, Cosmetics, Air fresheners, household, Insekticidy, a sanitizing products. Sídlí v Molina De Segura-Murcia, Španělsko.

 5. ITAL TIGER LLC

  Ukrajina

  Společnost ITAL TIGER LLC, je Výrobce, která působí v Prostředky na hubení krys sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinsekce a deratizace - služby, Insekticidy, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Dezinsekce a deratizace - služby, Insekticidy, a Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky. Sídlí v Dnepropetrovsk, Ukrajina.

 1. SHIP FUMIGATION SERVICE

  Španělsko

  Společnost SHIP FUMIGATION SERVICE, je Poskytovatel služeb, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Sídlí v Las Palmas De Gran Canaria, Španělsko.

 2. BIOGREEN AGRO

  Turecko

  Společnost BIOGREEN AGRO, je Výrobce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Agricultural insecticide, Fungicides and bactericides, a Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky. Sídlí v antalya, Turecko.

 1. ERHARD HYGIENESYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost ERHARD HYGIENESYSTEME GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Sídlí v Bad Schönborn, Německo.

 2. DE PROFT AGROTECHNIE

  Belgie

  Společnost DE PROFT AGROTECHNIE, je Velkoprodejce, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ochrana rostlin - přípravky, Ochrana rostlin - přípravky, installation of farming systems, gardening, a farming machinery. Sídlí v Merchtem, Belgie.

 3. BAYER PORTUGAL, S.A.

  Portugalsko

  Společnost BAYER PORTUGAL, S.A., je Distributor, která působí v Farmaceutické výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, a Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky. Sídlí v Carnaxide, Portugalsko.

 4. BOYUT DIS TICARET AS

  Turecko

  Společnost BOYUT DIS TICARET AS, je Výrobce, která působí v Biotechnologie sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, organic fertilizers, a Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. NEVAL

  Španělsko

  Společnost NEVAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Zkoušky výrobků a materiálů - ústavy sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, a bio-stimulants - fertilisers. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 6. NEBILY SCHÄDLINGSMANAGEMENT GESMBH.

  Rakousko

  Společnost NEBILY SCHÄDLINGSMANAGEMENT GESMBH., je Poskytovatel služeb, která působí v Dezinsekce a deratizace - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, pigeon deterrence, rat extermination and paracitisidal treatments of ground and environments, a disinfection and disinfestation of land and environments. Sídlí v Wien, Rakousko.

 7. DR WEIGERT FRANCE SAS

  Francie

  Společnost DR WEIGERT FRANCE SAS, je Poskytovatel služeb, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Dezinfekce pro jiné než lékařské účely, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Dezinfekce pro jiné než lékařské účely, a industrial detergents. Sídlí v Le Blanc Mesnil, Francie.

 8. SUPELLA GMBH

  Německo

  Společnost SUPELLA GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 1. MOLINA AGRO

  Španělsko

  Společnost MOLINA AGRO, je Distributor, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ochrana rostlin - přípravky, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, pesticide, insecticides for agriculture, Ochrana rostlin - přípravky, a Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky. Sídlí v Jaén, Španělsko.

 2. FITOVEGA SL

  Španělsko

  Společnost FITOVEGA SL, je Velkoprodejce, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Sídlí v Sevilla, Španělsko.

 3. HOCKLEY INTERNATIONAL LTD

  Spojené království

  Společnost HOCKLEY INTERNATIONAL LTD, je Výrobce, která působí v Insekticidy sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Průmyslové rozstřikovače pro povrchovou úpravu, sprayers, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, a Průmyslové rozstřikovače pro povrchovou úpravu. Sídlí v Stockport Cheshire, Spojené království.

 4. DEVA AGRO AGRICULTURE CO / DEVA AGRO KIMYA TARIM A.S.

  Turecko

  Společnost DEVA AGRO AGRICULTURE CO / DEVA AGRO KIMYA TARIM A.S., je Výrobce, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech pesticides, a pesticide. Sídlí v Afyonkarahisar, Turecko.

 5. REHRL HANDELS GMBH

  Rakousko

  Společnost REHRL HANDELS GMBH, je Distributor, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Sídlí v Neumarkt Am Wallersee, Rakousko.

 6. BTU-CENTER

  Ukrajina

  Společnost BTU-CENTER, je Výrobce, která působí v Rostliny a hnojiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, bio-stimulants - fertilisers, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, organic and biological fertilizer, a biostimulants. Sídlí v Sofiyivska Borshahivka, Ukrajina.

 7. IMPEX EUROPA

  Španělsko

  Společnost IMPEX EUROPA, je Výrobce, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech distributor of rat poison, a rat poison. Sídlí v Vilagarcía De Arousa, Španělsko.

 8. LIPHATECH SAS

  Francie

  Společnost LIPHATECH SAS, která působí v Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ochrana rostlin - přípravky, anticoagulants, pesticide, Ochrana rostlin - přípravky, a pesticides. Sídlí v PONT DU CASSE, Francie.

 9. ASCOT PRO-G LIMITED

  Spojené království

  Společnost ASCOT PRO-G LIMITED, je Distributor, která působí v Chemie - základní a odvozené výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Animal Health Product, Disinfectants for livestock buildings, a biostimulants. Sídlí v Stockport, Spojené království.

 10. STE XEDA INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost STE XEDA INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, a packing and packaging labelling and marking machinery. Sídlí v St-Andiol, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Fytosanitární- fungicidní a pesticidní výrobky - Dovoz vývoz

Počet výsledků

965 Podniky