• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hřebíky a kramle

Výsledky hledání pro

Hřebíky a kramle - Dovoz vývoz

 1. CONNECTON

  Belgie

  Verified by europages badge

  Since more than 170 years CONNECTON specializes in the production of fixings for the building industry We specialize in the manufacturing of roof fixings (from slate hooks to clout nails), fixings for the suspendes ceilings, and wall ties. Relying on a state of the art machinery, assembly robots and qualified personnel we offer quality products that are innovative and flexible. CONNECTON : FASTENERS FOR BUILDERS Our domains of expertise are: Construction: wall ties, roof fixings, pins & nails (copper, aluminium, stainless), ceiling suspension systems, ... Industry : clamps for the agro-alimentary sector, skewers for the food industry, hanging wires for the painting industry, special wire-bended parts, ...

 2. SCHWEIZERISCHE NAGELFABRIK AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost SCHWEIZERISCHE NAGELFABRIK AG, je Velkoprodejce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Sídlí v Winterthur, Švýcarsko.

 3. SCHRAUBEN SEIDEL INH. STEFFEN SEIDEL

  Německo

  Společnost SCHRAUBEN SEIDEL INH. STEFFEN SEIDEL, je Velkoprodejce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Sídlí v Schönheide, Německo.

 4. YANTOS

  Ukrajina

  Společnost YANTOS, je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech galvanised fences and panels, a galvanized wire. Sídlí v Ternopil, Ukrajina.

 5. (HJZ) ZANDVOORT DRAADINDUSTRIE B.V.

  Nizozemsko

  Společnost (HJZ) ZANDVOORT DRAADINDUSTRIE B.V., je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Stavební kování, a Fastening parts. Sídlí v Doetinchem, Nizozemsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost FIN DI ERCOLI MARIO & C. S.N.C., která působí v Nastřelovací pistole pneumatické sektoru. Působí rovněž v sektorech Hřebíky a kramle, vibrators, compressed-air systems, Hřebíky a kramle, a pneumatic and hydropneumatic equipment. Sídlí v Montecosaro, Itálie.

 2. SCHÜRMANN & HILLEKE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SCHÜRMANN & HILLEKE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech wood screws, steel nails, a chipboard screws. Sídlí v Neuenrade, Německo.

 3. PEMS CAMBRILLONES

  Španělsko

  Společnost PEMS CAMBRILLONES, je Výrobce, která působí v Obuv sektoru. Působí rovněž v sektorech Hřebíky a kramle, footwear design, shoemakers, articles for footwear, a Hřebíky a kramle. Sídlí v Elda-Alicente, Španělsko.

 4. TORREGGIANI SRL

  Itálie

  Společnost TORREGGIANI SRL, je Výrobce, která působí v Spony sektoru. Působí rovněž v sektorech Hřebíky a kramle, Nastřelovací pistole pneumatické, electrowelded rivets, tacks, Hřebíky a kramle, a Nastřelovací pistole pneumatické. Sídlí v Ceresara, Itálie.

 5. LITNAGLIS

  Litva

  Společnost LITNAGLIS, je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech steel nails. Sídlí v Glaudziai, Litva.

 1. NAILSS, SIA

  Lotyšsko

  Společnost NAILSS, SIA, je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Sídlí v Riga, Lotyšsko.

 2. TITIBI SNC DI MORANDINI ERMANNO E C.

  Itálie

  Společnost TITIBI SNC DI MORANDINI ERMANNO E C., je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Sídlí v Torre De' Busi, Itálie.

 1. BEKSAN CIVI TEL MAKINA IMALAT TIC. VE SAN. A.S.

  Turecko

  Společnost BEKSAN CIVI TEL MAKINA IMALAT TIC. VE SAN. A.S., je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel tactile studs. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 2. BIZON INT SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost BIZON INT SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hřebíky a kramle, industrial staples, staplers, Hřebíky a kramle, a pneumatic gun-nailer. Sídlí v Baniocha K. Warszawy, Polsko.

 3. PREBENA-UKRAINE

  Ukrajina

  Společnost PREBENA-UKRAINE, je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech Upevňovací kolíky, a Upevňovací kolíky. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 4. FRITZ SCHABER GMBH - STAHLSTIFTFABRIKATION

  Německo

  Společnost FRITZ SCHABER GMBH - STAHLSTIFTFABRIKATION, je Multi-Category, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Sídlí v Oberboihingen, Německo.

 5. ÖZCAN ÇIVI

  Turecko

  Společnost ÖZCAN ÇIVI, je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí a železářské zboží, a Nářadí a železářské zboží. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 6. D&Z LTD

  Turecko

  Společnost D&Z LTD, je Velkoprodejce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech Common nails, wire, Low-carbon galvanized steel wire, a manufacture of steel profiles. Sídlí v Hatay, Turecko.

 7. ÖZCAN DEMIR TIC. VE SAN. A.Ş.

  Turecko

  Společnost ÖZCAN DEMIR TIC. VE SAN. A.Ş., je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech drawn iron and steel wires. Sídlí v Izmir, Turecko.

 8. BETA TEL ÇİVİ METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Turecko

  Společnost BETA TEL ÇİVİ METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ., je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 1. TRAFILERIE VAVASSORI S.R.L.

  Itálie

  Společnost TRAFILERIE VAVASSORI S.R.L., je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech metal meshing for fencing, rivets, a galvanized fence. Sídlí v Brivio, Itálie.

 2. GLASGOW STEEL NAIL CO LTD

  Spojené království

  Společnost GLASGOW STEEL NAIL CO LTD, je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech steel nails. Sídlí v Glasgow, Spojené království.

 3. STALGRIT

  Bělorusko

  Společnost STALGRIT, je Výrobce, která působí v Sešívačky a nastřelovačky na obaly sektoru. Působí rovněž v sektorech Spony, Hřebíky a kramle, Spony, Hřebíky a kramle, Nailing and stapling machinery, a nails. Sídlí v Retchitsa, Bělorusko.

 4. BRYMOREX. SRUBY, NARZEDZIA, MASZYNY, ART. METALOWE I BUDOWLANE

  Polsko

  Společnost BRYMOREX. SRUBY, NARZEDZIA, MASZYNY, ART. METALOWE I BUDOWLANE, je Velkoprodejce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Hřebíky a kramle, Hřebíky a kramle, tools, a electric tools. Sídlí v Radom, Polsko.

 5. DMI METAL LTD

  Turecko

  Společnost DMI METAL LTD, je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech Wire coil nails, nails for packing, Paper collated nails, a peg inserters for wood. Sídlí v Adana, Turecko.

 6. WEIDINGERGLAS A/S

  Dánsko

  Společnost WEIDINGERGLAS A/S, je Velkoprodejce, která působí v Kovové háčky sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Hřebíky a kramle, Spojovací materiál, kovové železářské zboží, Kování (kovové), Stavební kování, Hřebíky a kramle, Spojovací materiál, kovové železářské zboží, a Kování (kovové). Sídlí v Herlev, Dánsko.

 7. LISMÂNIA FERRAGENS E DECORAÇÕES, LDA.

  Portugalsko

  Společnost LISMÂNIA FERRAGENS E DECORAÇÕES, LDA., je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Sídlí v S.tomé Negrelos, Portugalsko.

 8. FIT-LOCK SYSTEMS LTD

  Spojené království

  Společnost FIT-LOCK SYSTEMS LTD, je Velkoprodejce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba šroubů a matic, Stavební kování, Výroba šroubů a matic, a Stavební kování. Sídlí v Manchester, Spojené království.

 9. FS NAGELTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost FS NAGELTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Systémy - zařízení a systémy, Hřebíky a kramle, Systémy - zařízení a systémy, a Hřebíky a kramle. Sídlí v Sittensen, Německo.

 10. ROSA LUPERIO & MARIO

  Itálie

  Společnost ROSA LUPERIO & MARIO, je Výrobce, která působí v Hřebíky a kramle sektoru. Působí rovněž v sektorech nails for packing, a metal nails. Sídlí v Oppeano, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma