• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • galvanické zinkování

Výsledky hledání pro

Galvanické zinkování - Dovoz vývoz

 1. ROSCIC

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost ROSCIC, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, a Galvanické zinkování. Sídlí v Alleur, Belgie.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovinsko

  Verified by europages badge

  Společnost KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., je Výrobce, která působí v Lisování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Motorismus - potřeby, Galvanizace ocele a kovů, kovové součásti malé, Galvanické zinkování, Motorismus - potřeby, Galvanizace ocele a kovů, kovové součásti malé, a automotive industry. Sídlí v Stari Trg Pri Ložu, Slovinsko.

 3. WIEGEL HRADEC KRÁLOVÉ ŽÁROVÉ ZINKOVÁNÍ S.R.O.

  Česká republika

  Nabízíme povrchové protikorozní ochrany ocelových konstrukcí žárovým pozinkováním. Provádíme konzervace a pasivace proti bílé rzi. Poskytujeme vyzvednutí / dodání dílů a technické poradenství. Žárové zinkování probíhá ve vaně o délce 15, 2 m.

 4. GLORIA KEY

  Bělorusko

  Společnost GLORIA KEY, je Multi-Category, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Antikorozní nátěry, Galvanické zinkování, Antikorozní nátěry, a galvanising. Sídlí v Zhodino, Bělorusko.

 5. HELCO METAL

  Řecko

  Společnost HELCO METAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Niklování sektoru. Působí rovněž v sektorech Chromování, Galvanické zinkování, Chromování, electroplating, Galvanické zinkování, a metal copper-plating. Sídlí v Ritsona, Řecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DODGSTEEL

  Čína

  Společnost DODGSTEEL, je Distributor, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Sídlí v Jinan, Čína.

 2. ZINCOGAM SPA

  Itálie

  Společnost ZINCOGAM SPA, je Výrobce, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, hot galvanizing, beams, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, a metal galvanising. Sídlí v Km 14,5-Soleto, Itálie.

 3. GT GALVANOTECNICA SRL

  Itálie

  Společnost GT GALVANOTECNICA SRL, je Výrobce, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech electroplating, polished chrome plating, galvanising, a metal chromium-plating. Sídlí v Medole, Itálie.

 4. EURO-BOX SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost EURO-BOX SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, a Galvanické zinkování. Sídlí v Swiebodzin, Polsko.

 5. GALVANOTECNICA SNC

  Itálie

  Společnost GALVANOTECNICA SNC, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanizace ocele a kovů, electro-galvanizing, cold white galvanizing, Galvanizace ocele a kovů, a barrel galvanizing. Sídlí v Padova, Itálie.

 1. RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN

  Německo

  Společnost RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Sídlí v Walsrode, Německo.

 2. GALWANIZER SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost GALWANIZER SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Galvanizace ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, galvanised treatment with nickel coating, copper galvanising treatment, a Galvanické zinkování. Sídlí v Dzierżoniów, Polsko.

 1. DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM

  Francie

  Společnost DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM, je Výrobce, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Niklování, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, galvanisation, phosphating, a Niklování. Sídlí v Nocé, Francie.

 2. GALVAMETAL SA

  Francie

  Společnost GALVAMETAL SA, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Chromování, galvanisation, Galvanické zinkování, degreasing, a Chromování. Sídlí v Embreville, Francie.

 3. LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Inženýring - dodavatelé - průmysl, Inženýring - dodavatelé - průmysl, a galvanising. Sídlí v Mülheim, Německo.

 4. ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL

  Itálie

  Společnost ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech alkaline electrolytic galvanizing, cold white galvanizing, galvanising, a metal galvanising. Sídlí v Lainate, Itálie.

 5. ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, Průmyslové stavebnictví, a Konstrukce kovové - lehké. Sídlí v Duisburg, Německo.

 6. ZINQ NETZSCHKAU GMBH

  Německo

  Společnost ZINQ NETZSCHKAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanické zinkování, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanické zinkování, Průmyslové stavebnictví, a Konstrukce kovové - lehké. Sídlí v Netzschkau, Německo.

 7. ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA.

  Portugalsko

  Společnost ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA., je Poskytovatel služeb, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech galvanizing treatments, metal nickel plating, a tinning of metals. Sídlí v Murtosa, Portugalsko.

 8. ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL

  Německo

  Společnost ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, Průmyslové stavebnictví, Galvanotechnika - stroje, Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, Průmyslové stavebnictví, a Galvanotechnika - stroje. Sídlí v Maintal, Německo.

 1. ELECTROFER III - TRATAMENTO DE SUPERFICIES, LDA

  Portugalsko

  Společnost ELECTROFER III - TRATAMENTO DE SUPERFICIES, LDA, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Zušlechťování ocele a kovů, Galvanické zinkování, Zušlechťování ocele a kovů, a Galvanické zinkování. Sídlí v Marinha Grande, Portugalsko.

 2. SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES

  Francie

  Společnost SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Galvanické zinkování, chroming, a industrial painting. Sídlí v Bouligny, Francie.

 3. ZINQ DRESDEN GMBH

  Německo

  Společnost ZINQ DRESDEN GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu, Antikorozní chemické přípravky, Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu, a Antikorozní chemické přípravky. Sídlí v Dresden, Německo.

 4. ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, Kovové rošty, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanické zinkování, Galvanizace ocele a kovů, a Kovové rošty. Sídlí v Castrop-Rauxel, Německo.

 5. HNK SERVICE

  Francie

  Společnost HNK SERVICE, je Výrobce, která působí v Povrchová úprava mechanická - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na moření, Stroje na nátěr povrchů, Kontrola povrchu, Galvanické zinkování, Stroje na moření, Stroje na nátěr povrchů, Kontrola povrchu, a Galvanické zinkování. Sídlí v Villeurbanne, Francie.

 6. PAS

  Belgie

  Společnost PAS, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, galvanisation, metal galvanising, galvanizing treatments, a Galvanické zinkování. Sídlí v Londerzeel, Belgie.

 7. ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, Galvanické zinkování, Průmyslové stavebnictví, Železářské zboží průmyslové, Ocele a kovy - obrábění, Galvanické zinkování, Průmyslové stavebnictví, a Železářské zboží průmyslové. Sídlí v Bruchsal, Německo.

 8. ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanizace ocele a kovů, Konstrukce kovové - lehké, Kovové rošty, Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu, Galvanizace ocele a kovů, Konstrukce kovové - lehké, Kovové rošty, a Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu. Sídlí v Neunkirchen, Německo.

 9. GALVACO

  Belgie

  Společnost GALVACO, je Výrobce, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanizace ocele a kovů, Antikorozní chemické přípravky, Antikorozní nátěry, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanizace ocele a kovů, Antikorozní chemické přípravky, Antikorozní nátěry, a Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry. Sídlí v Ouffet, Belgie.

 10. KARAS PLATING

  Spojené království

  Společnost KARAS PLATING, je Subdodavatel, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech metal surface finishes and treatments, barrel silver-plating, a metal nickel plating. Sídlí v Leigh, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma