• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hlavní potrubí ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Hlavní potrubí ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. COPIER MACHINERY

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Founded in 1997, Copier Machinery has come a long way from its beginning in Giessen, The Netherlands. We are dedicated to providing the best solution for metal pipe fabrication, along with rapid service and support worldwide. We have a wide range of pipe preparation machinery portfolio for cutting, beveling, end working, welding, and roll grooving with an emphasis on innovation, stability, reliability, and high quality. Our expertise lies in machinery for industrial pipe preparations. We are specialized in Rotating Tool Lathes (RTL) that operate oppositely compared to the traditional tool lathes: the workpiece is fixed and the tool is rotating. The ambition of identifying and analysing the problems of our customers and offering a solution accordingly is our main key to success. We are not only providing a machine but a complete solution. To do so, our standard machines can be modified according to our customers’ complex pipe preparation requirements. By the means of our market knowledge, experience, customer-centric approach, and resources we have successfully engineered, manufactured, and delivered over 400 pipe preparation machinery to more than 40 countries.

 2. STEEL GATE

  Rumunsko

  Společnost STEEL GATE, je Distributor, která působí v Ocelové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hlavní potrubí ze železných kovů, Bezešvé trouby ze železných kovů, Import-export - ocele a kovy, Hlavní potrubí ze železných kovů, Bezešvé trouby ze železných kovů, a Import-export - ocele a kovy. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 3. IVT GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost IVT GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech cable gland conduits, Cable paths, Stainless steel cable raceway, a wire caps. Sídlí v Geseke, Německo.

 4. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Turecko

  Společnost KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI, je Velkoprodejce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové trouby a trubky, Obchodování s ocelářskými výrobky, Trouby a trubky z nerez ocele, Ocelové trouby a trubky, Obchodování s ocelářskými výrobky, stainless steel flanges, a Trouby a trubky z nerez ocele. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. BIM CELIK & STEEL PIPE

  Turecko

  Společnost BIM CELIK & STEEL PIPE, je Výrobce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové trouby a trubky, Ocelové trouby a trubky, spiral-wound pipes, a welded pipes - pipe fittings - boilers. Sídlí v Hatay, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GUSTAV GRAAF GMBH

  Německo

  Společnost GUSTAV GRAAF GMBH, je Výrobce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 2. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., je Velkoprodejce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Sídlí v Oftering, Rakousko.

 3. VHL TECHNICS

  Belgie

  Společnost VHL TECHNICS, je Poskytovatel služeb, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech earthmoving work, a horizontal drilling operations. Sídlí v Manage, Belgie.

 4. BARAD KABELKANÄLE GMBH

  Německo

  Společnost BARAD KABELKANÄLE GMBH, je Výrobce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Sídlí v Cadolzburg, Německo.

 5. FRANCE CALFEUTRAGE

  Francie

  Společnost FRANCE CALFEUTRAGE, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Těsnění a ucpávky, Hlavní potrubí ze železných kovů, Těsnění a ucpávky, Hlavní potrubí ze železných kovů, a insulation. Sídlí v Fourqueux, Francie.

 1. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., je Velkoprodejce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 2. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., je Velkoprodejce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Sídlí v Graz, Rakousko.

 1. MONTER INSTALL GROUP. INSTALACJE PRZEMYSLOWE, RUROCIAGI. PIOTR BUJAK

  Polsko

  Společnost MONTER INSTALL GROUP. INSTALACJE PRZEMYSLOWE, RUROCIAGI. PIOTR BUJAK, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech steel structural work, a industrial plumbing systems. Sídlí v Pastuchow, Polsko.

 2. AD IZOLIR

  Srbsko

  Společnost AD IZOLIR, je Výrobce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Sídlí v Zrenjanin, Srbsko.

 3. CONDOTTE GRAZIOSI DI GRAZIOSI ENNIO

  Itálie

  Společnost CONDOTTE GRAZIOSI DI GRAZIOSI ENNIO, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech laying of load-bearing pipes, a air ducting for air conditioning systems. Sídlí v Corridonia, Itálie.

 4. VARESCO S.R.L.

  Itálie

  Společnost VARESCO S.R.L., je Výrobce, která působí v Veřejné stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - dodavatelé, Hlavní potrubí ze železných kovů, Demolice - dodavatelé, a Hlavní potrubí ze železných kovů. Sídlí v Egna, Itálie.

 5. TUBOSIDER S.P.A.

  Itálie

  Společnost TUBOSIDER S.P.A., je Výrobce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech installation of urban public street lighting, a installation of extraurban street lighting. Sídlí v Asti, Itálie.

 6. NKT FLEXIBLES I/S

  Dánsko

  Společnost NKT FLEXIBLES I/S, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hlavní potrubí ze železných kovů, a Hlavní potrubí ze železných kovů. Sídlí v Broendby, Dánsko.

 7. IDROMET SIDER SRL

  Itálie

  Společnost IDROMET SIDER SRL, je Distributor, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech pipes for water systems, a pipes for drainage. Sídlí v Bari, Itálie.

 8. POTRUBI PRAHA,SPOL. S R.O.

  Česká republika

  Společnost POTRUBI PRAHA,SPOL. S R.O., je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce kovové - lehké, Hlavní potrubí ze železných kovů, Konstrukce kovové - lehké, a Hlavní potrubí ze železných kovů. Sídlí v Praha 9, Česká republika.

 1. STATS (UK) LTD.

  Spojené království

  Společnost STATS (UK) LTD., která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hlavní potrubí ze železných kovů, a Hlavní potrubí ze železných kovů. Sídlí v Aberdeen, Spojené království.

 2. MOSTERT PIJPLEIDINGEN B.V.

  Nizozemsko

  Společnost MOSTERT PIJPLEIDINGEN B.V., je Velkoprodejce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hlavní potrubí ze železných kovů, a Hlavní potrubí ze železných kovů. Sídlí v Papendrecht, Nizozemsko.

 3. WESTAFLEX IBERICA SA

  Španělsko

  Společnost WESTAFLEX IBERICA SA, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hlavní potrubí ze železných kovů, a Hlavní potrubí ze železných kovů. Sídlí v Murcia, Španělsko.

 4. PLAIN SISTEM S.N.C. DI PILOT FERDINANDO & BUCCIOL GIANLUCA

  Itálie

  Společnost PLAIN SISTEM S.N.C. DI PILOT FERDINANDO & BUCCIOL GIANLUCA, je Subdodavatel, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech laying of load-bearing pipes, a air ducting for air conditioning systems. Sídlí v Pasiano Di Pordenone, Itálie.

 5. CENTROMET AD

  Bulharsko

  Společnost CENTROMET AD, je Výrobce, která působí v Profily a tyče ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky - neželezné kovy, Hlavní potrubí ze železných kovů, Trouby a trubky - neželezné kovy, a Hlavní potrubí ze železných kovů. Sídlí v Vratsa, Bulharsko.

 6. ZAKLAD BUDOWY APARATURY S.A.

  Polsko

  Společnost ZAKLAD BUDOWY APARATURY S.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky kovové, a Zásobníky kovové. Sídlí v Plock, Polsko.

 7. ZENITH BIRLA (INDIA) LIMITED

  Indie

  Společnost ZENITH BIRLA (INDIA) LIMITED, je Výrobce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech welded pipes. Sídlí v Thane, Indie.

 8. METALLITYO VAINIO OY

  Finsko

  Společnost METALLITYO VAINIO OY, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Hlavní potrubí ze železných kovů, a Hlavní potrubí ze železných kovů. Sídlí v Iisalmi, Finsko.

 9. RODINA BALTIC OÜ

  Estonsko

  Společnost RODINA BALTIC OÜ, je Poskytovatel služeb, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 10. GONSTAL KAROL WALENCIK

  Polsko

  Společnost GONSTAL KAROL WALENCIK, je Výrobce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Sídlí v Kazimierz Dolny, Polsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma