• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • haly kovové

Výsledky hledání pro

Haly kovové - Dovoz vývoz

 1. TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  TRIBUNAS & FIGUEIREDO, LDA is a company of substitution of asbestos roofing. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA was founded in 1997 in the municipality of Águeda. We manufacture steel structures, metal constructions, railings and wire mesh, gates, and balconies. TRIBUNAS & FIGUEIREDO LDA is dedicated to the transformation and creation of structures, roofing, and metal façades, mainly for the execution of industrial pavilions. We also have the ability to execute light locksmith projects such as small and large gates, railings, and small roofs. For many years, the company has had experience in the domestic and foreign markets: Spain, France, Angola, and Mozambique. We do all kinds of iron and steel work and give free budgets. Auto-Cad drawings accompany all our works. We are committed to excellence by using the best materials, equipment, methods, and processes and have a competent and motivated team to run your projects.

 2. LOSBERGER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LOSBERGER GMBH, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Room solutions, Room systems, Tents, tent, Halls, hangar, event marquees, event tent, a marquees for events. Sídlí v Bad Rappenau, Německo.

 3. HERCHENBACH INDUSTRIAL BUILDINGS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HERCHENBACH INDUSTRIAL BUILDINGS GMBH, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Hennef, Německo.

 4. STAHL & HALLEN PROFI GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost STAHL & HALLEN PROFI GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Sankt Georgen Bei Obernberg Am Inn, Rakousko.

 5. HR-STRUCTURES GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HR-STRUCTURES GMBH, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial sheds, Tent halls, Warehouses and storage tents, Pre-fabricated sheds, System halls, Steel halls, turnkey, Marquees for use in disasters, Trade fair and exhibition halls, a Large tents. Sídlí v Grebenhain, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DEVA STEEL CORPORATION

  Rumunsko

  Společnost DEVA STEEL CORPORATION, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Sváření ocele a kovů - práce, Ocelové konstrukce, Haly kovové, Hangáry kovové - železo a ocel, Sváření ocele a kovů - práce, Ocelové konstrukce, Haly kovové, a Hangáry kovové - železo a ocel. Sídlí v Hunedoara, Rumunsko.

 2. CUALIMETAL, S.A.

  Španělsko

  Společnost CUALIMETAL, S.A., je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, Modular industrial buildings, iron structures, Haly kovové, a prefabricated sheds. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 3. ATA GROUP SRL

  Rumunsko

  Společnost ATA GROUP SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Montované stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, a Haly kovové. Sídlí v Brasov-Romania, Rumunsko.

 4. VIEBROCKREITHALLEN GMBH

  Německo

  Společnost VIEBROCKREITHALLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech building construction, horse boxes, containment edges, a cages. Sídlí v Harsefeld, Německo.

 5. MATRIX STRUCTURES

  Německo

  Společnost MATRIX STRUCTURES, je Poskytovatel služeb, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukční kanceláře průmyslové, industrial sheds, Konstrukční kanceláře průmyslové, a steel constructions. Sídlí v Reddeber, Německo.

 1. GIESSE SPA

  Itálie

  Společnost GIESSE SPA, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial sheds, pvc roofing, a rapid opening doors. Sídlí v Castellinaldo D'alba, Itálie.

 2. FPUH KOBEX

  Polsko

  Společnost FPUH KOBEX, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Kamień, Polsko.

 1. COMEZA,SC GRUPO SERMIN

  Španělsko

  Společnost COMEZA,SC GRUPO SERMIN, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlářství, erection of industrial sheds, a Kotlářství. Sídlí v La Puebla De Alfinden, Španělsko.

 2. FATO LOGISTIC EQUIPMENTS

  Itálie

  Společnost FATO LOGISTIC EQUIPMENTS, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech construction of industrial sheds, industrial shelving fitted, renewable energy sources, a car demolition. Sídlí v Teverola, Itálie.

 3. VALL

  Španělsko

  Společnost VALL, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech shed rental, construction of industrial sheds, erection of industrial sheds, a industrial sheds. Sídlí v Les Borges Blanques, Španělsko.

 4. POL-MET KONSTRUKCJE STALOWE

  Polsko

  Společnost POL-MET KONSTRUKCJE STALOWE, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech marquees for trade fairs and exhibitions, a air blankets for cold stores. Sídlí v Siedlce, Polsko.

 5. OSSES

  Polsko

  Společnost OSSES, je Multi-Category, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech marquees, prefabricated summerhouses, garage installation, a containers. Sídlí v Nieczajna, Polsko.

 6. AVINCI

  Rumunsko

  Společnost AVINCI, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, a Haly kovové. Sídlí v Iasi, Rumunsko.

 7. KONSTRUKCJE STALOWE

  Polsko

  Společnost KONSTRUKCJE STALOWE, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, steel structural work, metal structures, a Haly kovové. Sídlí v Reda, Polsko.

 8. ASBO SMART SOLUTIONS SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost ASBO SMART SOLUTIONS SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Siedlce, Polsko.

 1. DE STAALBOUWERS

  Nizozemsko

  Společnost DE STAALBOUWERS, je Výrobce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Haly kovové, Hangáry kovové - železo a ocel, steel structural work, Riding arena installation, Haly kovové, a Hangáry kovové - železo a ocel. Sídlí v Renswoude, Nizozemsko.

 2. VT TRADING SRL

  Rumunsko

  Společnost VT TRADING SRL, je Distributor, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, Měděné plechy a pásy, consultants on structural metalworking, Výroba průmyslových plechů, a Měděné plechy a pásy. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 3. TUNNEL MOBILI SRL

  Itálie

  Společnost TUNNEL MOBILI SRL, je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Castel San Pietro Terme, Itálie.

 4. MK SKSM LTD.

  Ukrajina

  Společnost MK SKSM LTD., je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce stavební kovové - těžké, Přístřešky kovové, Haly kovové, Konstrukce stavební kovové - těžké, Přístřešky kovové, a Haly kovové. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 5. FEST- UND PARTYZELTVERLEIH BENNO WIEWERICH

  Německo

  Společnost FEST- UND PARTYZELTVERLEIH BENNO WIEWERICH, je Poskytovatel služeb, která působí v Nápoje nealkoholické sycené sektoru. Působí rovněž v sektorech Alkohol a lihoviny, Vína - Francie, Haly kovové, Vrstvené textilie, Alkohol a lihoviny, Vína - Francie, Haly kovové, a Vrstvené textilie. Sídlí v Damme, Německo.

 6. ACHIM'S ZELTVERLEIH

  Německo

  Společnost ACHIM'S ZELTVERLEIH, je Poskytovatel služeb, která působí v Nápoje nealkoholické sycené sektoru. Působí rovněž v sektorech Alkohol a lihoviny, Vína - Francie, Haly kovové, Vrstvené textilie, Alkohol a lihoviny, Vína - Francie, Haly kovové, a Vrstvené textilie. Sídlí v Bad Nauheim, Německo.

 7. MADER FESTINVENTAR AG

  Švýcarsko

  Společnost MADER FESTINVENTAR AG, je Distributor, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Haly kovové, Syrové dřevo, Řezivo a zpracované dříví, Konstrukce kovové - lehké, Haly kovové, Syrové dřevo, a Řezivo a zpracované dříví. Sídlí v Lenggenwil, Švýcarsko.

 8. HALTEC HALLENSYSTEME GMBH

  Rakousko

  Společnost HALTEC HALLENSYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Hangáry kovové - železo a ocel, Konstrukce kovové - lehké, Haly kovové, Hrubé stavby, Hangáry kovové - železo a ocel, Konstrukce kovové - lehké, Haly kovové, a Hrubé stavby. Sídlí v Linz, Rakousko.

 9. J. STEMICK SYSTEMHALLEN E.K.

  Německo

  Společnost J. STEMICK SYSTEMHALLEN E.K., je Výrobce, která působí v Průmyslové stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Hangáry kovové - železo a ocel, Konstrukce kovové - lehké, Haly kovové, Konstrukce, dřevěné, Hangáry kovové - železo a ocel, Konstrukce kovové - lehké, Haly kovové, a Konstrukce, dřevěné. Sídlí v Haltern Am See, Německo.

 10. AMWIN SP. Z O.O. SP. K.

  Polsko

  Společnost AMWIN SP. Z O.O. SP. K., je Výrobce, která působí v Haly kovové sektoru. Sídlí v Września, Polsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma