• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • haly kovové

Výsledky hledání pro

Haly kovové - Dovoz vývoz

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA is a company of substitution of asbestos roofing. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA was founded in 1997 in the municipality of Águeda. We manufacture steel structures, metal constructions, railings and wire mesh, gates, and balconies. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA is dedicated to the transformation and creation of structures, roofing, and metal façades, mainly for the execution of industrial pavilions. We also have the ability to execute light locksmith projects such as small and large gates, railings, and small roofs. For many years, the company has had experience in the domestic and foreign markets: Spain, France, Angola, and Mozambique. We do all kinds of iron and steel work and give free budgets. Auto-Cad drawings accompany all our works. We are committed to excellence by using the best materials, equipment, methods, and processes and have a competent and motivated team to run your projects.

 2. LOSBERGER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LOSBERGER GMBH, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Room solutions, Room systems, Tents, tent, Halls, hangar, event marquees, event tent, a marquees for events. Sídlí v Bad Rappenau, Německo.

 3. HERCHENBACH INDUSTRIAL BUILDINGS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HERCHENBACH INDUSTRIAL BUILDINGS GMBH, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Hennef, Německo.

 4. HR-STRUCTURES GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HR-STRUCTURES GMBH, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial sheds, Tent halls, Warehouses and storage tents, Pre-fabricated sheds, System halls, Steel halls, turnkey, Marquees for use in disasters, Trade fair and exhibition halls, a Large tents. Sídlí v Grebenhain, Německo.

 5. DEVA STEEL CORPORATION

  Rumunsko

  Společnost DEVA STEEL CORPORATION, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Sváření ocele a kovů - práce, Ocelové konstrukce, Haly kovové, Hangáry kovové - železo a ocel, Sváření ocele a kovů - práce, Ocelové konstrukce, Haly kovové, a Hangáry kovové - železo a ocel. Sídlí v Hunedoara, Rumunsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CUALIMETAL, S.A.

  Španělsko

  Společnost CUALIMETAL, S.A., je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, Modular industrial buildings, iron structures, Haly kovové, a prefabricated sheds. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 2. ATA GROUP SRL

  Rumunsko

  Společnost ATA GROUP SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Montované stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, a Haly kovové. Sídlí v Brasov-Romania, Rumunsko.

 3. VIEBROCKREITHALLEN GMBH

  Německo

  Společnost VIEBROCKREITHALLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech building construction, horse boxes, containment edges, a cages. Sídlí v Harsefeld, Německo.

 4. STAHL & HALLEN PROFI GMBH

  Rakousko

  Společnost STAHL & HALLEN PROFI GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Sankt Georgen Bei Obernberg Am Inn, Rakousko.

 5. MATRIX STRUCTURES

  Německo

  Společnost MATRIX STRUCTURES, je Poskytovatel služeb, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukční kanceláře průmyslové, industrial sheds, Konstrukční kanceláře průmyslové, a steel constructions. Sídlí v Reddeber, Německo.

 1. GIESSE SPA

  Itálie

  Společnost GIESSE SPA, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial sheds, pvc roofing, a rapid opening doors. Sídlí v Castellinaldo D'alba, Itálie.

 2. FPUH KOBEX

  Polsko

  Společnost FPUH KOBEX, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Kamień, Polsko.

 1. FATO LOGISTIC EQUIPMENTS

  Itálie

  Společnost FATO LOGISTIC EQUIPMENTS, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech construction of industrial sheds, industrial shelving fitted, renewable energy sources, a car demolition. Sídlí v Teverola, Itálie.

 2. TUNNEL MOBILI SRL

  Itálie

  Společnost TUNNEL MOBILI SRL, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Castel San Pietro Terme, Itálie.

 3. ASBO SMART SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost ASBO SMART SOLUTIONS SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Siedlce, Polsko.

 4. KONSTRUKCJE STALOWE

  Polsko

  Společnost KONSTRUKCJE STALOWE, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, steel structural work, metal structures, a Haly kovové. Sídlí v Reda, Polsko.

 5. VT TRADING SRL

  Rumunsko

  Společnost VT TRADING SRL, je Distributor, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, Měděné plechy a pásy, consultants on structural metalworking, Výroba průmyslových plechů, a Měděné plechy a pásy. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 6. AVINCI

  Rumunsko

  Společnost AVINCI, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, a Haly kovové. Sídlí v Iasi, Rumunsko.

 7. COMEZA,SC GRUPO SERMIN

  Španělsko

  Společnost COMEZA,SC GRUPO SERMIN, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlářství, erection of industrial sheds, a Kotlářství. Sídlí v La Puebla De Alfinden, Španělsko.

 8. VALL

  Španělsko

  Společnost VALL, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech shed rental, construction of industrial sheds, erection of industrial sheds, a industrial sheds. Sídlí v Les Borges Blanques, Španělsko.

 1. OSSES

  Polsko

  Společnost OSSES, je Multi-Category, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech marquees, prefabricated summerhouses, garage installation, a containers. Sídlí v Nieczajna, Polsko.

 2. POL-MET KONSTRUKCJE STALOWE

  Polsko

  Společnost POL-MET KONSTRUKCJE STALOWE, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech marquees for trade fairs and exhibitions, a air blankets for cold stores. Sídlí v Siedlce, Polsko.

 3. DE STAALBOUWERS

  Nizozemsko

  Společnost DE STAALBOUWERS, je Výrobce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, Hangáry kovové - železo a ocel, steel structural work, Riding arena installation, Haly kovové, a Hangáry kovové - železo a ocel. Sídlí v Renswoude, Nizozemsko.

 4. BRILL METAL ART

  Rumunsko

  Společnost BRILL METAL ART, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ploty a brány, metallic components and products for building construction, light metal structural work products, Ploty a brány, a metal products and small parts. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 5. FIRMA KLAUS – DIETER BOLTE PLANEN UND ZELTE

  Německo

  Společnost FIRMA KLAUS – DIETER BOLTE PLANEN UND ZELTE, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Vrstvené textilie, Nafukovací haly, stany a cirkusové stany, Prádlo pro domácnost, Přikrývky, přehozy, prošívané přikrývky, Vrstvené textilie, Nafukovací haly, stany a cirkusové stany, Prádlo pro domácnost, a Přikrývky, přehozy, prošívané přikrývky. Sídlí v Darmstadt, Německo.

 6. STAMPFER ZELTVERLEIH & VERKAUF

  Rakousko

  Společnost STAMPFER ZELTVERLEIH & VERKAUF, je Distributor, která působí v Nápoje nealkoholické sycené sektoru. Působí rovněž v sektorech Alkohol a lihoviny, Haly kovové, Obytné buňky, Vrstvené textilie, Alkohol a lihoviny, Haly kovové, Obytné buňky, a Vrstvené textilie. Sídlí v Oberndorf, Rakousko.

 7. HALTEC HALLENSYSTEME AG

  Švýcarsko

  Společnost HALTEC HALLENSYSTEME AG, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Hangáry kovové - železo a ocel, Konstrukce kovové - lehké, Haly kovové, Hrubé stavby, Hangáry kovové - železo a ocel, Konstrukce kovové - lehké, Haly kovové, a Hrubé stavby. Sídlí v Bern, Švýcarsko.

 8. BERTHOLD AG, INTERN. ZELT- UND EVENTTECHNIK

  Švýcarsko

  Společnost BERTHOLD AG, INTERN. ZELT- UND EVENTTECHNIK, je Distributor, která působí v Nápoje nealkoholické sycené sektoru. Působí rovněž v sektorech Alkohol a lihoviny, Haly kovové, Vrstvené textilie, Nafukovací haly, stany a cirkusové stany, Alkohol a lihoviny, Haly kovové, Vrstvené textilie, a Nafukovací haly, stany a cirkusové stany. Sídlí v Affoltern Am Albis, Švýcarsko.

 9. TWS GMBH

  Německo

  Společnost TWS GMBH, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, Zahradní nábytek a dekorace, Slunečníky zahradní, Veletrhy a výstavy - uspořádání stánků, Haly kovové, Zahradní nábytek a dekorace, Slunečníky zahradní, a Veletrhy a výstavy - uspořádání stánků. Sídlí v Langenburg, Německo.

 10. AUFDERHEIDE ZELTVERLEIH GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG

  Německo

  Společnost AUFDERHEIDE ZELTVERLEIH GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG, je Výrobce, která působí v Nápoje nealkoholické sycené sektoru. Působí rovněž v sektorech Alkohol a lihoviny, Vína - Francie, Haly kovové, Vrstvené textilie, Alkohol a lihoviny, Vína - Francie, Haly kovové, a Vrstvené textilie. Sídlí v Ennigerloh, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma